اکسید هد

پیروانی: قانون را اجرا کنید؛ با استقلال بازی نمی کنیم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1419 ] - جمعه, 10 اردیبهشت 1400

پیروانی: قانون را اجرا کنید؛ با استقلال بازی نمی کنیم

سرپرست پرسپولیس به انتقاد از برنامه ریزی سازمان لیگ پرداخت. در شرایطی که پرسپولیس با صدرنشینی در گروه پنجم به کار خود در لیگ قهرمانان آسیا پایان داد و اکنون د... 5 out of 5 based on 7 ratings.
پیروانی: قانون را اجرا کنید؛ با استقلال بازی نمی کنیم

سرپرست پرسپولیس به انتقاد از برنامه ریزی سازمان لیگ پرداخت. در شرایطی که پرسپولیس با صدرنشینی در گروه پنجم به کار خود در لیگ قهرمانان آسیا پایان داد و اکنون د...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست پرسپولیس به انتقاد از برنامه ریزی سازمان لیگ پرداخت.

در شرایطی که پرسپولیس با صدرنشینی در گروه پنجم به کار خود در لیگ قهرمانان آسیا پایان داد و اکنون در انتظار مشخص شدن رقیب خود در مرحله حذفی است، مهمترین موضوع برای آنها دربی پایتخت در دیدار برگشت است.

سرخ ها که در دربی رفت با توجه به حضور در مراحل پایانی لیگ قهرمانان آسیا و با توجه به درخواست حریف خود برای انجام دیدارهای معوقه، بازی های فشرده ای را دنبال کرده بودند، اکنون انتظار دارند برای بازی برگشت نیز با شرایط برابر، مقابل حریف ظاهر شوند و استقلال با انجام بازی معوقه خود مقابل صنعت نفت آبادان در این بازی حاضر شود.

موضوعی که افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس نیز تاکید زیادی روی آن دارد و البته یحیی گل محمدی نیز با کنایه تندی که در صفحه شخصی اش داشت به برنامه ریزی سازمان لیگ حمله کرد. پیروانی در این خصوص گفت: شب مسابقه ما بازی دربی را اعلام کردند. اصلا اجازه ندادند مسوولان باشگاه ما از حق تیم دفاع کنند. نمی دانم دنبال چه هستند.

آقای سازمان لیگ! و آقای فدراسیون چرا از حق پرسپولیس دفاع نمی کنید؟ به چه عنوان بعد از ٢١ روز که تیم برمیگردد باید به قرنطینه برود؟ فکر بازیکنان نیستید؟ مطمئن باشید بازیکنان جان خود و خانواده شان را خیلی دوست دارند و رعایت کردند. اگر مشکل و بحثی بود مطمئن باشید خودمان می گفتیم که بیشتر ما را قرنطینه کنند. خدا شاهد است الان همه اعضای تیم از این تصمیم ناراحت و غمگین هستند.

مدیر تیم پرسپولیس در ادامه صحبت های خود گفت: آقایان بلافاصله هم بازی ها را اعلام می کنند. می گویند باید چند روز بعد از قرنطینه  دربی را برگزار کنید. من نمی دانم از روی احساس یا به چه شکل این تصمیم را گرفتند. مگر می شود بازیکن بعد از یک هفته قرنطینه برود بازی به این مهمی را انجام دهد؟

پیروانی با تاکید بر اینکه استقلال باید بازی معوقه خود با صنعت نفت آبادان را برگزار کند، گفت: اگر قبلا این اتفاق نیفتاده بود، اگر به ما می گفتند فردا صبح که می رسید، ٢ ساعت بعد از آن با استقلال بازی کنید هم حرفی نداشتیم. من اما می گویم چرا حرف مربی، مدیر و اعضای باشگاه دیگر به کرسی نشست و قبلا این کار را کردند؟  قانون اگر هست باید برای همه باشد و همانطور که پیش از این ما مجبور شدیم با همه مشکلات دیدارهای معوقه خودمان را با فشردگی بیشتر انجام دهیم، اکنون نیز فقط خواهان اجرای قانون و تکرار آن تصمیم برای برابر شدن تعداد بازی تیم ها و بعد از آن انجام دربی هستیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • محمدرضا از اهواز معززی اصلانی
    محمدرضا از اهواز معززی اصلانی :
    واقعا این تصمیمات مانند سایر تصمیمات مدیران !!!! این مملکت است...توجه کنید از روی علاقه به آبی و همچنین مافیا کثیف کیسه کشا که در تمام فدراسیون سالهاسست شاخ و برگ پیدا کرده و فقط قدرت بی چون و چرای پرسپولیس در زمین سبز بوده که کشیده محکمی بهشان زده و انها با سوزش شدید و داغ زیاد فقط تصمیماتی میگیرند تا پرسپولیس را وارد چالش روحی روانی کنند.... اما ما افشین با تعصب داریم ....ما کریم باقری همدرد بچه ها و سنگ صبور تیم را داریم ... ما یحیی و مطهری را داریم و خدا هم جای حق نشسته ....لعنت بر همه کسانی که ضد پرسپولیس اقدام میکنند

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن