اکسید هد

پنجعلی: تجربه گُل محمدی و نویدکیا قابل مقایسته نیستند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 791 ] - پنجشنبه, 16 اردیبهشت 1400

پنجعلی: تجربه گُل محمدی و نویدکیا قابل مقایسته نیستند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر مهاجمان پرسپولیس ضربه مناسبی به توپ وارد کنند، دروازه بان حریف نمی تواند معجزه کند! محمد پنجعلی در گفت وگویی در خصوص تقاب... 5 out of 5 based on 3 ratings.
پنجعلی: تجربه گُل محمدی و نویدکیا قابل مقایسته نیستند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر مهاجمان پرسپولیس ضربه مناسبی به توپ وارد کنند، دروازه بان حریف نمی تواند معجزه کند! محمد پنجعلی در گفت وگویی در خصوص تقاب...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر مهاجمان پرسپولیس ضربه مناسبی به توپ وارد کنند، دروازه بان حریف نمی تواند معجزه کند!

محمد پنجعلی در گفت وگویی در خصوص تقابل تیم های سپاهان و پرسپولیس در چارچوب هفته 22 لیگ برتر، اظهار داشت: با توجه به شرایطی که پرسپولیس در روز های اخیر داشته است بعید می دانم از نظر کیفی این بازی سطح بالایی داشته باشد. پرسپولیس به خاطر حضور در هند و لیگ قهرمانان آسیا، از نظر آب وهوایی با شرایط ایران کمی فاصله گرفته است. از سوی دیگر این تیم به خاطر قرنطینه تمرین آنچنانی نداشته است.

وی درباره تقابل خط حمله پرسپولیس و پیام نیازمند گفت: هر تیمی نقاط قوت و ضعفی دارد. بهترین گلر جهان هم گل دریافت می کند. اگر مهاجمان پرسپولیس ضربه مناسبی به توپ وارد کنند، دروازه بان حریف نمی تواند معجزه کند! البته پیام نیازمند دروازه بان خوبی است و در 4 مسابقه قبلی عملکرد خیلی خوبی داشته است با این وجود خط حمله پرسپولیس هم عملکرد خوبی داشته و با روحیه زیادی از لیگ قهرمانان آسیا بازگشته است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولی عنوان کرد: سجاد شهباززاده در لیگ بیستم 16 گل به ثمر رسانده است و در صدر جدول گلزنان لیگ برتر قرار دارد بنابراین مهاجم خطرناکی است. اما نباید فراموش کرد پرسپولیس در 20 هفته تنها 10 گل دریافت کرده است و بهترین عملکرد خط دفاعی را ثبت کرده است. هرچند در این بازی حساس هر دو تیم نزدیک به یکدیگر بازی می کنند و فضای کمی در اختیار یکدیگر قرار می دهند.

پنجعلی درباره تقابل یحیی گل محمدی و محرم نویدکیا تصریح کرد: با اینکه هر دو مربی جوان هستند، اما گل محمدی تجارب بیشتری دارد و در سال هایی که سرمربی بوده است نتایج عالی کسب کرده است. نویدکیا هم در شروع خیلی پرقدرت ظاهر شده است و از سپاهان تیم مسنجمی ساخته است که برای رقبا خیلی خطرناک است. برای نویدکیا آرزوی بهترین ها را دارم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره بازیکن راهبردی پرسپولیس مقابل سپاهان گفت: تک تک بازیکنان پرسپولیس در این بازی مهم و کلیدی هستند. در پرسپولیس هر بازیکنی می تواند در نقش گلزن ظاهر شود. بار ها دیده ایم که مدافع پرسپولیس گل حساس به ثمر رسانده است. همه بازیکنان پرسپولیس خطرناک هستند. پرسپولیس در دفاع و حمله تیمی عمل می کند و با تمام احترامی که برای سپاهان قائلم بهترین تیم ایران در این سال ها پرسپولیس است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن فصل بیستم پرسپولیس؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:35
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن