اکسید هد

حلالی: زورشان نمی رسد،می خواهند با حاشیه جلو تیم را بگیرند

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 444 ] - پنجشنبه, 23 اردیبهشت 1400

حلالی: زورشان نمی رسد،می خواهند با حاشیه جلو تیم را بگیرند

پرسپولیس و استقلال جمعه شب مصاف دیگری با هم خواهند داشت. در هیچ کدام از بازی های گذشته، اتکا به موقعیت جدولی و بازی قبلی 2 تیم اتکای درستی نبوده است. این بازی... 5 out of 5 based on 3 ratings.
حلالی: زورشان نمی رسد،می خواهند با حاشیه جلو تیم را بگیرند

پرسپولیس و استقلال جمعه شب مصاف دیگری با هم خواهند داشت. در هیچ کدام از بازی های گذشته، اتکا به موقعیت جدولی و بازی قبلی 2 تیم اتکای درستی نبوده است. این بازی...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس و استقلال جمعه شب مصاف دیگری با هم خواهند داشت. در هیچ کدام از بازی های گذشته، اتکا به موقعیت جدولی و بازی قبلی 2 تیم اتکای درستی نبوده است.

این بازی همیشه حساسیت های خاص خودش را دارد. 2 تیم با هر موقعیت جدولی، نمی خواهند بازنده این مسابقه باشند، برای همین است که همچنان نتیجه غالب، تساوی 2 تیم است.
در دربی رفت، استقلال به گل اول رسید اما این پرسپولیس بود که برتری خود را در تمام 90 دقیقه بازی به حریف دیکته کرد و 2 بر یک پیش افتاد اما آنها در دقایق پایانی به گل رسیدند تا نتیجه ای ناعادلانه با تساوی 2-2 رقم بخورد.

حالا پرسپولیس صدرنشین است و استقلال 8 امتیاز از حریفش عقب افتاده، آنها با الهلال بازی بسیار سختی در پیش دارند اما سرخپوشان که با اقتدار از گروه خود در مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده اند هم به مصاف استقلال تاجیکستان تیم شگفتی ساز این مرحله خواهند رفت.

در آستانه جدال سرخابی ها با اسماعیل حلالی صحبت کردیم. گفت وگو با این پیشکسوت را در زیر می خوانید:

*در مصاحبه آخرتان دیدم که گفته بودید پرسپولیس شایسته برد مقابل سپاهان بوده.
بله، ما بازی را خیلی با برنامه و خوب شروع کردیم، طبق برنامه پرسپولیس بازی را آرام کرد و بعد به گل رسید. داشتیم کارمان را خوب انجام می دادیم و تمام پیش بینی ها انجام شده بود و حتی می توانستیم در ضد حمله به گل دوم برسیم، اما آل کثیر دیدش سخت شد. او می توانست پاس بدهد و کار را تمام کنیم اما به هر حال این اتفاق نیفتاد و در یک لحظه در سانتر از کناره دچار مشکل شدیم. خوب یار مقابل را نگرفتیم، یاری که هدف اول بود را نگرفتیم و وقتی محبی کاشت، بیرون 18 کسی کنارش نبود و توپ که رسید تازه 2 نفر سمتش رفتند متاسفانه خورد به بدن سیامک و درنهایت بازی را مساوی کردیم. ما خیلی برنامه داشتیم برای این بازی و با بدشانسی مساوی شد و نتوانستیم با 3 امتیاز برگردیم. فوتبال همین است و باید سعی کنیم حالا که 3امتیاز بازی با سپاهان را نگرفتیم، بازی بعدی را با شرایط بهتری تمام کنیم. خب این بازی خیلی تاثیرگذار بود، به امید خدا استقلال را باید ببریم تا هم به صدر برویم و هم تساوی مقابل سپاهان جبران شود.

*شانس پرسپولیس برای پیروزی در دربی چقدر است؟
مطمئنم این اتفاق می افتد چون هم از نظر روحی و هم فوتبالی بهتر از همه هستیم. در نوع بازی و موقعیت هایی که ایجاد می کند، پرسپولیس خیلی سرتر از استقلال است. شاید آنها انگیزه زیادی داشته باشند ولی از نظر قدرت به پرسپولیس نمی رسند. ما امیدوار هستیم که فوتبال زیبایی را تماشا کنیم و مثل همه بازی ها شاهد موقعیت سازی تیم باشیم که ان شاءا… هم این موقعیت ها بیشترش تبدیل به گل شود. پرسپولیس هرچقدر در حاشیه بازی قرار بگیرد، متن را از دست خواهیم داد. دیگران وقتی زورشان از نظر فنی به پرسپولیس نمی رسد، حاشیه را زیاد می کنند و بچه ها باید حواسشان به این باشد و کادرفنی هم دائم گوشزد کند که حریف از این نظر برنامه دارد. آنها می خواهند تیم را از نظر روحی به هم بریزند.

*مثل اتفاقی که در دیدار با سپاهان رخ داد و حالا چند تن از پیشکسوتان استقلال می گویند باید بازیکنان پرسپولیس محروم شوند!
اینها از خدایشان است که چنین حاشیه هایی باشد. اصلا دنبال همین مسائل هستند. تازه اینها مسائلی است که به خودشان ربطی ندارد. باید خیلی محتاط عمل کنیم. بزرگان تیممان وقتی بازی تمام شد باید تیم را نگه می داشتند که بازیکنان سپاهان بروند. من فقط دیدم در آن صحنه ها کریم باقری بود که مواظب بود درگیری ایجاد نشود. پس بقیه اطرافیان تیم کجا بودند؟ بازیکن و کادرفنی تحت فشار بوده، باید کسانی همیشه اینجور وقت ها حواسشان باشد که درگیری ایجاد نشود. تماشاگر هم در ورزشگاه نبود که بگویند زمین را خالی کردند چون تماشاگر می زد. تازه کرونا هم بود. می شد چند دقیقه دیرتر رفت تا تداخلی بین رفت و آمد بازیکنان 2 تیم ایجاد نشود.

*مهدی فنونی زاده در مصاحبه ای گفته بود استقلال همین الان 2 هیچ از پرسپولیس جلوست، بر چه اساسی چنین ادعایی کرده؟!
اشکال ندارد. او زیاد خواب می بیند، چون زیاد می خوابد. آرزو برایشان عیب نیست. ما پرسپولیسی ها چیزی که یاد گرفتیم این بوده که همیشه در مستطیل سبز حرفمان را می زنیم. زمان خودمان هم همین بود. ما بیرون از زمین حرفی نداریم، اگر خوبید و محکم بازی می کنید این را داخل زمین نشان دهید. حرف های چاله میدانی فایده ای ندارد.

*فکر کنم نتیجه بازی خودشان با ذوب آهن را برعکس کرده بود!
شاید همان خواب بازی با ذوب آهن را دیده، اینها خواب صدر جدول را می بینند.

*نقطه ضعف استقلال را کجا می بینید؟
هر تیمی به خط انتهایی آنها برسد می تواند گل بزند. انتهای زمین نقطه ضعفشان است. هم راحت گل می خورند و هم آن جلو پرقدرت هستند. فرشید و قائدی خیلی تاثیرگذارند، این 2 را از بازی خارج کنند دیگر چیزی ندارند. وقتی این 2 از بازی خارج شوند، دیاباته و مطهری هم حذف می شوند. ارتباط هافبک و فورواردشان را باید کامل از بین ببریم. مهارت هایی هم هست که فنی است، اینکه چطور می شود قائدی را از بازی خارج کرد.

*نتیجه را پیش بینی می کنید؟
من خیلی خوشبینم به خاطر اینکه به تیمم اطمینان دارم. در همین اصفهان هم خیلی ناراخت شدم که مساوی کردیم. تیم ما با هر تیمی بازی کند، آنها دنبال مساوی هستند. اگر دچار تنش نشویم و تمرکزمان از بین نرود، می توانیم نتیجه بگیریم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • morteza hosein poor
    morteza hosein poor :
    آقای گل محمدی دیگه نباید اشتباه بازی با سپاهان رو تکرار کنه و بعد از زدن اولین گل عقب نشینی کنه
    در این بازی بچه ها باید از همان شروع رو به جلو بازی کنند و استقلال رو به لاک دفاعی ببرند تا به یاری خدا گل اول رو ما بزنیم و بعدشم نباید به لاک دفاعی بروند بازم باید حمله کنند که هم استقلال رو در لاک دفاعی فرو ببرند و انشاالله گل های بیشتری رو به استقلال بزنیم فقط نباید از ضد حملات غافل بشیم و باید مراقب ضد حملات استقلال هم باشیم

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : مهدی سید علی
سه شنبه, 29 تیر 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی8
2مهدی عبدی6
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن