اکسید هد

مغانلو: دربی جنگ واقعی است، چه انتظاری از ما دارید؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 566 ] - یکشنبه, 26 اردیبهشت 1400

مغانلو: دربی جنگ واقعی است، چه انتظاری از ما دارید؟

شوت شهریار مغانلو و دفع ناقص رشید مظاهری بهترین فرصت را برای عیسی آل کثیر مهیا کرد تا برنده دربی را مشخص کند. شهریار مغانلو توانسته به خوبی نقش خود را در فاز ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
مغانلو: دربی جنگ واقعی است، چه انتظاری از ما دارید؟

شوت شهریار مغانلو و دفع ناقص رشید مظاهری بهترین فرصت را برای عیسی آل کثیر مهیا کرد تا برنده دربی را مشخص کند. شهریار مغانلو توانسته به خوبی نقش خود را در فاز ...

ارتش سرخ دات كام :

شوت شهریار مغانلو و دفع ناقص رشید مظاهری بهترین فرصت را برای عیسی آل کثیر مهیا کرد تا برنده دربی را مشخص کند.

شهریار مغانلو توانسته به خوبی نقش خود را در فاز تهاجمی پرسپولیس ایفا کند و در دربی نیز تلاش زیادی داشت تا بتواند در نقش گلزن بازی ظاهر شود که این فرصت نصیب وی نشد. با این حال مهاجم بلندقامت سرخ ها مدعی است همین که توانسته برنده از این جدال خارج شود، به خودی خود برای وی کافی است. مصاحبه مغانلو با ورزش سه بعد از برد شیرین این تیم برابر استقلال را می توانید بخوانید.

*اولین دربی برایت خوب پیش رفت و توانستی با برتری از آن خارج شوی. درباره بازی صحبت کن.
خدا را شکر. بازی خوبی بود و توانستیم دل هواداران و خانواده مان را شاد کنیم. پیش از بازی از بالاترین انگیزه برای صدرنشینی و برتری در این بازی برخوردار بودیم و توانستیم طبق نظر کادرفنی پیش برویم و در نهایت هم به آنچه که هدف مان بود رسیدیم و از این بابت واقعا خوشحال هستیم.

*قبل از بازی با توجه به شرایطی که دنبال می کردید شانس پرسپولیس را برای برتری در این بازی زیاد می دانستند. این ذهنیت در اردوی تیم هم وجود داشت؟
ما برای همه بازی ها با ذهنیت برد و دستیابی به سه امتیاز وارد زمین می شویم. برای ما فرقی نمی کند مقابل چه تیمی هستیم و کدام تیم برابر ما قرار دارد. مهم این است که بتوانیم با روحیه بالای مبارزه و رقابت وارد زمین شویم و آنچه را که در طول تمرینات دنبال کرده ایم به بهترین شکل پیاده کنیم و گاهی به آنچه که شایسته اش هستید دست پیدا می کنید و بعضی اوقات این فرصت از شما گرفته می شود. خوشحالیم از این بابت که در این بازی به آنچه که حق تیم ما بود رسیدیم و توانستیم هواداران خودمان را خوشحال کنیم.

*اولین دربی ات خوب پیش رفت و توانستی زمینه ساز گل برتری تیم باشی.  امضای خودت در دربی را با شوتی که زدی و ریباند آن که تبدیل به گل شد به جا گذاشتی.
از این بابت واقعا خوشحالم و خدا را شکر که در اولین دربی برنده شدیم و سه امتیاز را گرفتیم. مهم نیست که چه کسی گل زده و موفقیت تیمی هدف ماست. از اینکه دل هواداران خودمان و مخصوصا خانواده مان که کمی تحت فشار بود شاد کنیم. 

*درباره درگیری های شکل گرفته در این بازی هم صحبت کن. خودت هم بارها با سیاوش یزدانی درگیر شدی.
فوتبال همین است و انتظار دیگری دارید؟ جذابیت فوتبال به همین جنگ فیزیکی میان بازیکنان است و کاملا طبیعی است. چیز خاصی نمی گفتیم. یک مقدار آنها اعتراض می کردند و کمی هم ما. این مسائل اما طبیعی است و همه جای دنیا اتفاق می افتد که در این بازی با توجه به حساسیت بازی کمی بیشتر بود.

*این سه امتیاز کمک کرد بار دیگر به صدر جدول صعود کنید.
خب برگشتیم سر جای اصلی خودمان و جایی که به آن تعلق داشتیم و به ما تعلق دارد. اینجا جای همیشگی ماست. همه سعی و تلاش ما این است که این زحمات منجر به قهرمانی شود. تلاش می کنیم به قهرمانی پنجم برسیم و امیدوارم این اتفاق بیفتد و انشاالله خواهد افتاد.

*یه موضوع دیگر هم وجود دارد و اینکه در دیدارهای پرسپولیس طی مدت اخیر جنجال و حواشی و درگیری زیاد شده. این موضوع از چیست؟
به نظرم چیز خاصی نیست. تیم های رقیب مسلما مقابل مدعی اصلی قهرمانی و تیم برتر سال های اخیر فوتبال ایران و آسیا انگیزه زیادی دارند. این اتفاقات طبیعی است و چیز خاصی نیست. خشگلی فوتبال به همین اتفاقات و برد و باخت هاست و ما سعی می کنیم در کنار آن به بهترین نتایج برای قهرمانی و هدف بزرگ مان نزدیک شویم.

*بازی بعدی شما در جام حذفی و مقابل تیم لیگ دویی خواهد بود. به نظرت این بازی به چه شکل پیش می رود؟
خدا را شکر شرایط خوبی داریم و همه بچه ها آماده هستند. ما بازی های گذشته را فراموش کرده ایم و با تمرکز و تلاش بالا وارد این بازی خواهیم شد. هیچ حریفی را دست کم نخواهیم گرفت و مسلما این بازی برای ما سخت تر هم خواهد بود. بازی کردن مقابل این تیم ها خیلی سخت ‎تر از بازی های لیگ برتر است. هیچ تیمی را دست کم نخواهیم گرفت و برای صعود در این بازی حاضر خواهیم شد.

*درباره درخشش در لیگ قهرمانان هم صحبت کن. ثبت چهار گل و پایان طلسم نزدن در پرسپولیس.
خوشحالم که توانستم جواب اعتماد کادرفنی و هواداران را بدهم. مسلما این ابتدای مسیر ما خواهد بود و تلاش می کنیم در ادامه به بهترین شکل اتفاقات بهتری رقم بزنیم. هیچ چیزی برای ما تمام نشده و کار اصلی باقی مانده است. باید به بهترین شکل این مسیر را به پایان برسانیم و هدف ما موفقیت در چهار جامی است که روبروی ما قرار دارد. یک بازی مهم در سوپرجام، ادامه لیگ و جام حذفی و در نهایت لیگ قهرمانان آسیا. ما برای آنها انگیزه داریم و یک تیم هستیم و هیچ کس به آمار فردی نگاه نمی کند و مهم موفقیتی است که همه در کنار هم به دست خواهیم آورد و شادی آن را با هواداران و خانواده مان به اشتراک می گذاریم.

*البته اولونگا در آسیا تقریبا معادلات آقای گلی را به زد و کار را برای آقای گلی دیگر بازیکنان سخت کرده است.
همانطور که گفتم به آمار فردی فکر نمی کنم و نمی کنیم. همه ما در کنار هم شانس این را خواهیم داشت به اتفاقات مهمی در تاریخ باشگاه دست پیدا کنیم. یک تیم که حمایت هواداران را در کنار خود دارد. شاید جالب باشد بگویم که علیرغم اینکه با بدشانسی ام هواداران در این مقطع در استادیوم حضور ندارد و آن شور و هیجان تشویق در استادیوم را نداریم، اما حمایت آنها را بیخ گوش خودمان احساس می کنیم. سنگینی پیراهن پرسپولیس چه با حضور هوادار و چه در غیاب آنها و احساس مسوولیتی که در قبال آن داریم باعث می شود تا به بهترین نحو برای موفقیت تیم تلاش کنیم و امیدوارم در نهایت به اتفاق خوبی منتهی شود.

*در لیگ هنوز موفق نشدی طلسم گل زدن را بشکنی.
نگران نباشید، به وقتش! عجله نکنید و هر چیزی در بهترین زمان اتفاق می افتد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : مهدی سید علی
سه شنبه, 29 تیر 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی8
2مهدی عبدی6
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن