توضیح باشگاه درباره احتمال جریمه 20 هزار دلاری

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 949 ] - شنبه, 4 اردیبهشت 1400

توضیح باشگاه درباره احتمال جریمه 20 هزار دلاری

باشگاه پرسپولیس توضیحاتی درباره احتمال جریمه 20 هزار دلاری خود به دلیل غیبت شهریار مغانلو در نشست خبری پس از بازی با گوا مطرح کرد. شهریار مغانلو در بازی شب گذ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
توضیح باشگاه درباره احتمال جریمه 20 هزار دلاری

باشگاه پرسپولیس توضیحاتی درباره احتمال جریمه 20 هزار دلاری خود به دلیل غیبت شهریار مغانلو در نشست خبری پس از بازی با گوا مطرح کرد. شهریار مغانلو در بازی شب گذ...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس توضیحاتی درباره احتمال جریمه 20 هزار دلاری خود به دلیل غیبت شهریار مغانلو در نشست خبری پس از بازی با گوا مطرح کرد.

شهریار مغانلو در بازی شب گذشته گوا و پرسپولیس که با برتری چهار بر صفر شاگردان یحیی گل محمدی به اتمام رسید به عنوان بهترین بازیکن زمین معرفی شد اما غیبت وی در نشست خبری پس از این مسابقه این شائبه را به وجود آورد که احتمال دارد  طبق قوانین AFC باشگاه پرسپولیس و این بازیکن 20 هزار دلار جریمه شوند.

علیرضا اشرف، مدیر رسانه تیم پرسپولیس درباره این موضوع اظهار داشت: از ابتدای مسابقات در این فصل پس از هر بازی بهترین بازیکن انتخاب شده اما از سوی AFC الزامی برای حضور وی در نشست خبری پس از مسابقه نبوده است.حتی خودم پرسیدم آیا حضور بهترین بازیکن زمین در نشست خبری الزامی است که پاسخ دادند الزامی نیست و فقط سرمربی باید شرکت کند.

وی ادامه داد: ما بحثی که خود AFC اعلام کرده را می گوییم. امید عالیشاه هم شب گذشته در نشست خبری شرکت نکرد. وی در کنار زمین و در منطقه میکسدزون با دوربین AFC  حرف زد. با توجه به اینکه شهریار مغانلو زودتر تعویض شده بود تصمیم گرفتند از بازیکنان داخل زمین یک نفر را برای مصاحبه در کنار زمین انتخاب کنند و عالیشاه هم به نشست خبری نرفت. هیچگونه تخلفی از باشگاه پرسپولیس انجام نشده و نگرانی هم وجود ندارد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • علی پیروندی
    علی پیروندی :
    خدا از ادست رفتار غیر حرفه ای و دردسرهای بیخود و بیجهت و بعضی از رفتارهای غیر حرفه ای تیم اعصابمون داغون شده مثل حرکت آلکثیر و حرکت بچگانه ایشان و 6ماه محرومیت و 10هزار دلار جریمه و عدم دست رسی بجام بخاطر ضعف در خط حمله . مگر تیم مشاور حقوقی و حرفه ای ندارد ای اف سی دنبال بهانه برای جریمه تیمها مخصوصا پرسپولیس است حتم بدونید در این رابطه هم جریمه خواهیم شد

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن