اکسید هد

دستیار مجیدی وسوسه شد اما دستیار گل محمدی نه!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1707 ] - پنجشنبه, 16 اردیبهشت 1400

دستیار مجیدی وسوسه شد اما دستیار گل محمدی نه!

باشگاه سایپا پیش از فراز کمالوند ابتدا به حمید مطهری پیشنهاد سرمربیگری داده بود اما دستیار گل محمدی راضی نشد، پرسپولیس را تنها بگذارد. پس از برکناری ابراهیم ص... 5 out of 5 based on 8 ratings.
دستیار مجیدی وسوسه شد اما دستیار گل محمدی نه!

باشگاه سایپا پیش از فراز کمالوند ابتدا به حمید مطهری پیشنهاد سرمربیگری داده بود اما دستیار گل محمدی راضی نشد، پرسپولیس را تنها بگذارد. پس از برکناری ابراهیم ص...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه سایپا پیش از فراز کمالوند ابتدا به حمید مطهری پیشنهاد سرمربیگری داده بود اما دستیار گل محمدی راضی نشد، پرسپولیس را تنها بگذارد.

پس از برکناری ابراهیم صادقی از تیم فوتبال سایپا، مدیران این باشگاه با گزینه های مختلفی مذاکره کردند تا هرچه زودتر سرمربی سایپا مشخص شود.

بر همین اساس مدیران باشگاه سایپا ابتدا با حمید مطهری وارد مذاکره شدند در حالی که همراه با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و جزیره گوا به سر می برد. دستیار یحیی گل محمدی خیلی محترمانه به دست اندرکاران باشگاه سایپا اعلام کرد با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد و باید به آن وفادار بماند. حمید مطهری وقتی اصرار مسئولان باشگاه سایپا را دید رفتار حرفه ای پیشه کرد و از آنها خواست با توجه به قراردادش با پرسپولیس بهتر است با مدیران این باشگاه مکاتبه یا مذاکره رسمی داشته باشند. با تمام این تفاسیر مربی پرسپولیس تصمیم خود را برای ماندن و کمک به تیمش و یحیی گل محمدی تا پایان قراردادش گرفته بود و قصد جدایی نداشت. حمید مطهری پیش تر و در ابتدای فصل جاری و حتی پس از جدایی وحید فاضلی از نساجی مازندران پیشنهاد سرمربیگری این تیم شمالی را از مالک باشگاه قائم شهری دریافت کرده بود که آن را به دلیل تعهد به پرسپولیس نپذیرفت. پیشنهاد باشگاه تهرانی سایپا نیز نتوانست حمید مطهری را وسوسه کند و ترجیح داد همچنان دستیار یحیی گل محمدی بماند تا اینکه پرسپولیس را در این مقطع از فصل تنها بگذارد و برود.

این درحالی بود که مشابه همین اتفاق برای دستیار فرهاد مجیدی در استقلال رُخ داد. مدیران باشگاه سایپا پس از نومیدی از استخدام حمید مطهری سراغ فراز کمالوند رفته و این مرتبه توانستند دستیار استقلالی ها را جذب کنند. دستیار فرهاد مجیدی با اصرار از سرمربی استقلال رضایت گرفت تا به سایپا برود و با یک خداحافظی از جمع آبی ها جدا شد. بدون قضاوت در خصوص تصمیم دستیار فرهاد مجیدی این اتفاقات در هفته های اخیر قابل تأمل است.

پرسپولیسی ها باید قدر حمید مطهری را بیشتر بدانند. مردی که ثابت کرده است در کنار دانش فنی بالا بسیار متعهد است و حاضر نیست به هر قیمتی زیر امضاء و قراردادش بزند.

جالب آن که پس از این ماجرا و جدایی دستیار فرهاد مجیدی از استقلال، بسیاری از هواداران پرسپولیس در فضای مجازی از حمید مطهری و وفاداری این مربی تعریف و تمجید کرده و او را ستودند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن فصل بیستم پرسپولیس؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:35
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن