اکسید هد

حاشیه دربی: شادی گل جالب آل کثیر

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 832 ] - جمعه, 24 اردیبهشت 1400

حاشیه دربی: شادی گل جالب آل کثیر

مهاجم پرسپولیس پس از به ثمر رساندن گل اول این تیم در دربی 95 شادی جالبی انجام داد. امیر ارسلان مطهری پس از خطا روی محمد حسین کنعانی زادگان دست زد و سپس مقابل ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
حاشیه دربی: شادی گل جالب آل کثیر

مهاجم پرسپولیس پس از به ثمر رساندن گل اول این تیم در دربی 95 شادی جالبی انجام داد. امیر ارسلان مطهری پس از خطا روی محمد حسین کنعانی زادگان دست زد و سپس مقابل ...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم پرسپولیس پس از به ثمر رساندن گل اول این تیم در دربی 95 شادی جالبی انجام داد.

امیر ارسلان مطهری پس از خطا روی محمد حسین کنعانی زادگان دست زد و سپس مقابل گل محمدی قسم خورد که پای مدافع پرسپولیس را نزده است.

* در دقیقه 51 وحید امیری پس از اعلام خطا روی مهدی مهدی پور و دریافت کارت زرد به هم تمی خود به دلیل ارسال پاس اشتباه اعتراض کرد.

* عیسی آل کثیر پس از به ثمر رساندن گل اول پرسپولیس در دقیقه 56 و شادی جالب خود، سه بار مشتش را گره کرده و با گرداندن آن به این شکل شادی گل خود را تکمیل کرد.

* در دقیقه 59 در شرایطی که عیسی آل کثیر در برخورد با مسعود ریگی روی زمین افتاده بود بازیکنان استقلال طبق نظر فرهاد مجیدی از بیرون زدن توپ خودداری کرده و بازی را ادامه دادند. این حرکت سبب اعتراض نیمکت نشین های پرسپولیس شد و به همین دلیل اکبریان یکی از آنها را با کارت زرد جریمه کرد. 

* در دقیقه 63 شهریار مغانلو بار دیگر با سیاوش یزدانی برخورد کرد و به شکل جالبی به کمک داور اول بازی گفت: دیدی چه کار کرد؟

* در دقیقه 65 داور حامد لک را به دلیل اتلاف وقت جریمه کرد. البته پس از نشان دادن این کارت زرد اکبریان از بازیکنان ذخیره پرسپولیس که پشت دروازه مشغول گرم کردن خود بودند خواست کمتر صحبت کنند.

* در دقیقه 68 پس از اعلام نشدن خطا روی بازیکن سرخ پوشان، نیمکت نشین های این تیم به علیرضا ایلدروم کمک داور اول مسابقه اعتراض کردند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی9
2مهدی عبدی8
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن