ترکیب اصلی برای رسیدن به امتیاز 15؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 832 ] - دوشنبه, 6 اردیبهشت 1400

ترکیب اصلی برای رسیدن به امتیاز 15؟

پرسپولیس در شرایطی وارد مسابقه برگشت با الوحده می شود که نیاز چندانی به برد ندارد و حتی با یک تساوی هم صدرنشینی اش را قطعی خواهد کرد اما از صحبت های روز گذشته... 5 out of 5 based on 2 ratings.
ترکیب اصلی برای رسیدن به امتیاز 15؟

پرسپولیس در شرایطی وارد مسابقه برگشت با الوحده می شود که نیاز چندانی به برد ندارد و حتی با یک تساوی هم صدرنشینی اش را قطعی خواهد کرد اما از صحبت های روز گذشته...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس در شرایطی وارد مسابقه برگشت با الوحده می شود که نیاز چندانی به برد ندارد و حتی با یک تساوی هم صدرنشینی اش را قطعی خواهد کرد اما از صحبت های روز گذشته حمید مطهری اینطور برمی آید که کادر فنی دنبال برد است و اصلاً به مساوی فکر نمی کند. با این حساب و در شرایطی که هیچ کس از نقشه مربیان سرخ برای چیدمان ترکیب خبر ندارد بعید نیست برای بازی امروز باز هم از ترکیب اصلی یا به عبارتی بهترین ارنج استفاده شود.  دیروز سایت های خبری خبر دادند حامد لک به ترکیب اصلی باز خواهد گشت و رادوشویچ دوباره نیمکت نشین خواهد شد اما درباره ده نفر دیگر به هیچ وجه گمانه زنی نشده.

مطمئناً کادر فنی پرسپولیس مسأله خستگی و بازی های فشرده تیم را در نظر می گیرد و دنبال حفظ سلامت بازیکنان است. اینکه تیم تا الان چهار بازی را برده یک طرف، اینکه هیچ بازیکن مصدومی در اردو وجود ندارد طرف دیگر. این یعنی که کادر فنی ریکاوری را خوب انجام داده ضمن اینکه با تقسیم قوا در بازی چهارم برخی بازیکنان مثل نوراللهی، لک و نعمتی به صورت کامل و برخی دیگر مثل سیدجلال، ترابی، امیری، کنعانی و پهلوان به شکل نصف و نیمه استراحت کردند.

منطق حکم می کند پرسپولیس در این مسابقه باز هم نیمی از ترکیب اصلی و نیمی از نفرات ذخیره را به بازی بگیرد اما از آنجایی که در برخی پست ها فاصله نفر ذخیره با اصلی بسیار کم شده یا در برخی پست ها دست کادر فنی باز است شاید جابه جایی هایی در ترکیب صورت بگیرد. مثلاً وحید امیری از شروع مسابقه در پست هافبک راست بازی کند یا کمال مدافع میانی فیکس تیم باشد. در عین حال می شود حدس زد نوراللهی و نعمتی هم مثل لک به ترکیب اصلی برگردند و با در نظر گرفتن بازی کردن پهلوان و امیری از ابتدا شاید ترکیب پرسپولیس تغییراتی جزئی نسبت به دو بازی نخست داشته باشد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن