اکسید هد

کمال جانشین سیدجلال در بازی ذوب آهن

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 614 ] - شنبه, 1 خرداد 1400

کمال جانشین سیدجلال در بازی ذوب آهن

سیدجلال حسینی بزرگ ترین غایب پرسپولیس در دیدار حساس روز دوشنبه در اصفهان است و جای او را کمال کامیابی نیا خواهد گرفت. پرسپولیس در یکی از دیدارهای مهم خود در ح... 5 out of 5 based on 3 ratings.
کمال جانشین سیدجلال در بازی ذوب آهن

سیدجلال حسینی بزرگ ترین غایب پرسپولیس در دیدار حساس روز دوشنبه در اصفهان است و جای او را کمال کامیابی نیا خواهد گرفت. پرسپولیس در یکی از دیدارهای مهم خود در ح...

ارتش سرخ دات كام :

سیدجلال حسینی بزرگ ترین غایب پرسپولیس در دیدار حساس روز دوشنبه در اصفهان است و جای او را کمال کامیابی نیا خواهد گرفت.

پرسپولیس در یکی از دیدارهای مهم خود در حالی به مصاف ذوب آهن می رود که کاپیتان و مدافع آخر فیکس خودش را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد.

هرچند سیدجلال حسینی در مصاحبه از مدیران باشگاه خواست پیگیر ماجرای محرومیت او باشند و اعتراض کنند اما بعید است حکم کمیته انضباطی تغییر کند. در رأی صادره از کمیته انضباطی علیه کاپیتان پرسپولیس آمده است حسینی یک جلسه محروم است و این حکم قطعی و غیرقابل اعتراض است. بنابراین باشگاه پرسپولیس نمی تواند از طریق کمیته استیناف به رأی صادر شده کمیته انضباطی اعتراضی داشته باشد. بدین ترتیب یحیی گل محمدی در بازی با اصفهان قادر به استفاده از کاپیتان تیمش نیست.

مشکل سرمربی پرسپولیس زمانی بزرگتر می شود که فرشاد فرجی دیگر مدافع میانی این تیم نیز به دلیل اتفاقات دربی و درگیری با استقلالی ها دو جلسه محروم شده است. فرجی که در بوشهر و بازی حذفی برابر شاهین بندرعامری درقلب خط دفاع کنار سیدجلال بازی کرده بود حالا از همراهی پرسپولیس در سفر به اصفهان محروم است. شاید پرسش خیلی ها این باشد که در غیاب سیدجلال حسینی و فرشاد فرجی چه کسانی قرار است در مرکز خط دفاع پرسپولیس در اصفهان بازی کنند؟

محمدحسین کنعانی زادگان مدافع ملی پوش پرسپولیس که دچار پارگی رباط مُچ پای خودش شده بود پس از استراحت کافی و فیزیوتراپی مهیای دیدار با ذوب آهن شده است. او نیز در بوشهر غایب بود و به استراحت پرداخت تا مهیای بازی سنگین تر شود. در حال حاضر اما تنها گزینه موجود برای بازی کردن کنار کنعانی زادگان یک هافبک دفاعی جنگنده است. کمال کامیابی نیا در غیاب محمدحسین کنعانی زادگان مصدوم در نیمه دوم بازی رفت برابر آلومینیوم و جدال برابر ماشین سازی بازی کرد. یحیی گل محمدی به اجبار از کمال کامیابی نیا به عنوان مدافع میانی استفاده کرد، انتخابی که برای پرسپولیسی ها اتفاق خوبی بود و هافبک باتجربه سرخ ها در پست غیرتخصصی اش نمایش خوبی از خود ارائه داد تا خلاء مدافعان اصلی پرسپولیس در زمان حضور او در این پست کمتر احساس شود. او در 5 بازی هم جور مدافع میانی ملی پوش پرسپولیس را در کنار سیدجلال کشید و اینک می تواند در کنار محمدحسین کنعانی زادگان اجازه ندهد خلأ کاپیتان در اصفهان احساس شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی9
2مهدی عبدی8
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن