اکسید هد

اعلام زمان رای بازی های استقلال، پرسپولیس و سپاهان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1227 ] - چهارشنبه, 29 اردیبهشت 1400
اعلام زمان رای بازی های استقلال، پرسپولیس و سپاهان

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فردا رای خود در خصوص دو دیدار جنجالی (سپاهان - پرسپولیس) و (پرسپولیس - استقلال) را اعلام خواهد کرد. بعد از حواشی که در دیدارهای ...

ارتش سرخ دات كام :

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فردا رای خود در خصوص دو دیدار جنجالی (سپاهان - پرسپولیس) و (پرسپولیس - استقلال) را اعلام خواهد کرد.

بعد از حواشی که در دیدارهای انجام شده در اصفهان (سپاهان - پرسپولیس) و همچنین دربی پایتخت شکل گرفته، اکنون دبیرکل فدراسیون فوتبال مدعی است با دستیابی به گزارش ها و مستندات و همچنین دفاعیات، فردا رای مربوط به این دیدارها اعلام خواهد شد.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال هم چنین درباره بحث حاشیه های پرسروصدای دو بازی سپاهان-پرسپولیس و استقلال-پرسپولیس گفت: به بنده گزارش شد که نقدهایی صورت گرفته که چرا رسیدگی به پرونده ها با سرعت بیشتری انجام نشده است. به هرحال ارکان قضایی فدراسیون مثل کمیته انضباطی شرایط خاص خودشان را دارند. باید گزارش ناظر و داور را دریافت کنند. سپس اسناد و مدارک جمع آوری و بررسی شود و نسبت به آن طرفین مربوط به یک پرونده را دعوت به حضور کنند یا در یک بازه زمانی مشخص به آنها مهلت ارائه دفاعیه بدهند. سپس باید جلسه رسیدگی انجام شود و قاضیان و حقوقدان های کمیته انضباطی رسیدگی نهایی به پرونده را در دستور کار خود برای صدور حکم قرار بدهند. 

وی اعلام کرد که فردا احتمالا آرای مربوط به این بازی ها اعلام خواهد شد: در پرونده های حقوقی به هیچ عنوان نمی توان بدون عجله اقدام به صدور رای و تصمیم گیری کرد. ولی با توجه به دستور ویژه رئیس فدراسیون و لزوم برخورد جدی با بی انضباطی ها، خیلی سریع کارهای مربوط به حواشی این دو مسابقه انجام شد و طبق اطلاعاتی که بنده گرفته ام در روز پنج شنبه رای نهایی صادر خواهد شد. کمیته های انضباطی، اخلاق و استیناف استقلال کامل دارند و الان با سرعت بیشتری نسبت به قبل به پرونده ها رسیدگی می کنند و با دبیرکلی هم هماهنگی کامل دارند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : مهدی سید علی
سه شنبه, 29 تیر 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی8
2مهدی عبدی6
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن