اکسید هد

حسین پور: 6 دانگ ساختمان باشگاه متعلق به پرسپولیس است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 866 ] - چهارشنبه, 15 اردیبهشت 1400

حسین پور: 6 دانگ ساختمان باشگاه متعلق به پرسپولیس است

معاون حقوقی پرسپولیس می گوید قصد ندارد با انجام مصاحبه های مختلف اسرار باشگاه را برملا کند. ایمان حسین پور درباره در خصوص معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس اظهار ک... 5 out of 5 based on 2 ratings.
حسین پور: 6 دانگ ساختمان باشگاه متعلق به پرسپولیس است

معاون حقوقی پرسپولیس می گوید قصد ندارد با انجام مصاحبه های مختلف اسرار باشگاه را برملا کند. ایمان حسین پور درباره در خصوص معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس اظهار ک...

ارتش سرخ دات كام :

معاون حقوقی پرسپولیس می گوید قصد ندارد با انجام مصاحبه های مختلف اسرار باشگاه را برملا کند.

ایمان حسین پور درباره در خصوص معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: خیلی به دنبال مصاحبه نبودم و مسائل حقوقی حاشیه سازی می کند و اکنون هم که اینجا هستم، نیاز به شفاف سازی هست و باید به صورت تخصصی به آن بپردازیم . وقتی بنده به باشگاه آمدم، از یک تیم حقوقی توانمند بهره بردم که هیچ چشم داشتی نداشتند و فقط می خواستند به باشگاه کمک کنند. یا 8 وکیل حقوقی هستند. یک سری پرونده ها دست نخورده بود و ما به آن ها رسیدگی کردیم. پرونده ای بود که ما 5 میلیارد بدهکار شده بودیم اما با بررسی آن سعی کردیم، اجرای حکم را متوقف کنیم.

وی افزود: در بسیاری از پرونده ها ما نمی توانستیم برنده شویم اما با ارائه مدارک مناسب توانستیم رای را تغییر دهیم و پیروز شویم. گاهی اوقات نمی توانیم درباره پرونده های جاری صحبت کنیم زیرا در خصوص پرونده ها، ممکن است فردی راضی نباشد که درباره پرونده اش صحبت شود و از طرفی هم ما امین باشگاه هستیم و نمی توانیم بدون اجازه در خصوص جزییات صحبت کنیم.

وی ادامه داد: در بسیاری از پرونده ها ما نمی توانستیم برنده شویم اما با ارائه مدارک مناسب توانستیم رای را تغییر دهیم و پیروز شویم. گاهی اوقات نمی توانیم درباره پرونده های جاری صحبت کنیم زیرا در خصوص پرونده ها، ممکن است فردی راضی نباشد که درباره پرونده اش صحبت شود و از طرفی هم ما امین باشگاه هستیم و نمی توانیم بدون اجازه در خصوص جزییات صحبت کنیم.

او درباره موضوع مالکیت  شستا بر ساختمان باشگاه پرسپولیس هم گفت: وقتی وارد معاون حقوقی شدیم، پرونده ای به ما داده نشد و ما هم ناگهان با این خبر مواجه شدیم و پیگیر موضوع شدیم. یک سری فایل های تصوریری را مشاهده کردیم که مسئولین شستا گفتند که ما طلبمان را گرفتیم. پیگیری معاونت باشگاه و مدیرعامل از فدراسیون نشان داد که مشکلی برای باشگاه و ساختمان آن به وجود نیامده است. پیگیری های ما و جمع آوری مدارک نشان داده شد که این ساختمان در زمان ریاست آقای دادکان برای پرسپولیس خریده شده و این طور نیست که برای فدراسیون خریداری شده باشد و  فدراسیون بخواهد آن را به پرسپولیس بدهد.

وی ادامه داد: باشگاه پرسپولیس هم قسمت زیادی از مبلغ آن را پرداخت کرده است. تاکنون نمی دانیم که آیا 3 دانگ از این باشگاه به شستا انتقال پیدا کرده است یا نه. سند ساختمان هنوز به اسم باشگاه نخورده است اما اگر هم چنین اتفاقی افتاده باشد، ما پیگیری های لازم را از طریق مجرای قضایی پیگیری می کنیم. تاکنون نامه ای نه از طریق این شرکت و نه از طریق فدراسیون در این خصوص به ما ابلاغ نشده است. حتی ما نامه ای را با امضای مدیرعامل برای فدراسیون ارسال کردیم که اگر چنین اتفاقی افتاده است و فدراسیون کاری نمی کند، ما خودمان کارهای قضایی مربوطه را انجام دهیم . من این را بگویم که 6 دانگ ساختمان به نام باشگاه پرسپولیس است و شرکت شستا هم اجازه ندارد برای گرفتن طلب خود از فدراسیون، به سراغ ساختمان باشگاه پرسپولیس بیاید.

وی درباره شکایت باشگاه گوا از پرسپولیس هم گفت: اشتباهی که صورت گرفته، توسط باشگاه پرسپولیس نبوده است. تا این اتفاق رخ داد، ما سریعا چند اقدام فوری علاوه بر پاک کردن پست انجام دادیم. ما نامه نگاری با مسئولین محترم هندی انجام دادیم اما دوستان قانع نشدند و ما یک سری مدارک و مستندات را به AFC فرستادیم و گویا هنوز به دست آن ها نرسیده است. هر کدام از اعضای باشگاه دانه به دانه دلجویی هایی کردند و باید صبر کنیم ببینیم چه اتفاقاتی خواهد افتاد زیرا ما نامه های لازم را فرستادیم و منتظر واکنش ها هستیم.

حسین پور در ادامه درباره وضعیت شکایت پرسپولیس از استوکس هم گفت: استوکس شکایتی را از باشگاه کرده بود و مبلغی را خواسته بود و ما همزمان با جوابیه لازم، دعای خود را هم به صورت لایحه ای فرستادیم که استوکس در زمان قرارداد با پرسپولیس به بهانه های واهی، در باشگاه حضور نداشت و تا 20 می یعنی 30 اردیبهشت به استوکس فرصت داده شده تا پاسخگوی این مسئله باشد. 

او درباره وضعیت شکایت از شجاع خلیل زاده هم گفت: در خصوص شجاع خلیل زاده، کمیته تعیین وضعیت موضوع را به استیناف سپرد و استیناف دوباره به کمیته تعیین وضعیت ارجاع داد و کمیته تعیین وضعیت به دلیل پیوستن این بازیکن به باشگاهی قطری، آن را به AFC سپرد. با توجه به جدایی بازیکن ایرانی از باشگاه ایرانی، کمیته های داخلی مرجع هستند و می توانند در این خصوص حکم صادر کنند و تصمیم بگیرند. با توجه به پیوستن خلیل زاده و فسخ او با باشگاه و پیوستن به تیم قطری، ما می خواهیم از طریق نهادهای بین المللی مثل فیفا شکایت خود را مطرح کنیم زیرا طبق قوانین، باشگاه مقصد بازیکن را ترغیب به فسخ کرده است. هم کمیته تعیین وضعیت و هم کمیته استیناف صلاحیت رسیدگی به این موضوع را دارند و لوایح ما اصلا در این خصوص اصلا شوخی نیست.

معاون حقوقی پرسپولیس در پایان درباره پرونده گابریل کالدرون هم گفت: پرونده کالدرون در جریان است و نامه ای که برای ما آمده است، تا 30 اردیبهشت رای این پرونده صادر می شود. دفاعیه ها هم آن طور که قبلا مطرح شده بود، ارسال شده و ما نمی توانستیم طبق قوانین دفاعیات قبلی را تغییر دهیم. البته تیم قبلی هم زحمت کشیده و نباید زحمات آن ها زیر سوال رود. پرونده هایی که در رسانه ها مطرح نیست، بیشتر به دنبال آن ها هستم حتی اگر پرونده درباره نونهالان باشد زیرا من به دنبال رفع پرونده هایی هستم که منافع باشگاه را در پی داشته باشد و زیانی را به ما نرساند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:34
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن