اکسید هد

لک سد راه تاکتیک اصلی سپاهان سانتر مستقیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 909 ] - دوشنبه, 20 اردیبهشت 1400

لک سد راه تاکتیک اصلی سپاهان سانتر مستقیم

سپاهان برای جبران نتیجه مقابل پرسپولیس روی به توپ های هوایی آورده بود که ارسال های این تیم با واکنش های دروازه بان سرخ ها مواجه  شد. حامد لک در دو تقابل ... 3 out of 5 based on 5 ratings.
لک سد راه تاکتیک اصلی سپاهان سانتر مستقیم

سپاهان برای جبران نتیجه مقابل پرسپولیس روی به توپ های هوایی آورده بود که ارسال های این تیم با واکنش های دروازه بان سرخ ها مواجه  شد. حامد لک در دو تقابل ...

ارتش سرخ دات كام :

سپاهان برای جبران نتیجه مقابل پرسپولیس روی به توپ های هوایی آورده بود که ارسال های این تیم با واکنش های دروازه بان سرخ ها مواجه  شد.

حامد لک در دو تقابل اخیرش مقابل سپاهان که در نیم فصل دوم سال گذشته و در هفته هفتم لیگ بیستم صورت گرفت، موفق شد با بازی درخشان دروازه اش را برابر طلایی پوشان اصفهان بسته نگه دارد، اما او شب گذشته با وجود مقاومت تا لحظات پایانی، در نهایت به سومین کلین شیت متوالی نرسید و دروازه اش را باز شده دید.

دروازه بان بلند قامت پرسپولیس اولین موقعیت بازی شب گذشته مقابل سپاهان که روی یک توپ ارسالی از جناح راست و ضربه زمینی مهاجم طلایی پوشان بود، به راحتی توپ را مهار کرد و پس از آن تا پایان نیمه اول خطر جدی دیگری روی دروازه اش ندید و تنها روی توپ های بلند و بازی سازی از عقب زمین نقش داشت.

اما در نیمه دوم و پس از گلزنی پرسپولیس، سپاهان رو به بازی هجومی آورد و محرم نویدکیا با تغییراتی که در ترکیب تیمش با حضور نفراتی همچون کی روش استنلی ایجاد کرد، روی به بازی مستقیم و ارسال از جناحین آورد و در دقایقی هم با شوت های راه دور شانس خود را برای باز کردن قفل دروازه لک امتحان کرد.

حامد لک پس از مهار شوت امید نورافکن در دقیقه 58، سعی کرد تمام توپ های داخل محوطه جریمه که در منطقه اش بود را با پرش های بلند دفع کند که در انجام این کار موفق بود، اما او سه دقیقه قبل از پایان وقت های معمول مسابقه، روی شوت محمد محبی که در میانه راه کمانه کرد و تغییر جهت داد، یک گل دریافت کرد.

دروازه بان بلند قامت پرسپولیس که در 20 مسابقه این فصل 11 بار دروازه اش را بسته نگه داشته و بیشترین تعداد کلین شیت را در این فصل به نام خود ثبت کرده، حالا با آمادگی بدنی و شرایط خوبی به استقبال دیدار با استقلال می رود و به دنبال ثبت نخستین کلین شیت خود در دربی است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : مهدی سید علی
سه شنبه, 29 تیر 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی8
2مهدی عبدی6
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن