اکسید هد

میزبانی ضعیف هند بلای جان پرسپولیس و گروه پنجم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 682 ] - دوشنبه, 23 فروردین 1400
میزبانی ضعیف هند بلای جان پرسپولیس و گروه پنجم

به جز کاروان پرسپولیس اعضای تیم های الوحده امارات و الریان قطر نیز در انتظار جواب تست های کرونایشان هستند. به نظر می رسد ماجراهای پرسپولیس و سایر تیم های همگر...

ارتش سرخ دات كام :

به جز کاروان پرسپولیس اعضای تیم های الوحده امارات و الریان قطر نیز در انتظار جواب تست های کرونایشان هستند.

به نظر می رسد ماجراهای پرسپولیس و سایر تیم های همگروهش در لیگ قهرمانان آسیا در هند هر روز وارد ابعاد تازه ای شود.

پرسپولیسی ها که از گرفتن ویزا تا اجازه پرواز به سمت گوا با مسئولان هندی دچار چالش شدند اکنون در شهر گوا که از لحاظ کرونا قرمز است، در انتظار پاسخ تست های کرونا هستند.

سرخپوشان پس از یک سفر پرماجرا بعد از اینکه به گوا رسیدند بلافاصله منتظر شدند تا از آنها تست کرونا گرفته شود. در اقدامی عجیب فقط یک نفر برای انجام تست از کاروان پرسپولیس در محل مورد نظر حاضر شده بود و به دلیل همان تک نفره بودن گرفتن تست از قرمزپوشان ایرانی طولانی شد و همان باعث خستگی اعضای تیم شد.

در نهایت کاروان پرسپولیس راهی اتاق های خود در هتل شدند و در انتظار پاسخ تست ها. درحالی که قرار بود تا ساعت دو بعد از ظهر دیروز جواب آزمایش ها بیاید اما تاخیر در پاسخ به سرخ ها تا پایان روز باقی ماند و هر بار مسئولان برگزار کننده بازی ها در هند اعلام کردند که هنوز جواب ها آماده نیست.

از سوی دیگر مشخص شد در گوا که یک شهر توریستی است فقط یک بیمارستان وجود دارد و آزمایشگاه و یا درمانگاه دیگری برای انجام تست کرونا وجود ندارد. در واقع علاوه بر تیم های حاضر در گوا برای برگزاری لیگ قهرمانان آسیا، شهروندان گوا برای بحث کرونا باید به همان بیمارستان مراجعه کنند و به نظر می رسد با توجه به این وضعیت، دیر اعلام شدن جواب تست تیم ها به این موضوع ربط دارد.

البته مسئولان باشگاه پرسپولیس هم از روز گذشته که متوجه کندی کار در هند شده اند به طور مداوم با مسئولان AFC در بخش های مختلف و همچنین از طریق فدراسیون فوتبال پیگیر هستند تا هر چه زودتر تکلیف تست های کرونا مشخص شود. به جز پرسپولیس کاروان الوحده و الریان نیز همین شرایط را دارند و آنها هم تا زمانی که پاسخ تست هایشان نیاید نمی توانند بیرون از هتل بروند.

روز گذشته با توجه به این شرایط و صلاحدید یحیی گل محمدی سرمربی تیم، بازیکنان در همان سالن وزنه هتل به تمرین پرداختند و حتی اعضای تیم الوحده نیز در محوطه چمن هتل مشغول به تمرین شدند.

در حالی که پرسپولیسی ها و رقبایشان در انتظار هستند در اقدامی عجیب و سوال برانگیز در ایران بابت تست کرونای سرخپوشان شایعاتی مطرح شد به طوری که این استرس و این شایعات عجیب هم به گوش کاروان سرخپوشان در هند رسید و باعث نگرانی آنها هم شد. اینکه چرا عده ای بدون در نظر گرفتن شرایط نماینده ایران اقدام به پخش شایعه مبنی بر کرونایی شدن برخی از اعضای تیم کردند جای تامل دارد اما آنچه مشخص است در حال حاضر اعضای تیم پرسپولیس در سلامت به سر می برند و فقط منتظر اقدام هندی ها برای مشخص شدن زمان تمرینات خود هستند.

مسئولان پرسپولیس قبل از اعزام تیم به هند اعلام کرده بودند با توجه به شرایط قرمز کرونایی در این کشور و اینکه هندی ها تا به حال تجربه میزبانی در چنین شرایطی را نداشتند وضعیت کاروان در گوا نامشخص است و تا زمانی که وارد این کشور نشده اند چیزی در کنترل باشگاه پرسپولیس نیست.

پیگیری های خبرنگار فارس از اعضای تیم هم گواه این است که میزبانی هندی ها خیلی مطلوب نیست. درست است که هتل در نظر گرفته شده استاندارد است اما شرایط ایده آل یک تیم ورزشی را ندارد. هوای شرجی و گرمای شهر گوا هم سبب شده تا در کل فضای میزبانی در هند مناسب و عادی نباشد.

بازیکنان پرسپولیس هم با درک این شرایط به جز مواقعی که سرمربی تیم اعلام می کند در محوطه هتل حضور پیدا نکرده و همگی در اتاق های خود قرنطینه هستند.

باید منتظر شد و دید که بالاخره جواب تست ها چه زمانی اعلام می شود تا یحیی گل محمدی هر چه سریعتر برنامه ریزی تمرینات را انجام دهد.

اولین بازی سرخپوشان روز چهارشنبه از ساعت 19 مقابل الوحده امارات است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و پنجم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد رضا اکبریان
جمعه, 24 اردیبهشت 1400 / ساعت : 19:30
سپاهان
سپاهان
1 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : بیژن حیدری
یکشنبه, 19 اردیبهشت 1400 / ساعت : 20:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن