اکسید هد

رأفت: مغانلو بهترین مهاجم فعلی پرسپولیس است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 465 ] - شنبه, 4 اردیبهشت 1400

رأفت: مغانلو بهترین مهاجم فعلی پرسپولیس است

پایان رأفت مهاجم سابق پرسپولیس در خصوص زوج سازی مهاجمان پرسپولیس و همچنین کیفیت فنی عناصر تهاجمی تیم سرخپوش پایتخت نقطه نظراتش را مطرح می سازد. او همچنین از A... 5 out of 5 based on 1 ratings.
رأفت: مغانلو بهترین مهاجم فعلی پرسپولیس است

پایان رأفت مهاجم سابق پرسپولیس در خصوص زوج سازی مهاجمان پرسپولیس و همچنین کیفیت فنی عناصر تهاجمی تیم سرخپوش پایتخت نقطه نظراتش را مطرح می سازد. او همچنین از A...

ارتش سرخ دات كام :

پایان رأفت مهاجم سابق پرسپولیس در خصوص زوج سازی مهاجمان پرسپولیس و همچنین کیفیت فنی عناصر تهاجمی تیم سرخپوش پایتخت نقطه نظراتش را مطرح می سازد. او همچنین از AFC و نحوه برگزاری مسابقاتش هم انتقاداتی دارد که در گفت و گویی آنها را مطرح می سازد.
 
*دو مهاجم پرسپولیس یعنی آل کثیر و مغانلو با وجود اینکه بیشتر در چشم هستند به نظر به لحاظ فنی خصوصیات مشترکی دارند و از این حیث از نظر کارشناسان نمی توانند زوج های مکمل خوبی برای هم باشند.
 بله آل کثیر و مغانلو بازیکنان اصطلاحاً موفق در محوطه هجده قدم هستند و مهاجمان درجا ضربه زن هستند و شاید به آن شکل مهاجمانی نیستند که بتوانند از بیرون دریبل بزنند و به داخل حرکت کنند و موفق به گلزنی شوند. از همین رو دو مهاجمی که از آنها نام بردم مهاجمانی اند که نمی توانند زوج های مکمل خوبی در پیشانی خط حمله پرسپولیس باشند.

*در رابطه با خصوصیات فنی مغانلو و آل کثیر توضیحات فنی بیشتری دارید که ارائه بدهید؟
 عیسی سال گذشته در ابتدای حضورش خیلی خوب نبود اما در ادامه ارزش بالای خودش را در امر گلزنی به خوبی نشان داد و بر این نکته صحه گذاشت که در امر تمام کنندگی بازیکن بسیار خوبی است اما بعد از محرومیت نابه حقش متأسفانه عیسی مدت زیادی را محروم بود و به نوعی شاید خیلی در شرایط آرمانی مسابقه و قرار داشتن در خط حمله نباشد. درخصوص شهریار مغانلو نیز باید بگویم که او دوندگی خوبی دارد و سرزن قهاری محسوب می شود، مضاف بر اینکه سرزن خوبی است. شهریار حفظ توپ خوبی دارد و چپ پای خوبی محسوب می شود. جدا از این موارد من می خواهم این نکته را هم توضیح بدهم که وقتی صحبت از مهاجم هدف می شود باید این نکته را بدانیم که معمولاً مهاجمان هدف خیلی سخت یک در مقابل یک را برمی دارند و بیشتر یا سرزن هستند یا توپ نگه داری یا توپ سازی خوبی برای دیگر عناصر تهاجمی تیم شان دارند. من فکر می کنم آنها خصوصیات فنی یکسانی دارند و به همین دلیل شاید به عنوان تک مهاجم کارآیی بیشتری داشته باشند و یا اینکه اگر قرار به استفاده از دو مهاجم است باید یکی از دو مهاجمی که نام بردم در کنار بازیکنی مانند وحید امیری یا بازیکنانی مانند عالیشاه به کار گرفته شوند. در حال حاضر به نظرم شهریار مغانلو بهترین مهاجم پرسپولیس است و در پرسپولیس خوب جواب داده است. جدا از این موارد خوشبختانه پرسپولیس بازیکنانی دارد که اکثراً چند پسته هستند و توانایی بازی در چند پست مختلف را دارند که این مورد دست سرمربی پرسپولیس را با وجود تعدد بازیکنان خوب بسیار باز گذاشته است و این ضریب اطمینان فنی را برای موفقیت در هر تیمی بالا می برد.

*شما گویا از نحوه برگزاری مسابقات به شکل بازی های متعدد به شکل متمرکز هم انتقاداتی دارید؟
 بله به نظرم وقتی مسابقات در این شرایط سخت کرونایی برگزار می شود بهتر بود که با انجام سه بازی تکلیف تیم های صعود کننده هر گروه برگزار می شد و به نظرم برگزاری بازی های دور برگشت بازی های اضافه است که توان زیادی از تیم ها می گیرد ضمن اینکه اگر قرار به صعود دو تیم از هر گروه بود بعد از پایان بازی ها شاید سه تیم از چهار تیم ما مجوز صعود به مرحله بعدی را پیدا می کردند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی9
2مهدی عبدی8
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن