اکسید هد

سمیعی: به شرط حمایت می توانیم فینالیست آسیا شویم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 805 ] - دوشنبه, 30 فروردین 1400

سمیعی: به شرط حمایت می توانیم فینالیست آسیا شویم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: همین حالا به لیست مسافران ما در گوا هند نگاه کنید؛ اردوی ما با حضور تنها 42 نفر تشکیل شده که فقط 21 بازیکن به همراه 20 نفر شامل ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
سمیعی: به شرط حمایت می توانیم فینالیست آسیا شویم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: همین حالا به لیست مسافران ما در گوا هند نگاه کنید؛ اردوی ما با حضور تنها 42 نفر تشکیل شده که فقط 21 بازیکن به همراه 20 نفر شامل ...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: همین حالا به لیست مسافران ما در گوا هند نگاه کنید؛ اردوی ما با حضور تنها 42 نفر تشکیل شده که فقط 21 بازیکن به همراه 20 نفر شامل کادرفنی، سرپرستی، رسانه ای، ماساژور، تدارکات و یک عکاس در آن حضور دارند.

اردوی سرخپوشان ایران در شهر گوا هند ادامه دارد اما هنوز جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه در تهران به سر می برد تا امور اداری و اجرایی را مدیریت کند. سمیعی در تازه ترین صحبت های خود از تلاش های هیئت مدیره برای حل مشکلات تیم و باشگاه پرسپولیس ایران پرده برداشت. آخرین حرف های مدیرعامل باشگاه پرسپولیس را بخوانید:

سمیعی در ابتدا با اشاره به کسب دو پیروزی توسط سرخپوشان در دو دیدار ابتدایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2021 مقابل الوحده امارات و الریان قطر گفت: «بابت این افتخارات به بازیکنان، مربیان، اعضای تیم و باشگاه و همچنین هواداران تبریک می گویم. از هر نظر، شایستگی کسب دو برد را داشتیم و چه بسا اگر شانس همراهی مان می کرد نتایج جذاب تری رقم می خورد. با این حال همه پرسپولیسی ها از نتایج به دست آمده راضی و خشنود هستند. حالا دیگر به این باور رسیده ایم که افتخار همه ما، غیرت بازیکنان و مربیان است.»

نایب رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس ایران ادامه داد: «در هر روز، بارها با مسئولان باشگاه در گوا تماس می گیرم و از همه اتفاقات در اردو خبر دارم. علیرغم اینکه در تهران مشغول پیش بردن کارهای دیگری هستم اما هرگز مسائل مربوط به اردوی تیم را رها نکرده ام. گاهی بیش از 10 تا 15 تماس با اعضای تیم به خصوص ابراهیم شکوری که نماینده تیم مدیریتی در اردو است، برقرار می کنم. این ارتباط باعث می شود از شرایط اردو باخبر باشم.»

وی اظهار داشت: «متاسفانه یکسری مشکلات از اولین روز حضور تیم در شهر گوا هند به وجود آمد که همچنان ادامه دارد اما مسائلی مثل تغذیه، استفاده از استخر، کیفیت اتاق ها و هتل و... خوب است. در بحث حمل و نقل یا استادیوم و محل تمرین چاره ای نداریم چون ظرفیت شهر گوا بیش از این نیست. همان طور که می دانید مربیان دو تیم دیگر یعنی الریان قطر و الوحده امارات هم به این مسائل اعتراض کرده اند و ما هم صدای اعتراض خود را به گوش مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا و باقی ارگان های تصمیم ساز رسانده ایم. البته این وضعیت هیچ ارتباطی به مردم هند ندارد و آنها میزبانی خوب و رفتار مهربانانه ای با اعضای تیم و باشگاه دارند. قبل از هر بازی، تعداد زیادی از کارمندان و کارکنان هتل محل اقامت پرسپولیس مقابل در خروجی جمع می شوند تا تیم مان را تشویق کنند که این هم از لطف و محبت شان است.»

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: «قبل از شروع مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، پیش بینی صدرنشینی پرسپولیس با وجود کادرفنی و بازیکنان قدرتمندی که داریم، کار سختی نبود اما به عقیده من، تیم فوتبال گوا هند سورپرایز این فصل لیگ قهرمانان آسیا به شمار می رود. با اینکه فوتبال هند در سطح قاره هنوز نتوانسته به عنوان تیمی قدرتمند عرض اندام کند اما گوا موفق شده از دو حریف نسبتا قدرتمند و متمول مثل الوحده و الریان دو امتیاز بگیرد و در رده دوم جدول بایستد. این موضوع مشخص می کند با تیم سرسختی بازی داریم اما به نقش آفرینی بازیکنان و تفکرات کادرفنی ایمان داریم و انشالله دو برد پیاپی دیگر هم کسب خواهیم کرد.»

سمیعی خاطرنشان کرد: «من در تهران مانده ام تا مشکلات تیم را مرتفع کنم. از زمانی که وارد باشگاه شدم، تمام تلاشم را به کار بستم تا رابطه خوب و صمیمانه ای بین تیم و باشگاه برقرار کنم و مشکلاتی که قبل از حضورم وجود داشت، مرتفع شود. حالا مدیریت باشگاه مورد وثوق هواداران قرار گرفته و طرفداران پرسپولیس می دانند ما حتی یک روز را برای حل مشکلات تیم از دست نداده ایم. از دغدغه بازیکنان و مربیان در اردوی هند باخبر هستم و می دانم آنها صبوری به خرج می دهند ولی پرسپولیس از گذشته، مشکلاتی داشته که نمی توان در یک چشم برهم زدن همه این مسائل را حل کرد. ما باید با منطق و کار فراوان برای حل مشکلات قدم برداریم.»

نایب رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس همچنین گفت: «در بخش مدیریت و به خصوص در جلسات هیئت مدیره، همه جوانب ممکن برای حل مشکلات مالی مورد بحث قرار می گیرد اما منابع درآمدزایی ما بسیار محدود شده و مشکلات و بدهی هایی که از گذشته باقی مانده، بار سنگینی را روی دوش باشگاه گذاشته است. من هرگز به دنبال تخریب مدیران پیشین باشگاه پرسپولیس نبودم و حالا هم نمی خواهم بهانه ای بیاورم ولی برای حل یکسری از این مشکلات، نیازمند کمک همه ارگان ها هستیم. برخی باشگاه ها به نام «باشگاه خصوصی» مشغول ارتزاق از منابع دولتی هستند و ما هم می خواهیم بخشی از این منابع را در اختیار بگیریم.

اهالی فوتبال می دانند تیمی که ساخته ایم، توانایی بازگشت به فینال لیگ قهرمانان آسیا را داراست ولی به شرط آن که حمایت شویم. بدون حمایت های جانبی، واقعا کارمان سخت است. در بهمن، اسفند و فروردین ماه، گاهی اوقات جلساتی داشتیم که 8 تا 9 ساعت به طول انجامید. همه اینها برای حل مشکلات پرسپولیس بود اما اتفاق ویژه ای رخ نمی دهد و این موضوع باعث رنجش ماست.»

سمیعی ادامه داد: «همین حالا به لیست مسافران ما در گوا هند نگاه کنید؛ اردوی ما با حضور تنها 42 نفر تشکیل شده که فقط 21 بازیکن به همراه 20 نفر شامل کادرفنی، سرپرستی، رسانه ای، ماساژور، تدارکات و یک عکاس در آن حضور دارند. واقعا نمی دانم اردویی کوچک تر از این در گذشته وجود داشته یا نه. تعداد ماساژور و تدارکات زحمتکش تیم مان حتی نسبت به سفرهای داخلی هم کمتر است. هزینه های کمرشکنی هم داشتیم. رقمی بسیار سنگین برای هتل، پرواز و ترانسفرینگ پرداخت کردیم آن هم در شرایطی که با بحران مالی شدیدی دست و پنجه نرم می کنیم. قناعت و تحمل زیادی داشتیم که بابت آن باید از اعضای تیم تشکر و تقدیر کنم ولی ادامه این مسیر برای همه ما دشوار است و به همین علت می گویم نیاز به دریافت کمک داریم.»

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ایران در نهایت تصریح کرد: «با همه مشکلات موجود، قرار نیست پا پس بکشیم و به راه مان ادامه می دهیم. من معتقدم امیدواری، هدیه ای از سوی خداوند در نهاد بشر است و تا وقتی این هدیه را در اختیار داریم، با شور و شوق بیشتر برای خدمت به پرسپولیس تلاش می کنیم. خداوند را هزاران بار شکر می‎ کنم که در مقابل هجمه ها و شایعاتی که وجود دارند، مورد حمایت هواداران قرار گرفته ایم و آنها می دانند مدیریت باشگاه تلاش می کند و نسبت به مشکلات تیم، بی تفاوت نیست. امیدوارم هرچه زودتر پاداش صبر و تحملی که داریم را دریافت کنیم و با کمک مسئولان امر، روزهای بهتری را بسازیم.» 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:34
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن