ابراهیمی: پرسپولیس کیفیت همیشگی خود را نداشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 495 ] - دوشنبه, 20 اردیبهشت 1400

ابراهیمی: پرسپولیس کیفیت همیشگی خود را نداشت

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس از زمان برانکو تیم جا افتاده تر و مسلطی در مسابقات است و یحیی گل محمدی این روند را به خوبی ادامه داد. ناصر ابراهیمی ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
ابراهیمی: پرسپولیس کیفیت همیشگی خود را نداشت

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس از زمان برانکو تیم جا افتاده تر و مسلطی در مسابقات است و یحیی گل محمدی این روند را به خوبی ادامه داد. ناصر ابراهیمی ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس از زمان برانکو تیم جا افتاده تر و مسلطی در مسابقات است و یحیی گل محمدی این روند را به خوبی ادامه داد.

ناصر ابراهیمی در گفت وگویی، در خصوص تساوی پرسپولیس و سپاهان در هفته 22 لیگ برتر، اظهار داشت: شرایط این بازی به دلیل وضعیت جدول خیلی متفاوت بود. در کنار حساسیت بازی، به خاطر حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان، شاگردان گل محمدی کیفیت همیشگی خود را نداشتند که طبیعی هم بود. بازیکنان پرسپولیس از نظر روحی و روانی خسته بودند و در بازگشت به ایران، قرنطینه و شرایط خاصی داشتند و از خانواده هایشان دور بودند.

وی افزود: سپاهان در این مدت فرصت بیشتری برای استراحت داشت و به نسبت پرسپولیس، استرس کمتری تحمل کرده بود. ضمن اینکه کادرفنی سپاهان تمام زوایای فنی شاگردان گل محمدی را در بازی های حساس لیگ قهرمانان و تحت فشار آنالیز کرده بود.

پیشکسوت پرسپولیس گفت: اصولاً تیمی که زود به گل می رسد به لاک دفاعی می رود، اما اینکه شما 60 دقیقه بخواهید از تک اندوخته خودتان دفاع کنید سخت است. انتظار نداشتم پرسپولیس به سبک دفاعی یا ضد حمله روی بیاورد. ما در پرسپولیس سابقه تساوی بدون گل با 9 نفر را داشته ایم، اما این نتایج نادر هستند و همیشگی نیست.

ابراهیمی با اشاره به تعویض های سرخ پوشان مقابل سپاهان، عنوان کرد: به نظرم پرسپولیس خیلی نباید به سمت تعویض پیش برود. تغییرات زیاد به تیم گل محمدی آسیب می زند؛ حتی معتقدم برای تعویض سوم هم باید در شرایط خاص تصمیم گیری کرد. چون در مسابقه ای که حساسیت به این میزان بالاست بازیکن تعویضی تا وارد شود و با جو مسابقه منطبق شود زمان زیادی از دست می رود.

وی درباره عملکرد امید عالیشاه تصریح کرد: عالیشاه بازیکن دونده، تکنیکی و تاکتیکی است. با توجه به خصوصیاتی که عالیشاه دارد باید به عنوان بازیکن اصلی تیم به میدان برود و حقش ترکیب اصلی سرخ پوشان است. اگر عالیشاه در زمین بود روند پرسپولیس را تغییر می داد، چون میل به حمله بیشتری دارد، کل تیم پرسپولیس را جلو می کشید و تیم گل محمدی اینقدر در لاک دفاعی فرو نمی رفت.

پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با پیش بینی دربی گفت: دربی بازی مخصوص به خودش است. در 13 دربی که مربی پرسپولیس بودم، همیشه کادرفنی به بازیکنان می گفت هر بازی را باختید اشکال ندارد، اما مقابل استقلال نباید بازنده باشید. چون نگاه هواداران به این مسابقه است و دل شان باید شاد شود. مطمئن باشید استقلالی ها هم با همین نگاه به میدان وارد می شوند.

ابراهیمی ادامه داد: نمی توانم نتیجه بازی را پیش بینی کنم، اما می دانم هر دو تیم روی یکدیگر حساس هستند و به سختی گل دریافت می کنند. اگر شاگردان گل محمدی در این مسابقه برنده باشند، مسیر قهرمانی شان خیلی هموار می شود. پرسپولیس از زمان برانکو تیم جا افتاده تر و مسلطی در مسابقات است و یحیی گل محمدی این روند را به خوبی ادامه داد. شانس پیروزی پرسپولیس در دربی بیشتر است.

وی با اشاره به بروز حواشی در پایان مسابقه پرسپولیس و سپاهان تصریح کرد: در درون زمین شاهد بازی درگیرانه بودیم. حتی بازیکنان دو تیم تکل های خشن پرتعدادی روی پای یکدیگر می رفتند. بعد هر کدام از این تکل ها تنش و جنجال پیش می آمد و ادامه این روند به خارج از زمین هم کشیده شد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن