اکسید هد

نامه سمیعی برای در اختیار گرفتن آکادمی المپیک

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1079 ] - یکشنبه, 12 اردیبهشت 1400

نامه سمیعی برای در اختیار گرفتن آکادمی المپیک

برخلاف صحبت هایی که در خصوص دستور فدراسیون برای قرنطینه پرسپولیس در هتل آکادمی و استفاده از امکانات این مجموعه اعلام شده، این خواسته از سوی مدیریت باشگاه پرسپ... 4 out of 5 based on 3 ratings.
نامه سمیعی برای در اختیار گرفتن آکادمی المپیک

برخلاف صحبت هایی که در خصوص دستور فدراسیون برای قرنطینه پرسپولیس در هتل آکادمی و استفاده از امکانات این مجموعه اعلام شده، این خواسته از سوی مدیریت باشگاه پرسپ...

ارتش سرخ دات كام :

برخلاف صحبت هایی که در خصوص دستور فدراسیون برای قرنطینه پرسپولیس در هتل آکادمی و استفاده از امکانات این مجموعه اعلام شده، این خواسته از سوی مدیریت باشگاه پرسپولیس مطرح شده است.

جعفر سمیعی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ساعاتی بعد از اعلام وزارت بهداشت برای قرنطینه کاروان این تیم در بازگشت از هند، نامه رسمی این باشگاه را برای در اختیار گرفتن آکادمی ملی المپیک به فدراسیون فوتبال ارسال کرد.

در شرایطی که اعضای پرسپولیس طی ساعات اخیر اعتراض خود را نسبت به شیوه قرنطینه و دستور فدراسیون برای انجام این موضوع در هتل آکادمی المپیک اعلام کرده اند، گفته می شود این موضوع با درخواست جعفر سمیعی، مدیرعامل این باشگاه بوده است. 

این در حالیست که گفته می شد باشگاه پرسپولیس می توانست با توجه به در اختیار داشتن مجموعه کاظمی، قرنطینه خود را در استادیوم اختصاصی اش دنبال کند اما مدیرعامل سرخ ها با در نظر گرفتن این موضوع که هتل آکادمی المپیک امکانات رستورانی، اسکان و تمرینی را در اختیار دارد، درخواست کتبی خود را به فدراسیون ارسال کرده و مورد موافقت آنها قرار گرفته بود تا اکنون پرسپولیس دومین روز قرنطینه خود را در این مجموعه پشت سر بگذارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن