اکسید هد

بازیکنان و مدیران عامل به کمیته انضباطی فراخوانده شدند

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 1912 ] - شنبه, 25 اردیبهشت 1400
بازیکنان و مدیران عامل به کمیته انضباطی فراخوانده شدند

چهار بازیکن حاضر در دربی 95 که در درگیری رخ داده در این مسابقه دخالت داشتند، به کمیته انضباطی دعوت شدند. کمیته انضباطی پس از رسیدگی به تخلفات انضباطی مربوطه ب...

ارتش سرخ دات كام :

چهار بازیکن حاضر در دربی 95 که در درگیری رخ داده در این مسابقه دخالت داشتند، به کمیته انضباطی دعوت شدند.

کمیته انضباطی پس از رسیدگی به تخلفات انضباطی مربوطه به دو بازی مابین تیم های سپاهان- پرسپولیس و استقلال-پرسپولیس اعلام کرد که دیدارهای فوق  با حوادث تلخ و زننده ای همراه بود، بر همین اساس:

1-پس از دریافت گزارش ناظران بازی تیم های سپاهان و پرسپولیس که در تاریخ 1400/02/22 به این کمیته ارسال شد، ضمن دعوت از شخص مدیران عامل هر دو باشگاه جهت حضور در جلسه مورخ 1400/02/27 کمیته انضباطی و ادای توضیح، به تعدادی از بازیکنان و عوامل هر دو تیم نیز ابلاغیه هایی جهت ارسال دفاعیه خود ظرف حداکثر 48 ساعت به این کمیته صورت پذیرفته و نسبت به احسان کوراهیه، سید جلال حسینی، حسین کنعانی زادگان، سعید آقایی از تیم پرسپولیس و محمدرضا حسینی، یاسر جمالی، عزت الله پورقاز از تیم سپاهان تا چند روز آتی اتخاذ تصمیم به عمل خواهد آمد.

2-در خصوص تخلفات بازی مابین تیم های استقلال و پرسپولیس نیز ضمن دعوت از چهار نفر از عوامل و بازیکنان دو تیم به نام های مهدی ترابی، فرشاد فرجی، محمد نادری و بهزاد غلامپور جهت حضور در جلسه کمیته انضباطی در تاریخ 1400/02/27، به باشگاه های استقلال و پرسپولیس نیز درخصوص مداخله بازیکنان آنها در نزاع جمعی و سایر تخلفات انتسابی ابلاغ شده است که ظرف 48 ساعت دفاعیه خود را ارسال کنند.

3- درخصوص گزارش به رسانه ها نیز بر اساس بند 13 ماده 21 مقررات انضباطی رئیس و کلیه اعضای کمیته انضباطی به عنوان یکی از ارکان قضایی فدراسیون با توجه به وصف محرمانگی، ممنوع از هر گونه مصاحبه با رسانه ها تا قبل از صدور رأی می باشند که بر همین اساس از هر گونه مصاحبه درخصوص پرونده های متشکله تاکنون خودداری به عمل آمده است.

شایان ذکر است کمیته انضباطی بر رسیدگی دقیق به تخلفات در سریع ترین زمان اهتمام ویژه داشته و با توجه به رویکرد مدیریت جدید فدراسیون فوتبال مبنی بر برخورد سریع و قاطعانه با هر گونه تخلف در حوزه فوتبال این کمیته نیز بدون مماشات و اغماض در این راستا، از ظرفیت های قانونی موجود حداکثر استفاده را خواهد کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی
  عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی :
  بخشی از برنامه فوتبال برتر به بررسی صحنه های مشکوک داوری دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال اختصاص داشت.

  در این بخش 21 صحنه مهم این بازی مورد بررسی قرار گرفت که مشخص شد داور در دقیقه 3 باید خطای مدافع پرسپولیس روی قایدی را پنالتی می گرفت. سه کارشناس داوری این دیدار این اشتباه داور را تایید کردند.

  از دیگر صحنه های جنجالی دربی خطای روی سید جلال حسینی در محوطه جریمه استقلال بود که یک کارشناس از سه کارشناس داوری برنامه فوتبال برتر این صحنه را پنالتی دانستند. لحظاتی پس از پخش این آیتم، میثاقی مجری برنامه اعلام کرد که داوران متعددی تماس گرفته اند و گفته اند این نوع خطا در محوطه جریمه روی سید جلال حسینی حتما خطای پنالتی است و باید داور یک پنالتی به سود پرسپولیس اعلام می کرد.

  از دیگر صحنه های حساس این دیدار که مورد بررسی کارشناسان داوری برنامه فوتبال برتر قرار گرفت صحنه برخورد دست وریا غفوری به صورت مهدی ترابی بود که کارشناسان داوری تاکید داشتند باید خطا گرفته می شد و به کاپیتان استقلال یک کارت زرد اختصاص می یافت.

  در چند صحنه کارشناسان داوری تاکید کردند که باید سیاوش یزدانی اخطار می گرفت که اگر این اخطارها در بازی اعمال می شد این بازیکن استقلال باید در طول این دیدار از زمین اخراج می شد.

  یک صحنه هم در انتهای این آیتم مورد بررسی قرار گرفته بود که به گفته میثاقی برای اولین بار در برنامه های ورزشی بررسی می شد و آن آفسایدی بود که کمک داور علیه موقعیت تک به تک پرسپولیس گرفته بود. تمامی کارشناسان داوری تصریح کردند این آفساید اشتباه بوده و داور یک موقعیت صد در صد گل را از پرسپولیس گرفته است.
  باشگاه باید نسبت به عملکرد داور اعتراض کنه تا استقلالی ها را تواهم نگیره ...در کا دارو به نفع استقلال عمل کرده ...خظاهای مکرر سیاوش یزدانی و عارف غلامی که به اعتقاد همه کارشناسان یزدانی باید 4 کارت زرد بگیره و موقعیت صد در صد گل پرسپولیس که افساید گرفته شده
 • عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی
  عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی :
  لطفا کنید این اطلاعات را در خوده سایت قرار دهید تا همه بخونند
 • عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی
  عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی :
  جوک سال 1400 میزبان تخلف میکنه با زی تو زمین یه تیم دیگه ست تیم مهمان زا محروم می کنند ......بازم جای شکر داره کمیته انضباطی تیم بایرن مونیخ را محروم نکرده

  کمک مربی میاد وسط زمین با مشت میزنه بازیکن که تو زمین فوتبال بوده را محروم می کنند ....مشت شجاعیان تو صورت بازیکن ما خورده تیم ما را جریمه کنند ...

  برید جمع کنید بساط این سیرک بازی را....مطمین هستید اینا حقوق خواندند ....یا سیرک بازی ....خجالت بکشید وو
 • عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی
  عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی :
  عدالت حلقه گمشده .......

  وقتی به راحتی حق سد جلال را در جام جهانی خوردند و هیچ کس از مقامات صداش هم در نیامد مشخص بود توطیه ای در کار است ...الان هم بدون دلیل و بدون احضار محرومش می کنند ...

  چون توانایی روبرو شدن با سید جلال را ندارند .....

  دیگه بسه .....تموم کنید این سیرک بازی زا ......جمع کنید بساط این کمیته انضباطی را که خود محضر بی انضباطی شده است ....

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : مهدی سید علی
سه شنبه, 29 تیر 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی8
2مهدی عبدی6
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن