حلالی: پرسپولیس به راحتی گل می خورد و به سختی گل می زند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 506 ] - جمعه, 3 اردیبهشت 1400

حلالی: پرسپولیس به راحتی گل می خورد و به سختی گل می زند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یکی دو سال است پرسپولیس موقعیت های خود را در گلزنی از دست می دهد، مهم ترین دلیل آن نیز تمرین نکردن و مشکلات روحی است. اسماعیل... 5 out of 5 based on 3 ratings.
حلالی: پرسپولیس به راحتی گل می خورد و به سختی گل می زند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یکی دو سال است پرسپولیس موقعیت های خود را در گلزنی از دست می دهد، مهم ترین دلیل آن نیز تمرین نکردن و مشکلات روحی است. اسماعیل...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یکی دو سال است پرسپولیس موقعیت های خود را در گلزنی از دست می دهد، مهم ترین دلیل آن نیز تمرین نکردن و مشکلات روحی است.

اسماعیل حلالی در گفت و گویی در رابطه با عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس در بازی مقابل گوا هند اظهار داشت: گوا تیم ناشناخته ای بود و به تیم ما به عنوان مدعی نگاه می کند. تیم هندی در طول کل بازی سعی داشت پرفشار بازی کند تا بتواند بر بازی مسلط باشد و گل اول را هم توانست به ثمر برساند.

وی ادامه داد: پرسپولیس 2 مشکل اساسی دارد اول اینکه در ضربات شروع مجدد آسیب پذیر است و دوم عدم گلزنی. این تیم به راحتی گل می خورد و به سختی گل می زند.

پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با موقعیت های از دست رفته سرخ پوشان عنوان کرد: در دیدار با گوا چندین موقعیت خوب داشتیم که گل نشد، حتی پنالتی هم از دست دادیم. پرسپولیس یکی دو سال است موقعیت های خود را در گلزنی از دست می دهد. مهم ترین دلیل آن نیز تمرین نکردن و مشکلات روحی است.

حلالی درخصوص اصرار کنعانی زادگان برای زدن ضربه پنالتی عنوان کرد: من متوجه این موضوع نشدم، اما اگر همچنین اتفاقی افتاده باشد، بازیکن حق دخالت در تصمیم گیری های فنی ندارد. در فوتبال احساسات نداریم.

وی درباره عملکرد گل محمدی گفت: پرسپولیس نسبت به 2 سال قبل خیلی بهتر شده و ثابت کرده تیم توانمندی است. با آمدن سمیعی مشکل مدیریتی پرسپولیس برطرف شده و الان کمبودی ندارد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن