اکسید هد

وضعیت قراردادی بازیکنان چگونه است؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 967 ] - سه شنبه, 7 اردیبهشت 1400

وضعیت قراردادی بازیکنان چگونه است؟

شواهد نشان می دهد که محمدحسین کنعانی زادگان در پایان فصل از پرسپولیس جدا خواهد شد و این مدافع میانی آخرین روزهای حضور خود در پرسپولیس را سپری می کند و این یعن... 3 out of 5 based on 2 ratings.
وضعیت قراردادی بازیکنان چگونه است؟

شواهد نشان می دهد که محمدحسین کنعانی زادگان در پایان فصل از پرسپولیس جدا خواهد شد و این مدافع میانی آخرین روزهای حضور خود در پرسپولیس را سپری می کند و این یعن...

ارتش سرخ دات كام :

شواهد نشان می دهد که محمدحسین کنعانی زادگان در پایان فصل از پرسپولیس جدا خواهد شد و این مدافع میانی آخرین روزهای حضور خود در پرسپولیس را سپری می کند و این یعنی که قرمزها باید از حالا به فکر مدافع میانی برای فصل بعد باشند.

با نزدیک شدن به روزهای پایانی فصل جاری، باز هم شاهد داغ شدن مباحث نقل و انتقالاتی هستم. با پایان فصل جاری، قرارداد بسیاری از بازیکنان پرسپولیس به پایان خواهد رسید و این درحالی است که با توجه به حضور سرخ ها در هند و در جریان بودن لیگ قهرمانان آسیا، فعالیت های نقل و انتقالاتی این تیم عملا متوقف شده و باید دید مدیران این تیم از چه زمانی وارد کارزار نقل و انتقالاتی تابستانی خواهند شد.

* پایان قرارداد 8 بازیکن در انتهای فصل
قرارداد 8 بازیکن بزرگسال پرسپولیس در پایان فصل منقضی خواهد شد و این باشگاه برای فصل آینده نیاز به توافق دوباره با این گروه از بازیکنان خواهد داشت. قرارداد سیدجلال حسینی، امید عالیشاه، احمد نوراللهی، وحید امیری، کمال کامیابی نیا، محمدحسین کنعانی زادگان، مهدی شیری و شهریار مغانلو در پایان فصل جاری به پایان خواهد رسید که در این میان، مغانلو به واسطه قراردادی که با باشگاه سانتاکلارای پرتغال دارد در اختیار این باشگاه خواهد بود و تمدید قرارداد وی، علاوه بر توافق شخصی با این بازیکن نیازمند توافق دوباره با باشگاه پرتغالی است. در میان این گروه از بازیکنان، اسامی بازیکنان باتجربه و کاپیتان های پرسپولیس مشاهده می شود و شاید همین موضوع منجر به تسهیل روند تمدید قرارداد برخی از این بازیکنان شود. سیامک نعمتی دیگر بازیکنی بود که قرارداد وی در پایان فصل با پرسپولیس به پایان می رسید. با این حال او پیش از فینال لیگ قهرمانان آسیا قرارداد خود را تمدید کرد و دو فصل دیگر بازیکن پرسپولیس خواهد بود.

* باتجربه ها می مانند؟
در آستانه چهل سالگی، سیدجلال حسینی یکی از آماده ترین بازیکنان پرسپولیس است و قابل پیش بینی است که حضور وی در پرسپولیس همچنان ادامه دار باشد. رقم قرارداد فعلی سیدجلال طی روزهای اخیر رسانه ای شد و طبق ارقام منتشره، وی جزء بازیکنان ارزان پرسپولیس است. امید عالیشاه و کمال کامیابی نیا دو بازیکن باتجربه دیگر سرخ ها در لیگ قهرمانان درخشیده اند و با وجود بازی در پست غیرتخصصی در مقطعی از فصل، جزء خوب های پرسپولیس بوده اند و آن طورکه خبر رسیده، تمایلی به جدایی از پرسپولیس ندارند. (درباره کامیابی نیا گفته می شود حضورش به تمدید یا عدم تمدید قرارداد نوراللهی هم مرتبط است!) وحید امیری، ملی پوش چپ پای پرسپولیس نیز جزء بازیکنانی است که کادرفنی این تیم به تمدیدشدن قراردادش تاکید کرده و گل محمدی خواهان حفظ این بازیکن 33ساله شده است.

* نوراللهی؛ دو راهی قطر-پرسپولیس
هافبک ملی پوش پرسپولیس وضعیت نامشخصی برای فصل آینده دارد. شماره 8 سرخ ها چندی پیش پیشنهاداتی از قطر دریافت کرد و در همان مقطع مذاکراتی با مدیران باشگاه برای تمدید قرارداد داشت. رقم اولیه نوراللهی برای تمدید قرارداد، 10 میلیارد تومان برای هر فصل بود که این رقم با مخالفت مدیران باشگاه پرسپولیس مواجه شد. ساعاتی پس از جلسه نوراللهی با مدیران باشگاه، مبلغ درخواستی وی رسانه ای شد که این موضوع ناراحتی نوراللهی را به دنبال داشت. هافبک تدافعی پرسپولیس یک پیشنهاد قطعی از قطر با مبلغی نزدیک به یک میلیون دلار داشت، پیشنهادی که نوراللهی آن را امضا نکرد تا جدایی وی از پرسپولیس هنوز قطعی نشده باشد. در سال های اخیر، بازیکنانی که قراردادهای خود را زودتر از سایرین با پرسپولیس تمدید کرده بودند مبلغ قرارداد کمتری نسبت به سایر بازیکنان تمدیدی و بازیکنان جدید داشته اند و این موضوع در کنار اتفاقات رخ داده در جلسه اولیه تمدید سبب شده تا نوراللهی فعلا تمایلی به تمدید قرارداد نداشته باشد.

* کنعانی زادگان؛ نخستین جداشده تابستانی پرسپولیس
مدافع ملی پوش پرسپولیس یکی از بازیکنانی است که این روزها مورد توجه تیم هایی از لیگ ستارگان قطر قرار گرفته است. کنعانی زادگان در بازگشت به پرسپولیس روزهای خوبی را پشت سرگذاشته و در دو فصل اخیر جزء بازیکنان کلیدی در ترکیب این تیم بوده و همین موضوع باعث شده تا وی مورد توجه تیم هایی از لیگ ستارگان قطر قرار بگیرد. از ام صلال و الاهلی به عنوان تیم های خواهان کنعانی زادگان یادشده که در این میان حتی عنوان شد که این مدافع 27ساله قرارداد خود با الاهلی قطر را امضا نیز کرده، هرچند برخی بر این باور هستند که وی تنها با باشگاه قطری توافق کرده و هنوز قراردادی امضا نشده است. شواهد نشان می دهد که محمدحسین کنعانی زادگان در پایان فصل از پرسپولیس جدا خواهد شد و این مدافع میانی آخرین روزهای حضور خود در پرسپولیس را سپری می کند و این یعنی که قرمزها باید از حالا به فکر مدافع میانی برای فصل بعد باشند.

* مغانلو؛ همه چیز به تصمیم سانتاکلارا بستگی دارد
شهریار مغانلو با درخششی که در لیگ قهرمانان آسیا داشته جان تازه ای به خط حمله پرسپولیس بخشیده، هرچند حفظ این بازیکن به سادگی ممکن نخواهد بود. وضعیت مالی پرسپولیس از یک سو و مبلغی که باید به عنوان رضایتنامه به سانتاکلارا پرداخت شود تمدید قرارداد مغانلو را پیچیده خواهد کرد، این بازیکن تمایل به باقی ماندن در پرسپولیس دارد اما با این حال با توجه به درخشش این بازیکن در لیگ قهرمانان آسیا ممکن است پیشنهاداتی از قطر برای جذب این بازیکن به باشگاه پرتغالی برسد و در چنین شرایطی باشگاه سانتاکلارا که با هدف درآمدزایی اقدام به جذب شهریار مغانلو کرده بود به سادگی حاضر به صدور رضایتنامه نخواهد شد. پرسپولیسی ها فعلا صحبتی با این باشگاه پرتغالی نداشته اند و به نظر می رسد مذاکرات در این زمینه را به پایان فصل موکول کرده اند. تصمیم گیر نهایی در این مورد باشگاه پرتغالی خواهد بود و باید دید آیا درنهایت حضور مغانلو در پرسپولیس ادامه خواهد داشت یا خیر.

* وضعیت بازیکنان قرضی
مدیران باشگاه پرسپولیس طی سال های اخیر نسبت به قرض دادن بازیکنان جوان بی توجه بودند و به ندرت شاهد جدایی قرضی این گروه از بازیکنان بودیم. در فصل جاری این روند تغییر کرده و چهار بازیکن پرسپولیس به طور قرضی از این تیم جدا شده اند که این بازیکنان در پایان فصل در اختیار پرسپولیس خواهند بود. امیر روستایی، سعید حسین پور، احسان حسینی و آریا برزگر 4 بازیکن پرسپولیس هستند که در حال حاضر به ترتیب به طور قرضی در پیکان، ماشین سازی، پدیده و فجرسپاسی بازی می کنند. روستایی که در نقل و انتقالات تابستانی راهی پیکان شده به جز هفته نخست، در سایر دیدارهای این تیم به میدان رفته (16 بازی در ترکیب اصلی و 4 بازی به عنوان بازیکن ذخیره) و جزء بازیکنان کلیدی این تیم در فصل جاری بوده است. سعید حسین پور نیز از زمان انتقال قرضی به ماشین سازی در نقل و انتقالات زمستانی، جزء بازیکنان اصلی این تیم بوده و در 5 بازی با پیراهن این تیم تبریزی بازی کرده است. احسان حسینی هم که به عنوان بخشی از مبلغ رضایتنامه فرشاد فرجی به پدیده قرض داده شده تنها در یک بازی در ترکیب اصلی این تیم مشهدی بوده و در دو بازی دیگر شانس بازی پیدا نکرده است. آریا برزگر مهاجم جوان سرخ ها نیز پس از چند بار حضور در زمین به عنوان بازیکن تعویضی، در دیدار اخیر این تیم مقابل پارس جنوبی جم در ترکیب اصلی به میدان رفت. کادرفنی پرسپولیس تصمیم گیری در رابطه با بازیکنان قرضی را به پایان فصل موکول کرده است و به نظر می رسد بازگشت یا جدایی این بازیکنان از پرسپولیس ارتباط مستقیم با جدایی یا تمدید قرارداد برخی نفرات اصلی خواهد داشت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال تاجیکستان
استقلال تاجیکستان
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:34
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن