اکسید هد

کلانی: در فضای مجازی هواداران را تحریک می کنند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 312 ] - یکشنبه, 26 اردیبهشت 1400

کلانی: در فضای مجازی هواداران را تحریک می کنند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کری در فوتبال باید سازنده باشد نه اهانت آمیز ولی متاسفانه در کشورمان در جهت عکس از این مسایل استفاده می کنیم. حسین کلانی در گ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
کلانی: در فضای مجازی هواداران را تحریک می کنند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کری در فوتبال باید سازنده باشد نه اهانت آمیز ولی متاسفانه در کشورمان در جهت عکس از این مسایل استفاده می کنیم. حسین کلانی در گ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کری در فوتبال باید سازنده باشد نه اهانت آمیز ولی متاسفانه در کشورمان در جهت عکس از این مسایل استفاده می کنیم.

حسین کلانی در گفت و گویی در مورد پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل استقلال در دربی 95 اظهار داشت: در مورد این بازی باید بگویم پرسپولیس خوب بازی کرد و برنده شد. پرسپولیس اکنون بهترین تیم ایران است اما آنچه باعث ناراحتی من است اینکه برخی در فضای مجازی در جهت منفی استفاده می کنند باعث تحریک مردم، جوانان و حتی بازیکنان فوتبال می شوند و همین مسایل باعث از هم گسیختگی می شود. کری در فوتبال باید سازنده باشد نه اهانت آمیز ولی متاسفانه در کشورمان در جهت عکس از این مسایل استفاده می کنیم. 

 کلانی در مورد اینکه چه عاملی باعث درگیری های آخر مسابقه دربی شد، عنوان کرد: شاید بتوان گفت بی اطلاعی دقیق از قوانین باعث می شود که چنین مسایلی را در فوتبال کشورمان شاهد باشیم. در فوتبال های خارجی مثل آمریکای جنوبی یا انگلیس درگیری ها شدیدتر و برخورد بازیکنان شدید تر است اما این درگیری ها و برخوردها جنبه ورزشی دارد نه غیر ورزشی، بعد از برخورد بازیکنان بدون اینکه به سمت داور بروند و معترض شوند یا به دنبال تلافی بر روی بازیکن حریف باشند بازی خود را در زمین از سر می گیرند اما در فوتبال ما اینگونه نیست.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد اینکه باید قوانین به بازیکنان از همان سنین پایین آموزش داده شود گفت: در این صورت بازیکنان بایکدیگر چنین درگیری هایی را پیش نمی آورند و به داور معترض نمی شوند و قصد تلافی ندارند. از سویی دیگر کمیته انضباطی نیز که همگی از حقوق دان های فرهیخته هستند و در دانش قضایی از بهترین ها محسوب می شوند اما نسبت به دانش ورزشی و فوتبال آگاهی چندانی ندارند و به همین دلیل می گویم که جرایم مالی و انضباطی مثل محرومیت ها گاهی بازدارنده نیست.

کلانی تاکید کرد: فوتبال و ورزش برای دوستی بیشتر است نه برای ایجاد کینه و نفرت. در حالیکه متاسفانه شاهدیم که در کشورمان برعکس عمل می کنیم. در حالیکه باید از این فرصت ورزش و فوتبال برای اتحاد، همدلی و دوستی بیشتر جامعه استفاده کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : مهدی سید علی
سه شنبه, 29 تیر 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی8
2مهدی عبدی6
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن