اکسید هد

باز تونل و باز هم درگیری در نقش جهان اصفهان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1079 ] - یکشنبه, 19 اردیبهشت 1400

باز تونل و باز هم درگیری در نقش جهان اصفهان

هافبک های پرسپولیس و سپاهان در پایان دیدار صحنه های عجیبی در زمین نقش جهان شکل دادند که تا تونل ورزشگاه نیز کشیده شد. کمال کامیابی نیا که در این بازی موفق شد ... 3 out of 5 based on 2 ratings.
باز تونل و باز هم درگیری در نقش جهان اصفهان

هافبک های پرسپولیس و سپاهان در پایان دیدار صحنه های عجیبی در زمین نقش جهان شکل دادند که تا تونل ورزشگاه نیز کشیده شد. کمال کامیابی نیا که در این بازی موفق شد ...

ارتش سرخ دات كام :

هافبک های پرسپولیس و سپاهان در پایان دیدار صحنه های عجیبی در زمین نقش جهان شکل دادند که تا تونل ورزشگاه نیز کشیده شد.

کمال کامیابی نیا که در این بازی موفق شد پاس گل تیمش را برای عیسی آل کثیر شکل دهد، در پایان بازی برابر این تیم با محمدرضا حسینی درگیری لفظی پیدا کرد که ادامه این موضوع صحنه های زشتی را در استادیوم نقش جهان اصفهان شکل داد.

در زمانی که بازیکنان دو تیم در حال خروج از زمین و حضور در رختکن بعد از این بازی پربرخورد بودند، کامیابی نیا و  حسینی که بازی فیزیکی را در این جدال دنبال کرده بودند، با یکدیگر بحث داشتند و در زمان حضور در تونل نیز این برخورد با شدت بیشتری از سوی بازیکنان دو تیم دنبال شد و پای دیگر بازیکنان نیز به وسط کشیده شد.

تا این لحظه مشخص نیست که دلیل درگیری کامیابی نیا و حسینی بر سر چه موضوعی بوده که پای دیگر بازیکنان را نیز به وسط کشیده است.

پیش از این و دو فصل قبل نیز درگیری شدیدی بین بازیکنان دو تیم شکل گرفته بود و سروش رفیعی که در پرسپولیس حضور داشت با کی روش استنلی درگیری شدیدی پیدا کرد. سروش البته فصل بعد از آن راهی سپاهان شد و با این مهاجم برزیلی عکس یادگاری گرفت تا مشخص شود اتفاقات آن بازی را فراموش کرده اند. با این حال مشخص نیست در این بازی چه جملاتی میان بازیکنان دو تیم رد و بدل شده که دامنه آن به تونل ورزشگاه و درگیری شدید بین آنها ختم شده است.

گفته می شود در پایان بازی محمدرضا حسینی در زمان خروج از زمین سیدجلال حسینی را هل داد، تصویری که تلویزیون هم در لحظات پایانی سیدجلال حسینی را در حال اعتراض نشان می دهد و سروش رفیعی قصد آرام کردن کاپیتان پرسپولیس را دارد. این موضوع با واکنش کمال کامیابی نیا و اعتراض او به هافبک سپاهان همراه می شود که کلید درگیری اصلی از همین جا خورده می شود. در ادامه در شرایطی که بازیکنان دو تیم در حال ورود به تونل و رختکن هستند، بحث ها و جملات رد و بدل شده مابین آنها درگیری را به بالاترین حد ممکن می رساند و آنطور که تصاویر ثبت شده از سوی امیرحسین خیرخواه نشان می دهد هر دو طرف به شدت از خجالت یکدیگر در آمده اند.

در تصاویر ثبت شده که البته کامل نیست، مشخص است که سیامک نعمتی از ناحیه کتف در این درگیری آسیب دیده است و رحمان احمدی، گلر اسبق پرسپولیس و سپاهان که اکنون به عنوان مربی دروازه بانان سپاهان مشغول است سعی در آرام کردن جو و دور کردن بازیکنان و اعضای پرسپولیس از صحنه درگیری و مشایعت آنها به سمت رختکن را دارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی9
2مهدی عبدی8
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن