اکسید هد

هیچ وقت سر پنالتی دعوا نکنید!

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1145 ] - جمعه, 3 اردیبهشت 1400

هیچ وقت سر پنالتی دعوا نکنید!

محمدحسین کنعانی زادگان بعد از بازی با گوا به سوژه اول شبکه های اجتماعی تبدیل شد این اما این اولین بار نیست که در فوتبال ایران بر سر زدن ضربه پنالتی مشاجره اتف... 5 out of 5 based on 3 ratings.
هیچ وقت سر پنالتی دعوا نکنید!

محمدحسین کنعانی زادگان بعد از بازی با گوا به سوژه اول شبکه های اجتماعی تبدیل شد این اما این اولین بار نیست که در فوتبال ایران بر سر زدن ضربه پنالتی مشاجره اتف...

ارتش سرخ دات كام :

محمدحسین کنعانی زادگان بعد از بازی با گوا به سوژه اول شبکه های اجتماعی تبدیل شد این اما این اولین بار نیست که در فوتبال ایران بر سر زدن ضربه پنالتی مشاجره اتفاق می افتد. جالب تر این که اکثر اوقات هم این ضربات خراب شده اند و حتی در یک مورد، منجر به تحولات اساسی در استقلال شد.

«پرسپولیس در حالی سه شنبه شب در سومین بازی آسیایی اش موفق شد با نتیجه دو بر یک از سد گوا هند بگذرد که این بازی یک حاشیه عجیب داشت. ابتدا سرخپوشان با یک گل عقب افتادند اما در ادامه یک پنالتی به سود آنها اعلام شد. از مدت ها قبل مشخص شده که پنالتی زن اول پرسپولیس مهدی ترابی خواهد بود اما در کمال تعجب محمدحسین کنعانی زادگان برای زدن ضربه داوطلب شد. با مخالفت کادر فنی، پنالتی را ترابی زد و کار را به تساوی کشاند. دقایقی بعد پرسپولیس گل دوم را هم به ثمر رساند، پس از آن مدافعان سراسیمه تیم میزبان برای دومین بار مرتکب خطای پنالتی شدند. این بار دیگر پافشاری کنعانی جواب داد و او پشت ضربه ایستاد اما در کمال ناباوری پنالتی را خراب کرد. همین مساله باعث شد مدافع پرسپولیس بعد از بازی به سوژه اول شبکه های اجتماعی تبدیل شود. این اما این اولین بار نیست که در فوتبال ایران بر سر زدن ضربه پنالتی مشاجره اتفاق می افتد. جالب تر این که اکثر اوقات هم این ضربات خراب شده اند و حتی در یک مورد، منجر به تحولات اساسی در استقلال شد. غیر از ماجرای سه شنبه شب کنعانی، به این سه مورد دیگر هم توجه کنید؛ مروری که با تماشای تصاویر جذاب تر هم خواهد شد.

مورد اول: پرسپولیس در داربی برگشت لیگ پانزدهم یکی از بهترین روزهای تاریخش را خلق کرد و با نتیجه چهار بر دو استقلال را شکست داد. در آخرین دقایق نیمه اول آن بازی زمانی که سرخپوشان با دو گل از حریف پیش بودند به سود این تیم اعلام پنالتی شد. پنالتی را محسن بنگر گرفت. مهدی طارمی که دو گل اول را زده بود سخت تمایل داشت با زدن این ضربه هت تریکش را کامل کند اما رامین رضاییان توپ را برداشت. غائله مفصلی به پا شد. رامین اعلام انصراف کرد اما طارمی دیگر کوتاه بیا نبود. سرانجام با سلام و صلوات او را راضی کردند پنالتی را بزند اما مهاجم بوشهری که تمرکزش را از دست داده بود ضربه را خراب کرد.

مورد دوم: می توانیم مثلا به درگیری کمال کامیابی نیا و محسن بنگر بر سر زدن ضربه پنالتی به ذوب آهن در لیگ پانزدهم اشاره کنیم؛ توپی که آخرش کمال از دست داد و شاید با گل شدنش پرسپولیس آن سال هم قهرمان می شد. مثال دم دست تر اما مشاجره همین آقای کنعانی زادگان با امید عالیشاه بر سر زدن پنالتی فصل جاری برابر نفت مسجدسلیمان است. از قضا آنجا هم امید بدون تمرکز لازم پنالتی را زد و خراب کرد. نتیجه می گیریم درگیری برای زدن پنالتی، معمولا عاقبت خوبی ندارد!»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • علی پیروندی
  علی پیروندی :
  این مشاجرات بین بازیکنان سر پنالتی زدن حتی ضربات کاشته یک چیز را به ما میگوید و آنهم اگر نگیم ضعف سرمربی و تقصیر ایشون است حداقل بی خیالی و بی تفاوتی سر مربی میرساند در این موارد نظر سر مربی باید فصلالخطاب باشد وقتی سرمربی پنالتی زن و حتی ضربات کاشته زن تیم را مشخص کرده باشد بازیکن دیگه حق ندارد سر خود وسط میدان بیاید و توپ را بغل کند و اجازه زدن پنالتی به کسی دیگر ندهد و جالب اینکه اونکسی که برای زدن پنالتی تعیین شده از همه بیشتر کوتاه میاد خاصه در پرسپولیس مهدی ترابی پنالتی زن اول است اما با نجابتی که دارد از همه بیشتر کوتاه میاد. ویا وقتی که ضربه کاشته پیش میاد در حالیکه ترابی گارد زدن ضربه را گرفته یههو یه بازکن دیگه مثال نورالهی یه ضربه بد به توپ میزند و فرصت پیش آمده را مثل آب خوردن خراب میکند. واقعا از گلمحمدی بعید است در این زمینه اینقدر بی تفاوت و هرج ومرج است
 • علی پیروندی
  علی پیروندی :
  تیمی که اینقدر خوب بازی مبکند و خوب نتیجه میگیرد حیف است سر ضربات کاشته و پنالتی زدن با مشاجره و هرج و مرج ضعف از خودش
  ضعف نشون بده آقا یحیی بکبار برای همیشه حلش کن

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال تاجیکستان
استقلال تاجیکستان
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:34
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن