نکیسا: سیدجلال اسطوره تمام نشدنی است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 593 ] - چهارشنبه, 1 اردیبهشت 1400

نکیسا: سیدجلال اسطوره تمام نشدنی است

دروازه بان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس می گوید که گروه آنالیز باید ضعف تیم را روی گل هایی که این تیم دریافت می کند، شناسایی کند. نیما نکیسا در گفت وگویی در خصوص... 5 out of 5 based on 1 ratings.
نکیسا: سیدجلال اسطوره تمام نشدنی است

دروازه بان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس می گوید که گروه آنالیز باید ضعف تیم را روی گل هایی که این تیم دریافت می کند، شناسایی کند. نیما نکیسا در گفت وگویی در خصوص...

ارتش سرخ دات كام :

دروازه بان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس می گوید که گروه آنالیز باید ضعف تیم را روی گل هایی که این تیم دریافت می کند، شناسایی کند.

نیما نکیسا در گفت وگویی در خصوص نمایش پرسپولیس مقابل گوای هند که با برتری 2 بر یک سرخپوشان همراه بود، اظهار داشت: بسیار افسوس خوردم از گل هایی که می شد بزنیم، اما نزدیم. با این حال خیلی خوب است که یک تیم در روزی هم که خوب عمل نمی کند و موقعیت از دست می دهد، برنده می شود.

وی ادامه داد: گوا حریف بسیار سختی برای پرسپولیس بود، به این دلیل که آنها تمام مناطق مدنظر پرسپولیس برای طراحی حملات را بسته بودند. با این حال بازیکنان گوا در همان نیمه اول نشان دادند که شرایط بدنی خوبی ندارند و از دقیقه 65 یا 70 به بعد، دیگر توانی برای مقابله نداشتند. آنچه بازیکنان پرسپولیس باید خوب بدانند، این است که اگر در بازی های بزرگ و حساس اینگونه موقعیت ها را هدر بدهند، نتیجه گرفتن سخت خواهد شد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با اشاره به خراب کردن موقعیت ها از سوی بازیکنان این تیم، خاطرنشان کرد: یک تیم باید بتواند حداقل نیمی یا یک سوم موقعیت های خود را تبدیل به گل کند. برای بهتر شدن در این بخش هم باید صبر و حوصله کرد و در تمرینات مشکل برطرف شود. در مجموع فکر می کنم تعویض های یحیی گل محمدی بسیار حساب شده بود و او تعویض هایش را به خوبی خرج کرد.

نکیسا با تمجید از عملکرد کاپیتان پرسپولیس گفت: سیدجلال حسینی اسطوره تمام نشدنی پرسپولیس و الگوی بسیار خوبی برای جوانان و نوجوانان امروز فوتبال ایران است که می خواهند وارد فوتبال حرفه ای شوند. سبک زندگی او، نقشی که در زمین ایفا می کند و سلامتی که دارد، یک الگوی بسیار خوب است. سیدجلال حسینی و مهدی ترابی دو بازیکنی بودند که مقابل گوا عالی عمل کردند.

دروازه بان پیشین پرسپولیس درباره گلی که این تیم مقابل گوا دریافت کرد، عنوان کرد: پرسپولیس ابتدا در سرعت بازی و زمانی که حریف با سرعت بالا توپ را انتقال می دهد، دچار مشکل می شود. این مشکل به خصوص بین دو مدافع که جلوتر بازی می کنند بیشتر است. گلی هم که دریافت شد، عدم هماهنگی بین خط دفاعی و دروازه بان بود که در بازی با الریان هم پیش آمد. روی یک موقعیت مشابه هم کم مانده بود باز دروازه پرسپولیس باز شود که گروه آنالیز باید روی این مسئله کار کند تا مشکل برطرف شود.

وی با انتقاد از اقدام کنعانی زادگان برای زدن ضربه پنالتی دوم این تیم گفت: فوتبال حرفه ای دنیا، احساسات بر نمی دارد. اگر گل سوم را به گوا زده بودیم، در نیمه دوم حداقل دو گل دیگر به این تیم می زدیم. با این اتفاق هم اعتماد به نفس تیم بالاتر می رفت، هم باعث افزایش تفاضل گل می شد و هم خط و نشانی برای دیگر حریفان بود. البته که بازی در آن آب و هوای گرم و شرجی هند سخت است و طبیعتاً بازیکنان هم هر چه جلوتر می روند دچار افت بدنی می شوند. اینجا نقش کادرپزشکی و ماساژورهای تیم باید مشخص شود که با درایت خود، بازیکنان را به خوبی برای بازی های بعدی ریکاوری کنند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن