اکسید هد

پیوس: به جرات می گویم تیم فعلی از تیم برانکو هم بهتر است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 398 ] - سه شنبه, 24 فروردین 1400

پیوس: به جرات می گویم تیم فعلی از تیم برانکو هم بهتر است

 شرایط پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، وضعیت خط حمله سرخپوشان در این روزها، ماجرای حواشی مهدی عبدی، مقایسه زوج آل کثیر و شهریار مغانلو با زوج فرشاد پیوس و... 5 out of 5 based on 1 ratings.
پیوس: به جرات می گویم تیم فعلی از تیم برانکو هم بهتر است

 شرایط پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، وضعیت خط حمله سرخپوشان در این روزها، ماجرای حواشی مهدی عبدی، مقایسه زوج آل کثیر و شهریار مغانلو با زوج فرشاد پیوس و...

ارتش سرخ دات كام :

 شرایط پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، وضعیت خط حمله سرخپوشان در این روزها، ماجرای حواشی مهدی عبدی، مقایسه زوج آل کثیر و شهریار مغانلو با زوج فرشاد پیوس و علی دایی و… بهانه هایی بودند تا به سراغ فرشاد پیوس برویم. آقای گل سابق پرسپولیس که الان در قامت یک مربی فعالیت می کند صحبت های مهمی درباره مسایل روز پرسپولیس انجام داد که می توانید متن کامل آن را در زیر بخوانید:

*به نظرتان وضعیت پرسپولیس در حال حاضر چطور است؟ می شود به موفقیت تیم در این فصل لیگ قهرمانان آسیا امیدوار بود؟
فکر می کنم وضعیت خیلی خوب است. تیم در همه پست ها چند بازیکن درجه یک دارد که شرایط را عالی می کند. درست است که هیچ تیمی مثل پرسپولیس دهه 60 نمی شود اما فکر می کنم بعد از آن تیم دهه شصت تیم فعلی کامل ترین پرسپولیس چند دهه گذشته است.

* چطور به این نتیجه رسیده اید؟
پرسپولیس در حال حاضر از نظر مهره چیزی کم ندارد حتی می توانم به جرات بگویم که تیم فعلی از تیم برانکو هم بهتر است. تیم برانکو بدون مهره به فینال آسیا رسید اما این تیم هیچ کم و کسری ندارد و بهترین نفرات را در اختیار دارد. هم باشگاه شرایط خوبی دارد و هم بازیکنان خوبی در تیم هستند در همه خطوط هم بازیکنان کاملی داریم در مجموعه تیم کاملی به اسم پرسپولیس بازی می کند.

* فکر می کنید وضعیت تیم در لیگ قهرمانان آسیا چه شود؟
به نظرم گروه تقریبا سختی است. الریان تیم خوبی است که امسال در قطر سوم شده و الوحده هم همیشه تیم خوبی بوده. هرچند شناختی از نماینده هند ندارم اما به هر حال بازی ها دشوار است و به خصوص که قرار است بازی ها در هند برگزار شود.

* به نظرتان آیا هند میزبان خوبی برای لیگ قهرمانان آسیا هست؟
اگر میزبانی به هند می رسد به خاطر لابی قوی است که در آسیا دارند، وگرنه هند کجا فوتبال داشته؟ آن ها با تصمیم گیرنده ها لابی می کنند و این طور میزبانی می گیرند. اعضای تیم پرسپولیس خیلی باید حواسشان باشد که آن جا به کرونا مبتلا نشوند آن هم در کشوری که وضعیت کرونایی خیلی بدی دارد.

* نکته جالب این جاست که حتی هندی ها گفتند کاری به رعایت پروتکل های بهداشتی ندارند و هتل هم قرنطینه نیست.
این مساله کار را خیلی سخت تر می کند. برگزاری مسابقات در هند مثل برگزاری مسابقات در محلات است، حالا در این شرایط پرسپولیس باید بازی هم بکند. به نظرم فدراسیون باید سریعا اقدام کند چون اگر از پرسپولیسی ها کسی آن جا کرونا بگیرد کار بسیار دشوار می شود.

* در یکی،2روز گذشته شاهد بودیم که ساکت الهامی سرمربی نساجی اعلام کرد که پرسپولیسی ها واکسن کرونا زدن اما یک روز پس از صحبت های او مشخص شد که سعید آقایی و فرشاد فرجی کرونا گرفته اند. به نظر شما چرا بیشتر مربیان بعد از ناکامی مقابل پرسپولیس به شکلی عجیب و غیرحرفه ای به پرسپولیس حمله می کنند؟
آقایان باید یادشان باشند وقتی می خواهند حرف بزنند باید آن را مزه مزه کنند. بعضی از مربیان فقط حرف زدن را یاد گرفتند و کار دیگری نمی کنند. این ها از قدرت و آوازه و شهرت پرسپولیس می ترسند. متاسفانه در فوتبال ایران باب شده که این طور به پرسپولیس حمله بکنند تا مثلا بخواهند تیم را به حاشیه ببرند.

* دلیل این همه حمله به پرسپولیس چیست؟
گفتم که از پرسپولیس می ترسند. به نظرم فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی حتما باید با این اشخاص برخورد کنند اگر هم نشد خود باشگاه پرسپولیس شخصا باید شکایت بکند. نمی شود که یک نفر تهمتی به پرسپولیس بزند و نتواند آن را ثابت کند.

* نظرتان درباره زوج آل ‎کثیر و شهریار مغانلو چیست؟
این 2نفر کنار هم عالی هستند و جفت‎شان می توانند مکمل هم باشد. یک نفر راست پا هست و یک نفر چپ پا، این یعنی یک زوج کامل! فکر می کنم در چند سال اخیر زوجی مانند آل کثیر و مغانلو در پرسپولیس نداشتیم.

* خیلی ها زوج آل کثیر و مغانلو را با زوج شما و علی دایی مقایسه می کنند.
اصلا این طور نیست و این دو نفر اصلا نمی توانند به ما برسند (با خنده) این ها باید خیلی دوندگی کنند تا در یک فصل به اندازه من و علی دایی گل بزنند (با خنده). یادم می آید در یک فصل من 22گل و دایی 18گل زدیم آن هم در شرایطی که بازی ها بسیار کمتر بود. همان طور که گفتم آل کثیر و مغانلو کنار هم بی نظیر خواهند بود و آن قدر گل می زنند تا همه ما کیف کنیم.

* به نظرتان دلیل این که مغانلو فعلا نتوانسته برای پرسپولیس گل بزند چیست؟
به نظرم ایراد این است که مغانلو خیلی کنار خط می آید. مغانلو یک مهاجم باکس است و باید همیشه در باکس 18 قدم بماند و از آن جا حرکت نکند. شهریار وقتی به کناره ها می آید توانایی هایش کمتر می شود. یادم می آید علی پروین همیشه به من می گفت که داخل 18قدم بمانم و از آن جا بیرون نیایم. به خاطر همین هم من به آن اندازه گل می زدم.

* کمی هم در مورد مهدی عبدی و حواشی اخیرش صحبت کنید، چرا عبدی نتوانسته مانند چند ماه گذشته باشد؟
فضای مجازی به عبدی ضربه می زند. او نباید وارد حاشیه شود. اگر عبدی از حاشیه دوری کند خیلی می تواند عالی شود. من از عبدی می خواهم از فضای مجازی بیرون بیاید و تمرکزش روی بازی برای پرسپولیس باشد. همین الان عبدی می تواند برگ برنده پرسپولیس باشد به شرط آن که از حواشی دوری کند.

* چرا عبدی چند ماه است که گلزنی نمی کند؟
درست می شود، نگران نباشید! عبدی بازیکن جوان و آینده داری است و خیلی جای کار دارد. ما باید به او کمک کنیم تا از این شرایط بیرون بیاید. اگر عبدی در بازی های قبلی فرصت ها را از دست نمی داد الان وضعیتش بهتر بود. پرسپولیس طوری است که اگر در این تیم فرصت ها را بسوزانید ضرر می کنید و در کمترین فرصت باید بیشترین استفاده را ببرید.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن