امیری: شرایط پرسپولیس مناسب نیست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1452 ] - پنجشنبه, 2 اردیبهشت 1400

امیری: شرایط پرسپولیس مناسب نیست

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت:با برنامه پیش می رویم اما هنوز هیچ اتفاقی رخ نداده و صعودمان قطعی نشده است. وحید امیری در نشست خبری قبل از بازی برگشت با گوا هن... 5 out of 5 based on 6 ratings.
امیری: شرایط پرسپولیس مناسب نیست

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت:با برنامه پیش می رویم اما هنوز هیچ اتفاقی رخ نداده و صعودمان قطعی نشده است. وحید امیری در نشست خبری قبل از بازی برگشت با گوا هن...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت:با برنامه پیش می رویم اما هنوز هیچ اتفاقی رخ نداده و صعودمان قطعی نشده است.

وحید امیری در نشست خبری قبل از بازی برگشت با گوا هند اظهار داشت: ما نیمی از بازی ها را با موفقیت پشت سر گذاشتیم و می دانیم هدف و خواسته مان چیست. با برنامه پیش می رویم اما هنوز هیچ اتفاقی رخ نداده و صعودمان قطعی نشده است.

وی ادامه داد: ما پرسپولیس هستیم و خواسته هواداران و کادرفنی از ما این است که با قدرت به کار خود ادامه بدهیم و صعود مقتدرانه داشته باشیم. مشکلات زیاد است و می توان گفت مشکل اول شرایط جوی است که کار را برای پرسپولیس خیلی سخت کرده است. تیم گوا در گروه برای ما یک سورپرایز بود و خیلی باکیفیت فوتبال بازی می کردند.

بازیکن پرسپولیس افزود: ما هم پرسپولیس هستیم و در سال های اخیر کیفیت خود را در لیگ ایران و آسیا نشان داده و دنبال تکرار موفقیت های گذشته هستیم. البته همانگونه که گل محمدی گفت شرایط برای ما مناسب نیست و امیدوارم مسئولان باشگاه هم تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا هرچه سریع تر مشکلات برطرف شود و تنها دغدغه ما موفقیت در زمین فوتبال باشد . تمام تلاش ما برای سربلندی پرچم پرسپولیس است .

امیری درباره اینکه آیا بازیکنان پرسپولیس به همه شرایط عادت کرده اند، گفت: واقعا شرایط خیلی سختی است اما در همان هفته اول و بازی با الوحده توانستیم خودمان را با شرایط وفق داده و سریع تطبیق یابیم. تیم ما شخصیتی دارد که می توان گفت به بردن عادت کرده و روحیه سیری ناپذیری دارد. به همین دلیل از بردن سیر نشده و خیلی زود خسته نمی شود.

وی ادامه داد : تیم ما نماینده ایران است و پرچم مان در سال های اخیر همیشه بالا بوده است. در سه سال اخیر دو بار به فینال آسیا رسیده و دوست داریم این روند ادامه یابد. تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا با حفظ روحیه شجاعانه و پیروزی طلبی موفق باشیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن