اکسید هد

پرسپولیس رسما از سپاهان شکایت کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1049 ] - چهارشنبه, 22 اردیبهشت 1400

پرسپولیس رسما از سپاهان شکایت کرد

باشگاه پرسپولیس لایحه رسمی خود را درباره اتفاقات بازی با سپاهان به دفتر رئیس فدراسیون فوتبال ارسال کرد. باشگاه پرسپولیس امروز چهارشنبه، پس از تکمیل مدارک و اس... 5 out of 5 based on 5 ratings.
پرسپولیس رسما از سپاهان شکایت کرد

باشگاه پرسپولیس لایحه رسمی خود را درباره اتفاقات بازی با سپاهان به دفتر رئیس فدراسیون فوتبال ارسال کرد. باشگاه پرسپولیس امروز چهارشنبه، پس از تکمیل مدارک و اس...

ارتش سرخ دات كام :

 باشگاه پرسپولیس لایحه رسمی خود را درباره اتفاقات بازی با سپاهان به دفتر رئیس فدراسیون فوتبال ارسال کرد.

 باشگاه پرسپولیس  امروز چهارشنبه، پس از تکمیل مدارک و اسناد، استفاده از مطالب رسانه ها  و اظهارات انجام شده و پس از جمع‎ بندی تصاویر و ویدیوهای موجود، لایحه رسمی خود را در ارتباط با اتفاقات روی داده مرتبط به بازی با سپاهان از هفته بیست ودوم لیگ برتر (خلیج فارس)، برای بررسی به دفتر شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال ارسال کرد.

با توجه به تصمیم اتخاذ شده در بخش مدیریتی، باشگاه پرسپولیس و همچنین لزوم حاکم شدن آرامش بر فضای فوتبال و جامعه، امکان بررسی مسائل رقم خورده توسط مراجع ذیصلاح در فضایی با تنش ها و حساسیت های کمتر و در نهایت با توجه به در پیش بودن دربی بزرگ فوتبال ایران و لزوم تمرکز اعضای تیم بر روی این مسابقه، از پرداختن به بازی گذشته در رسانه ها و شبکه های اجتماعی پرهیز خواهد کرد.

باشگاه پرسپولیس مدارک مورد نظر و مستندات خود را ارائه کرده و از این به بعد کار را به تصمیم گیرندگان امر در فدراسیون فوتبال می سپاریم و به عدالت ورزی و عدالت محوری بخش های حقوقی در فدراسیون فوتبال با نگاهی پر از امید می نگریم.

همچنین با قدردانی و تشکر از حمایت های بی بدیل هواداران پرسپولیس، تقاضا داریم که در روزهای پیش رو، بیش از پیش تک تک اعضای تیم اعم از کادرفنی و بازیکنان را زیر چتر حمایت و پشتیبانی خود بگیرند.

بی تردید انرژی و انگیزه ای که هواداران به اعضای تیم و باشگاه می دهند و قوت قلبی که مدیران، بازیکنان و مربیان از حمایت هواداران دریافت می کنند بهترین راه ترمیم زخم های پرسپولیس است و ابزار قدرتمندی که سرخپوسان ایران، در روزهای غیبت هواداران در ورزشگاه ها به آن نیاز دارند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : مهدی سید علی
سه شنبه, 29 تیر 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی8
2مهدی عبدی6
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن