اکسید هد

خوردبین: سیدجلال بهترین مدافع تاریخ ایران است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 709 ] - سه شنبه, 14 اردیبهشت 1400

خوردبین: سیدجلال بهترین مدافع تاریخ ایران است

محمود خوردبین معتقد است سید جلال حسینی در کنار پرویز قلیچ خانی و محمد پنجعلی بهترین مدافعان میانی تاریخ ایران هستند. سرپرست قدیمی پرسپولیس این روزها به دلیل ش... 5 out of 5 based on 2 ratings.
خوردبین: سیدجلال بهترین مدافع تاریخ ایران است

محمود خوردبین معتقد است سید جلال حسینی در کنار پرویز قلیچ خانی و محمد پنجعلی بهترین مدافعان میانی تاریخ ایران هستند. سرپرست قدیمی پرسپولیس این روزها به دلیل ش...

ارتش سرخ دات كام :

محمود خوردبین معتقد است سید جلال حسینی در کنار پرویز قلیچ خانی و محمد پنجعلی بهترین مدافعان میانی تاریخ ایران هستند.

سرپرست قدیمی پرسپولیس این روزها به دلیل شیوع ویروس کُرونا بیشتر در منزل به سرمی برد و کمتر از خانه خارج می شود. با این وجود محمود خوردبین مسابقات فوتبال به ویژه بازی های تیم محبوبش پرسپولیس را با دقت و وسواس خاصی پیگیری می کند. بخش هایی از حرف های او در گفت وگو را در زیر بخوانید: 

* سید جلال حسینی به نظرم کامل ترین مدافع بعد از انقلاب کشورمان است. او به همراه محمد پنجعلی و پرویز قلیچ خانی بهترین مدافعان تاریخ فوتبال ایران محسوب می شوند. البته پرویز قلیچ در خط میانی هم ستاره بود.

* یحیی گل محمدی به درستی اجازه نداد کنعانی زادگان پنالتی اول پرسپولیس مقابل گوای هند را بزند و مهدی ترابی هم به زیبایی آن را گل کرد. پنالتی دوم اما فرق می کرد. حسین کنعانی زادگان هم دلش نمی خواست آن پنالتی خراب شود ولی ...

*{شاید کس دیگری می زد گل می شد؟} شاید هم خراب می شد! نباید این بچه را تحت فشار بگذارید. به هرحال کنعانی زادگان یک بازیکن ملی پوش است که زحمات زیادی برای پرسپولیس کشیده و می کشد. خیلی ها پنالتی خراب می کنند و حالا پنالتی او هم خراب شده است. مهم برد پرسپولیس بود که بدست آمد.

* درحال حاضر پرسپولیس و استقلال و همین طور تراکتور جزء نمایندگان کشورمان در آسیا هستند. ما دوست داریم همه نمایندگان ایران موفق باشند و در کنار کُری خوانی باید حواسمان به این موضوع هم باشد. باید حرمت ها حفظ شود چون زندگی واقعا ارزشی ندارد. شما می بینید چطور این بیماری کُرونا یکی بعد از دیگری عزیزان ما را می برد. دیروز علی انصاریان و مهرداد میناوند نازنین و امروز نادردست نشان که واقعا فوتبالیست بزرگی بود. فردا معلوم نیست چه اتفاقی بیفتد و حداقل حرمت ها را حفظ کنیم.

* {کنایه به مهدی فنونی زاده زدید که گفته بود پرسپولیس یلخی می برد؟!}  من کلی گفتم و اسم شخص خاصی را نمی آورم. ما باید به هم احترام بگذاریم چون این دنیا اصلا ارزشی ندارد.

* دلمان برای فوتبال تنگ شده اما چاره ای نیست. این روزها بیشتر در خانه خود قرنطینه هستم. متأسفانه ویروس کُرونا تمام دلخوشی مردم ایران و دنیا را گرفته و از ته دل آرزو می کنم هرچه زودتر ریشه کن شود. واقعا دوران سخت و عجیبی را سپری می کنیم و با ادامه این وضعیت همه مردم دِپرس خواهند شد. خدا خودش به همه ما کمک کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال تاجیکستان
استقلال تاجیکستان
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:34
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن