اکسید هد

کارشناس داوری: گل پرسپولیس سالم بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 695 ] - جمعه, 24 اردیبهشت 1400

کارشناس داوری: گل پرسپولیس سالم بود

کارشناس داوری فوتبال ایران به بررسی داوری دربی 95 در نیمه دوم پرداخت. حسین عسگری در گفت وگویی، در مورد عملکرد داور دربی 95 در نیمه دوم اظهار داشت: در نیمه دوم... 4 out of 5 based on 3 ratings.
کارشناس داوری: گل پرسپولیس سالم بود

کارشناس داوری فوتبال ایران به بررسی داوری دربی 95 در نیمه دوم پرداخت. حسین عسگری در گفت وگویی، در مورد عملکرد داور دربی 95 در نیمه دوم اظهار داشت: در نیمه دوم...

ارتش سرخ دات كام :

کارشناس داوری فوتبال ایران به بررسی داوری دربی 95 در نیمه دوم پرداخت.

حسین عسگری در گفت وگویی، در مورد عملکرد داور دربی 95 در نیمه دوم اظهار داشت: در نیمه دوم هم شاهد خطاهای متعدد و اعتراضات مکرر که حتی شاهد اعتراضات بد و ناپسند هم بودیم و در انتهای بازی به اوج رسید بودیم نمی دانم نیمکت نشینان دو تیم به چه دلیلی به داخل زمین هجوم آوردند و خطای واضحی رخ داد و داور هم به درستی آن را اعلام کرد و به درستی هم کارت داد پس چرا پرخاش می کند و از بیرون به داخل زمین می آیند؟ کجای دنیا این اتفاقات می افتد و ما کی می خواهیم درست شویم؟!

وی تصریح کرد: مسؤولان بهتر است فیلم بازی را نگاه کنند و برخورد قاطعی با افرادی که جنجال کرده اند داشته باشند. باید مثل همه جای دنیا خاطیان محروم شوند.

کارشناس داوری فوتبال ایران افزود: بازی مسأله خاص دیگری نداشت و داور در صحنه ها تصمیمات درستی گرفت گل پرسپولیس سالم بود در این صحنه کار خوب ایلدروم که ادامه بازی را اعلام کرد تأثیرگذار بود. گل پرسپولیس هیچ مشکلی نداشت چون زمانی که مقانلو شوت زد آل کثیر در آفساید نبود و دفاع استقلال پشت او قرار داشت.

عسگری در مورد برخی خطاهای این بازی گفت: بعضی صحنه ها خطا بود مانند صحنه ای که ووریا غفوری با دست به صورت ترابی زد و باید کارت می گرفت.

وی در مورد اعتراض اعضای تیم استقلال به یک صحنه در محوطه جریمه پرسپولیس و اعتقاد آنها به پنالتی عنوان کرد: در این صحنه توپ به صورت بازیکن پرسپولیس خورد و پنالتی نبود.

کارشناس داوری فوتبال ایران در مورد کارت هایی که داور در این بازی به بازیکنان و اعضای دو تیم داد گفت: یک صحنه به وحید امیری به خاطر خطا کارت داد که درست بود. در کل تمام اخطارهای داور درست بود در صحنه ای که جنجال شد داور به درستی به اعضای دو تیم کارت داد اما به نظر من یک بازیکن استقلال هم که ذخیره بود و کاور پوشیده بود (سیداحمد موسوی) باید اخراج می شد. در کل در آخر بازی اتفاقات خوبی را شاهد نبودیم برای بهزاد غلامپور که سال ها فوتبال بازی کرده این حرکات زشت است و از او بعید است.

وی در خصوص توپی که بازیکنان پرسپولیس از روی خط دروازه برگشت دادند اما استقلالی ها معتقد به گل بودند عنوان کرد: در این صحنه توپ از خط عبور نکرد و بازیکن پرسپولیس روی خط توپ را برگشت داد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن