اکسید هد

حیدری: امیدوارم هواداران شجاع را ببخشند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 638 ] - شنبه, 28 فروردین 1400

حیدری: امیدوارم هواداران شجاع را ببخشند

سپهر حیدری می گوید که امیدوار است هواداران پرسپولیس شجاع خلیل زاده بخشیده باشند. سپهر حیدری پیشکسوت پرسپولیس در مورد تقابل پرسپولیس با شجاع خلیل زاده گفت: شجا... 3 out of 5 based on 2 ratings.
حیدری: امیدوارم هواداران شجاع را ببخشند

سپهر حیدری می گوید که امیدوار است هواداران پرسپولیس شجاع خلیل زاده بخشیده باشند. سپهر حیدری پیشکسوت پرسپولیس در مورد تقابل پرسپولیس با شجاع خلیل زاده گفت: شجا...

ارتش سرخ دات كام :

سپهر حیدری می گوید که امیدوار است هواداران پرسپولیس شجاع خلیل زاده بخشیده باشند.

سپهر حیدری پیشکسوت پرسپولیس در مورد تقابل پرسپولیس با شجاع خلیل زاده گفت: شجاع خلیل زاده پسر بسیار خوبی است و همبازی من هم بوده. او برای پرسپولیس خیلی زحمت کشید و همه می دانیم که شجاع چقدر زحمت کشید. قطعا مقصر جدایی او، کسانی بودند که باعث شدند بروند. وقتی کلیپ هایشان بیرون آمد همه دیدند و هنوز هم ضرباتشان ادامه دارد.

وی افزود: هواداران از نحوه جدایی شجاع ناراحت بودند و حالا فکر کنم تقابل شجاع با پرسپولیس جالب باشد. شجاع همیشه عاشق پرسپولیس است و در این ماجرا او آدم بد شد اما واقعیت این است که خیلی ها باعث شدند او بروند. همه هواداران زحمات او را می دانند و ته دلشان به او علاقه دارند.

مدافع سابق پرسپولیس با اشاره به نقش شجاع در الریان و شناخت او نسبت به پرسپولیسی ها اظهار داشت: خط دفاعی الریان فقط شجاع نیست. من دیدم مرکاتو بازیکن آرژانتینی مصدوم شده و این خط دفاعی الریان را ضعیف تر می کند. خط دفاعی یک زنجیر است که همه به هم وصل هستند و یک نفر اهمیت ندارد. شجاع کیفیت بالایی دارد اما باید ببینیم بازیکنان کناری او چه می کنند.

حیدری همچنین اضافه کرد: پرسپولیس با کارهای ترکیبی پشت دفاع کناری های حریف دنبال بهم ریختن ضعف دفاعی حریفان است و با شناختی که من از الریان دارم، پرسپولیس می تواند به آن ها آسیب بزند.

او درباره ناراحتی هواداران پرسپولیس از شجاع و احتمال بازگشت او مثل ترابی در سال های آینده گفت: هوادار پرسپولیس از شجاع خلیل زاده ناراحت است اما در جریان شجاع، او را خیلی اذیت کردند. شجاع خیلی اذیت شد و در هر صورت پیشنهاد هم آمد، او هم این پیشنهاد را در نظر گرفت. دیدید که مهدی ترابی رفت و برگشت. مسئله این است که شاید یک پیشنهاد که الان هست، سال آینده نباشد و با همین پیشنهادها زندگی آدم ها تغییر می کند. به نظرم بازیکنانی که رفتند، می توانند با نظر کادرفنی برگردند. من درباره شجاع خلیل زاده می توانم بگویم که او بازیکن تعصبی است و در حقش بدی شد و امیدوارم هواداران او را ببخشند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال تاجیکستان
استقلال تاجیکستان
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:34
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن