اکسید هد

سلطانی: سوشا حتی جزو 10 دروازه بان برتر پرسپولیس هم نیست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1172 ] - شنبه, 25 اردیبهشت 1400

سلطانی: سوشا حتی جزو 10 دروازه بان برتر پرسپولیس هم نیست

 سوشا مکانی دروازه بان سابق پرسپولیس چندی پیش در اظهاراتی عجیب مدعی شد او یکی از پایه گذاران موفقیت های پرسپولیس بوده است. این صحبت ها و بعضی از اظهارنظر... 5 out of 5 based on 5 ratings.
سلطانی: سوشا حتی جزو 10 دروازه بان برتر پرسپولیس هم نیست

 سوشا مکانی دروازه بان سابق پرسپولیس چندی پیش در اظهاراتی عجیب مدعی شد او یکی از پایه گذاران موفقیت های پرسپولیس بوده است. این صحبت ها و بعضی از اظهارنظر...

ارتش سرخ دات كام :

 سوشا مکانی دروازه بان سابق پرسپولیس چندی پیش در اظهاراتی عجیب مدعی شد او یکی از پایه گذاران موفقیت های پرسپولیس بوده است. این صحبت ها و بعضی از اظهارنظرات عجیب دیگر این سنگربان که در زمان بازیگری اش هیچ درخشش و عنوان قابل ذکری در پرسپولیس نداشت موجب شده تا پیشکسوتان پرسپولیس نسبت به این صحبت ها واکنش نشان دهند. به همین بهانه گفت وگویی با بهروز سلطانی یکی از دروازه بان های موفق اسبق سرخ پوشان که کارنامه خوبی در پرسپولیس و تیم ملی داشت، داشته باشیم.
 
*در خصوص اظهارات اخیر سوشا در ابتدا چه صحبتی دارید؟
 سوشا شاگردم در تیم ملی امید بوده و در تیم دیگری هم با او کار کرده ام. به همین دلیل و از این رو او جای پسرم است و نمی دانم باید چه راجع به او بگویم. بازیکنی که افتخار پوشیدن لباس تیم اول ایران و محبوب ترین تیم ایران و آسیا را داشته باید حرمت آن را تا آخر عمرش نگه دارد و به این موضوع هم افتخار کند. سوشا گفته از بچگی استقلالی بوده است. اگر او واقعاً استقلالی بوده و تیم رقیب را دوست داشته و اینقدر برایش این موضوع اهمیت داشته برای چه به پرسپولیس آمده چون پرسپولیس آنقدر بزرگ است که برای حضور در این تیم برای هیچ بازیکنی فرش قرمز نمی اندازند و هر بازیکنی با افتخار به پرسپولیس می آید. پرسپولیس از ابتدای تأسیس اش در دهه های مختلف بهترین بازیکنان ایران و آسیا را در اختیار داشته به همین دلیل مردم با عشق و علاقه زیادی این تیم را دوست داشتند و با تمام وجود از آن حمایت کرده و به هواداری از این تیم به خود می بالیدند و به قول خودمان با آن زندگی می کردند. حتی نتایجش در زندگی آنها هم به شدت تأثیرگذار بود، از همین رو هر دهه ای ستاره های بزرگی در پرسپولیس بازی کردند که یکی از یکی بهتر بودند، از همین رو هیچ بازیکنی در هر رده و دهه ای نمی تواند خودش را برتر، مهم تر و مثمرثمرتر از دیگری بداند. بازیکنانی که شاید شاخص ترین آنها به لحاظ تحصیلات و بازیگری بازیکنانی مانند علی دایی و علی پروین باشند. نابغه هایی مانند علی کریمی هم در پرسپولیس رشد کردند و بزرگ شدند که همیشه به هوادار و تیم شان افتخار کردند. من نمی خواهم به سوشا توهین کنم اما گفتن بعضی حرف ها از قبیل این حرف که او یکی از پایه گذاران موفقیت پرسپولیس بوده اصلاً درست نیست. من نمی دانم او کدام موفقیت و قهرمانی چشمگیری را با پرسپولیس کسب کرده یا پایه گذارش بوده که حرف از آن می زند! من فکر می کنم سوشا برای اینکه خودش را بیشتر مطرح کند حرف هایی در مورد پرسپولیس یا هواداری اش از تیم رقیب سنتی مطرح می سازد یا اینکه هنوز به خاطر طلبش یا دیگر مشکلاتی که با پرسپولیس خودش مدعی شده بود؛ با اینگونه صحبت کردن می خواهد مثلاً از پرسپولیس به خیال خودش انتقام بگیرد یا خودش را مطرح سازد. من فکر می کنم صحبت های سوشا به نوعی توهین به میلیون ها هوادار پرسپولیس است که به نوعی بوی نفرت از محبوب ترین تیم آسیا در آن دیده شده و یا از آن اینگونه احساس می شود. من فکر می کنم هنوز هیچ هوادار فوتبالی گل های شاهکاری که سوشا از فولاد و نفت تهران دریافت کرد از ذهنش پاک نشده؛ شاهکاری که در بازی مقابل نفت تهران موجب شد قهرمانی از پرسپولیس گرفته شود و به نوعی میلیون ها هوادار از دریافت آن گل ها حسرت و افسوس بخورند و در عین شایستگی تیم شان به خاطر اشتباهات فردی سنگربان وقت پرسپولیس از قهرمانی محروم شوند. اگر بخواهم به اشتباهات سوشا و لباس پوشیدنش و بقیه کارهایش اشاره کنم که به مثنوی هفتاد من کاغذ باید اشاره کرد. فقط می خواهم به سوشا بگویم پرسپولیس خیلی بزرگ است و در پست دروازه بانی آنقدر دروازه بان خوب و بزرگ داشته که او را نمی توان جزو حتی ده پانزده دروازه بان برتر پرسپولیس هم به شمار آورد. دروازه بان هایی مانند عابدزاده یا بیرانوند یا بزرگانی دیگر که این اواخر باید نام حامد لک را هم به آنها اضافه کرد چون انصافاً از زمانی که حامد لک هم به پرسپولیس پیوسته بازی های بسیار خوبی را در پرسپولیس به نمایش گذاشته و اجازه نداده غیبت بیرانوند که انصافاً او هم یکی از بهترین دروازه بان های آسیا و ایران بود به چشم آید.
حامد لک با پرداختن به متن فوتبال و کنار گذاشتن فضای مجازی خودش را نشان داد، سنگربانی که یکی از بهترین ها است و انصافاً لیاقت پوشیدن پیراهن تیم ملی را هم دارد.
من فکر می کنم این راهی که سوشا در پیش گرفته بعد از مد کردن بعضی از لباس ها و به راه انداختن بعضی از حاشیه ها ره به ناکجاآباد می برد. از همین رو به او توصیه می کنم خودش را با پرسپولیس و هوادارانش در نیندازد و مقابل مردم و هواداران میلیونی پرسپولیس قرار نگیرد.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال تاجیکستان
استقلال تاجیکستان
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:34
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن