اکسید هد

پنجعلی: امیدوارم اینبار پرسپولیس قهرمان شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 262 ] - دوشنبه, 6 اردیبهشت 1400

پنجعلی: امیدوارم اینبار پرسپولیس قهرمان شود

پیشکسوت فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد با درایت مدیران و دولت مردان شرایط برای ریشه کن شدن کرونا فراهم شود. محمد پنجعلی مدافع اسبق پرسپولیس درباره درگذشت حمی... 5 out of 5 based on 1 ratings.
پنجعلی: امیدوارم اینبار پرسپولیس قهرمان شود

پیشکسوت فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد با درایت مدیران و دولت مردان شرایط برای ریشه کن شدن کرونا فراهم شود. محمد پنجعلی مدافع اسبق پرسپولیس درباره درگذشت حمی...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد با درایت مدیران و دولت مردان شرایط برای ریشه کن شدن کرونا فراهم شود.

محمد پنجعلی مدافع اسبق پرسپولیس درباره درگذشت حمید جاسمیان گفت: متاسفانه این اتفاق چند وقتی است که گریبانگیر همه شده و ورزش هم درگیر آن شده است. دیروز یکی از باشخصیت ترین افراد حاضر در ورزش و فوتبال کشور از دست رفت. چندین سال در کنار ایشان بودیم و انشاالله خدا به خانواده اش صبر بدهد. خیلی ها را در این مدت از دست دادیم و خوب های ما را گرفتند و از بین ما رفتند.
 
وی در ادامه ابراز امیدواری کرد که شرایط برای ریشه کن شدن کرونا فراهم شود: فکر کنم ما آخرین کشوری باشیم که کرونا از سر ما دست بردارد. این موضوع مدیریت می خواهد و ما خیلی ضعیف عمل کردیم و هنوز واکسن آن در دسترس مردم عادی نیست. این یک واقعیت است و در تمام دنیا  است و همه با آن مبارزه می کنند. مردمی که نان شب ندارند و مجبورند بیرون بروند. شرایطی شده که مردم می گویند بمیریم بهتر است و امیدوارم یک فکر اساسی در این زمینه شود. 

مدافع سابق پرسپولیس درباره عملکرد این تیم نیز گفت: این تیم بوی قهرمانی می دهد و خوشبختانه نیمکت و بازیکن فیکس نداریم و همه خوب هستند. کادرفنی شرایط خوبی برای تیم شکل داده اند. همه بچه ها عملکرد خوبی دارند و به خواسته کادرفنی به خوبی در تیم جواب دادند. امیدوارم اینبار پرسپولیس قهرمان شود. فصل گذشته هم این شرایط را داشتیم و اتفاقات فوتبال قهرمانی را گرفت. حضور در فینال هم البته ارزش قهرمانی داشت و امیدوارم اینبار با قهرمانی همراه شود.

پنجعلی درباره عملکرد نمایندگان ایران گفت: عملکرد خوبی داشتند و انتظار آن را نداشتم. شرایط ما نسبت به دیگر تیم های حاضر در این رقابتها آماتور است اما بچه های ما با درایت کادرفنی و خلاقیت خود به نتایج خوبی رسیده اند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن