اکسید هد

باقری: خسته نیستیم؛ اتفاقاً خیلی هم آماده ایم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 973 ] - یکشنبه, 19 اردیبهشت 1400

باقری: خسته نیستیم؛ اتفاقاً خیلی هم آماده ایم

کریم باقری به همراه سایر مربیان پرسپولیس، کادر فنی پرقدرتی را برای این تیم ساخته اند و توانسته اند بازوهای قدرتمندی برای سرمربی پرسپولیس باشند. کریم باقری اسط... 5 out of 5 based on 5 ratings.
باقری: خسته نیستیم؛ اتفاقاً خیلی هم آماده ایم

کریم باقری به همراه سایر مربیان پرسپولیس، کادر فنی پرقدرتی را برای این تیم ساخته اند و توانسته اند بازوهای قدرتمندی برای سرمربی پرسپولیس باشند. کریم باقری اسط...

ارتش سرخ دات كام :

کریم باقری به همراه سایر مربیان پرسپولیس، کادر فنی پرقدرتی را برای این تیم ساخته اند و توانسته اند بازوهای قدرتمندی برای سرمربی پرسپولیس باشند. کریم باقری اسطوره پرسپولیس که معمولاً خیلی به ندرت صحبت می کند در گفت و گویی با ما در آستانه یکی از مهم ترین بازی های پرسپولیس مقابل سپاهان در دیداری که به «دربی ایران» معروف است نقطه نظرات خودش را با ما در میان گذاشت. آقا کریم در گفت و گو با ما از این بازی و نکته هایش گفت و با همان صراحت لهجه خاص خودش نقطه نظراتش را مطرح کرد.
 
*در خصوص بازی مقابل سپاهان به لحاظ فنی چه صحبتی دارید؟
 بازی پرسپولیس و سپاهان همیشه شرایط خاص خودش را داشته و بازی های خوب و جالبی هم از آب در آمده و البته حواشی خاص خودش را هم داشته است. در این بین سپاهان امسال یکی از تیم های خوب لیگ برتر بوده و نتایج خوبی هم کسب کرده است. ما هم برای حریفمان احترام قائل هستیم اما در طرف مقابل خودمان هم آماده ایم که یکی از بهترین بازی های خودمان را به نمایش بگذاریم و تلاش خواهیم کرد تا سه امتیاز بازی را بگیریم و تیم را در صدر حفظ کنیم و از جایگاه خوبی که داشتیم فاصله نگیریم.

*بعضی ها معتقدند پرسپولیس بعد از بازی های سنگین لیگ قهرمانان آسیا خسته و فرسوده به مصاف سپاهان می رود در حالی که حریف اصفهانی از فرم مطلوب بدنی خوبی برخوردار است. نگران این موضوع و دچار مشکل شدن احتمالی بازیکنان تان به دلیل همین خستگی نیستید؟
 این یک واقعیت است که سپاهانی ها بیشتر استراحت کردند چون به هر حال آنها در مدتی که ما درگیر مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بودیم لیگ برتر تعطیل بوده و به همین دلیل استراحت بیشتری نسبت به تیم ما داشته اند اما با تمام فشاری که متحمل شدیم تیم ما هم خسته و فرسوده نیست. استراحت و ریکاوری داشتیم و حتماً با برنامه ریزی که انجام شده تلاش خواهیم کرد که با قدرت کامل بازی کنیم و برنده شویم و با سه امتیازی که کسب می کنیم خودمان را در صدر نگه داریم و همه بازیکنانمان هم بهترین نمایش ممکن را ارائه دهند.

*کسب سه امتیاز دیدار مقابل سپاهان می تواند پنجمین قهرمانی متوالی را تضمین کند؟
 هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و پیروزی مقابل اصلی ترین حریف قهرمانی مان در بازی مستقیم با آن تیم خیلی می تواند به ما کمک کرده و از این رو حائز اهمیت است اما یک بازی به تنهایی نمی تواند تضمین کننده قهرمانی باشد چه بسا که هنوز بازی های دیگری باقی مانده که مهم است اما گفتم با وجود نقش زیاد سه امتیاز بازی، بردمان مقابل سپاهان هم به تنهایی تضمین کننده قهرمانی نیست.

*سپاهانی ها می گویند با توجه به اینکه پرسپولیس دربی را پیش رو دارد انرژی اش را برای بازی با آنها و استقلال تقسیم خواهد کرد.
 این نظر آنهاست. ما کار خودمان را می کنیم و کاری به چیزی که آنها فکر می کنند و نظراتی که می دهند، نداریم.

*پرسپولیس رکورد خوبی در چند سال اخیر در نباختن مقابل سپاهان در اصفهان داشته و بازی را در چند سال اخیر به سپاهان واگذار نکرده. این موضوع چقدر در بازی مستقیم تان و در روحیه بازیکنان مؤثر خواهد بود؟
 امسال سپاهان با کادر فنی جدیدش شرایط خاصی داشته و محرم نویدکیا در رأس این کادر خوب توانسته تیمش را هدایت کند و قدرت خوبی به سپاهان تزریق کرده است. در خصوص نتایج موفق چند سال اخیرمان هم باید بگویم آنها با ارزشند اما نتایج قبلی تأثیری در بازی آن روز خاص ندارد و به نوعی برنامه خوب و شکل تیمی موفق و منسجم همان روز بازی است که با ارزش است و می تواند برد یک تیم را تضمین کند و اتفاقات را به سود ما رقم بزند به همین دلیل تمرکز ما فقط به شرایط بازی و اتفاقات همان روز معطوف است و به موارد دیگر توجهی نمی کنیم.

*دستیاران گل محمدی که خود شما هم عضوی از آن هستید به عقیده کارشناسان فوتبالی بازوهای قدرتمندی برای سرمربی پرسپولیس بوده اید و یکی از قوی ترین گروه های کادر فنی چند سال اخیر پرسپولیس را تشکیل داده اید.
آقا یحیی دستیاران خوبی مانند حمید مطهری و داود فنایی و دو آنالیزور خوب به همراه بدنسازی خوب و مجرب دارد که تلاش زیادی انجام می دهند تا به سرمربی تیم کمک کنند.

*از نقش خودتان حرف نزدید؟
 من نقش خاصی ندارم و انصافاً بقیه کادر زحمت می کشند و من در کنار سایر اعضای کادر کوچکترین نقش را دارم.

*در دوران قرنطینه خیلی اذیت شدید و تیمتان به لحاظ روحی و جسمی خیلی اذیت شد و همه کادر و بازیکنان از شرایط قرنطینه به نوعی عصبی و کلافه بودید. از آن شرایط  بد خارج شده اید؟
حرف برای گفتن زیاد است. ما باید از شرایط به وجود آمده و دستورات تمکین می کردیم که همین کار را هم انجام دادیم. البته ما از کشور هند برگشته بودیم و باید یکسری آزمایش ها و تست ها را می دادیم که همین کار را هم انجام دادیم. حرف هایی بر سر نحوه برخورد یکسان وجود داشت که باید با همه برخورد می شد اما این موارد گذشت و تمام شد و رفت و خوشبختانه ما بعد از انجام تست های مرتب خوشبختانه در شرایط خیلی خوبی قرار داریم و با آمادگی لازم به مصاف سپاهان می رویم و حتماً سعی خواهیم کرد که بهترین نمایش ممکن را انجام دهیم. ما هم گفتیم از یک شرایط بدی آمده بودیم که گذشته و تمام شده و فقط به فکر بازی مقابل سپاهان و کسب سه امتیاز هستیم و به اتفاقات گذشته دیگر اصلاً فکر نمی کنیم.

*در خصوص قرعه تیم تان در مرحله حذفی آسیا که باید با تیم استقلال تاجیکستان بازی کنید چه نظری دارید؟
 خیلی شناخت از تیم تاجیکستانی ندارم اما حتماً تیمی که در گروهش همه تیم ها را شکست داده و به عنوان صدرنشین صعود کرده تیم خوبی است اما اجازه بدهید راجع به این مسأله حرف نزنیم چون فعلاً تمرکز ما روی لیگ برتر خودمان است و به مسابقات دیگر فکر نمی کنیم و در موقع خودش به آسیا و آن مسابقات می پردازیم

*البته تیم آسان وجود ندارد و ما هیچ تیمی را دست کم نمی گیریم.
در رابطه با حضور نفرات جدیدی مانند مغانلو و فرجی چه نظری دارید و اینکه بعضی ها معتقدند پرسپولیس فعلی یکی از پرمهره ترین تیم های چند فصل اخیر است. با این تیم بیشتر به تکرار قهرمانی خوشبین نیستید؟
 نفرات جدیدی که به ما اضافه شدند بر اساس نیاز تیم به جمع بازیکنانمان اضافه و با آگاهی کامل جذب شده اند. مسلماً نفرات جدید هم مانند سایر بازیکنانی که ما داریم جزو بهترین ها هستند و خیلی می توانند به ما کمک کنند و همه این موارد باید دست به دست هم بدهند تا ما موفق شویم. در این بین انتظار از پرسپولیس خیلی بالاست و همه از ما انتظار موفقیت دارند و حالا همانطور که شما گفتید با تیم پرمهره مان خیلی مصمم تر به سمت و سوی هدف نهایی گام برمی داریم و با تمام وجود تلاش خواهیم کرد.

*در خصوص دربی تهران که باید بعد از بازی مقابل سپاهان با حریف سنتی تان بازی کنید چه نظری دارید؟
 فعلا به دربی فکر نمی کنیم. تمام حواس و تمرکز ما به بازی مقابل سپاهان معطوف است و گام به گام و مرحله به مرحله پیش می رویم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن