اکسید هد

مطهری: کار بزرگ پرسپولیس را کوچک جلوه ندهید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 526 ] - شنبه, 11 اردیبهشت 1400

مطهری: کار بزرگ پرسپولیس را کوچک جلوه ندهید

مربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید برخی به دنبال این هستند که کار بزرگ پرسپولیس را کوچک جلوه دهند. حمید مطهری در گفت و گویی درباره عملکرد پرسپولیس در لیگ قهرمان... 5 out of 5 based on 2 ratings.
مطهری: کار بزرگ پرسپولیس را کوچک جلوه ندهید

مربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید برخی به دنبال این هستند که کار بزرگ پرسپولیس را کوچک جلوه دهند. حمید مطهری در گفت و گویی درباره عملکرد پرسپولیس در لیگ قهرمان...

ارتش سرخ دات كام :

مربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید "برخی به دنبال این هستند که کار بزرگ پرسپولیس را کوچک جلوه دهند."

حمید مطهری در گفت و گویی درباره عملکرد پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: ابتدا باید از بازیکنان تشکر کنم که در یک شرایط سخت 15 امتیاز کسب کردند. ما هیچ وقت اهل بهانه گیری نبودیم و گفته بودیم که مرد روزهای سخت هستیم. با وجود اینکه مسائل سخت افزاری و نرم افزاری در آنجا سخت بود اما سعی کردیم خودمان را با شرایط وفق بدهیم و بهانه گیری نکنیم. بازیکنان ما واقعا تلاش کردند و زحمت کشیدند. با وجود اینکه هر روز آمار وحشتناک کرونا در هند منتشر می شد و وضعیت آب و هوایی هم مناسب نبود با این حال بازیکنان ما کار بزرگی انجام دادند.

وی افزود: متأسفانه ما همیشه عادت داریم کار بزرگ دیگران را کوچک جلوه بدهیم تا خودمان بزرگ شویم. همیشه به دنبال این بوده ایم که کار دیگران را لوث کنیم که خودمان دیده شویم. با این حال من می گویم باید قدردان تلاش بازیکنان پرسپولیس باشیم. در این زمینه باشگاه هم نهایت تلاشش را انجام داد تا مشکلات ما کم باشد. درباره امکانات باید بگویم حتی باشگاه های الریان و الوحده هم از شرایط ناراضی بودند چون واقعا امکانات کمی در آنجا مهیا بود. آن دوستانی که شرایط را طوری فراهم می کردند که گویی گروه ما ساده است بگذارید کار خودشان را بکنند چون ما همیشه عادت داریم کار یکدیگر را کوچک کنیم. تیم هایی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند حتما شرایط خوبی داشته اند که به آنجا صعود کرده اند پس بنابراین یاد بگیریم به یکدیگر احترام بگذاریم. درباره گوآ صحبت های زیادی انجام می شد اما همین تیم رفت و برگشت برابر الریان شکست نخورد و بازی های خوبی انجام داد. بنابراین حرف هایی که درباره ساده بودن گروه پرسپولیس زده می شود غیرکارشناسی است.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس به استفاده 20 بازیکنان در لیگ قهرمانان آسیا اشاره کرد و گفت: همیشه گفته ایم که تیم ما یک مجموعه کامل است و همه مهره های ما برایمان ارزشمند هستند. همیشه از تیم ورک و کار تیمی صحبت کرده ایم. طی 15 ماه اخیر بازیکنان ارزشمندی را از دست داده ایم اما پرسپولیس همیشه پرسپولیس است و بزرگی می کند. هر بازیکنی در پازل تاکتیکی قرار می گیرد بهترین عملکرد را به نمایش می گذارد.

وی درباره باخت پرسپولیس به الوحده امارات هم گفت: همیشه گفته ام که ما هیچ وقت بهانه گیری نمی کنیم اما قبل از این بازی شرایطی را به وجود آوردند که تمرکز تیم ما به هم ریخت. به طور مثال برنامه لیگ را اعلام کردند و در ادامه گفتند پرسپولیس پس از بازگشت باید به قرنطینه برود. این موضوع از نظر ذهنی و روحی و روانی تیم ما را اذیت کرد.

مطهری در ادامه به شرایط قرنطینه پرسپولیس در تهران اشاره کرد و گفت: پرسپولیس همیشه از شرایط تمکین می کند. هر قانونی برای ما بگذارند ما از آن اطاعت می کنیم و مشکلی با این موضوع نداریم. البته ما در هند هم شرایط قرنطینه داشتیم و این گونه نبود که تیم آزاد باشد اما نکته ای که وجود دارد این است که قرنطینه ضوابطی دارد که باید رعایت شود اما این اتفاق رخ نمی دهد. آدم های متفرقه در هتل ما زیاد هستند. ما با اتوبوسی به هتل آمدیم که راننده ای داشت و الان معلوم نیست آن راننده کجاست. اگر قرار است قرنطینه را رعایت کنیم باید همه شرایط قرنطینه را رعایت کنیم. بازیکنان ما حدود سه هفته از خانواده هایشان دور بودند و الان هم آن ها را به این صورت قرنطینه کرده اند. جالب است در این شرایط توصیه کرده اند که حتما بازی هم برگزار شود.

او درباره برنامه ریزی سازمان لیگ هم گفت: در دور رفت باشگاه استقلال انتقاد کرد و به دنبال این بود که با تعداد بازی برابر، داربی برگزار شود. ما با شرایط فشرده بازی ها را انجام دادیم و بعد به استقبال داربی رفتیم اما الان که ما همان شرایط را درخواست کرده ایم با درخواست ما موافقت نمی شود. این تناقض ها برای سازمان لیگ خوب نیست. بهتر است سازمان لیگ مستقل عمل کند اما متأسفانه چنین اتفاقی رخ نمی دهد.

وی در پایان درباره مصاف پرسپولیس و استقلال تاجیکستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هم گفت: من بازی های این تیم را هنوز ندیده ام و شناختی از آن ها ندارم که بخواهم اظهار نظر کنم اما تیمی که به الهلال عربستان چهار گل می زند حتما کیفیت مطلوبی دارد. مطمئنا طی روزهای آینده بازی های این تیم را خواهیم دید و برای بازی برای این تیم برنامه ریزی می کنیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : مهدی سید علی
سه شنبه, 29 تیر 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی8
2مهدی عبدی6
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن