اکسید هد

عبور از دایره آتش

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 989 ] - سه شنبه, 4 خرداد 1400

عبور از دایره آتش

پرسپولیس از دوایر آتش زیادی عبور کرد تا حالا در آستانه تفاوت سه گل با سپاهان باشد که اگر با توجه به هم خانوادگی و مدیریت های مشترک مس و ذوب آهن و سپاهان نبود ... 5 out of 5 based on 7 ratings.
عبور از دایره آتش

پرسپولیس از دوایر آتش زیادی عبور کرد تا حالا در آستانه تفاوت سه گل با سپاهان باشد که اگر با توجه به هم خانوادگی و مدیریت های مشترک مس و ذوب آهن و سپاهان نبود ...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس از دوایر آتش زیادی عبور کرد تا حالا در آستانه تفاوت سه گل با سپاهان باشد که اگر با توجه به هم خانوادگی و مدیریت های مشترک مس و ذوب آهن و سپاهان نبود شاید این سه گل برادری ها! امروز نبود.

پرسپولیس دوباره به اصفهان بازگشت و دوباره مورد هجوم قرار گرفت تا معلوم شود کسب قهرمانی برای دیار نصف جهان فراتر از بسیاری از معیارها انسانی است و اگر بر فرض قهرمانی به این دیار برود رد پای بسیاری از زیر پا گذاشتن اصول انسانی در آن مشاهده می شود و براستی باید تاسف خورد که پایتخت فرهنگی ایران زمین با چنین معضلاتی مواجه می شود و از سویی چه دردناک است که پایه تیم سپاهان روزگاری به شاهین اخلاق مدار روزهای دور می رسد و...

یحیی گلمحمدی بدون کاپیتانش و مدافعی که در نیم فصل برای چنین موقعیتهایی جذب کرده بود پای به اصفهان گذاشت. در ترکیب تدافعی پرسپولیس یک وینگر چپ و یک هافبک مرکزی قرار گرفتند تا شرایط برای خط دفاعی پرسپولیس آن گونه رود که بهترین خط دفاع چند ساله اخیر یکی از عجیب ترین گلهای خود را بخورد. پرسپولیس در خط میانی سرلک را به خط دفاع نزدیک کرده بود و نورالهی جلوی او بازی می کرد تا توپهای میانه میدان را صاحب شوند. نورالهی وقتی از دروازه حریف دور می شود سردرگم می شود و این اتفاق در نیمه نخست برای او رخ داد. پرسپولیس بار دیگر به عالیشاه وظایفی را داد که به بشار رسن می داد و عالیشاه در نیمه دوم مرد همه جای زمین پرسپولیس شد و نفس های تیم شمرده تر شد. امیری و ترابی در نیمه اول خیلی از هم دور بودند و در نیمه دوم با تمایل ترابی به میانه میدان عملا از همکاری های عالی این دو بازیکن که در بازیهای آسیایی شاهد آن بودیم کمتر می دیدیم. احسان پهلوان بازیکن تکنیکی است اما او در سمت راست تنها بود و اگر عالیشاه به او نزدیک می شد کاررایی بیشتری داشت.

یحیی در نیمه اول یک اشتباه بزرگ کرد و بازی را با یک مهاجم شروع کرد. نیمه دوم گل محمدی آل کثیر را بیرون کشید و عبدی را به میدان آورد و اصرار داشت اشتباهش یعنی بازی با یک مهاجم را ادامه داد و البته یک بار به تیر زدند و یک گل هم به ثمر رساندند که آفساید گرفتن آن نیاز به بازبینی بیشتر دارد. وقتی شهریار مغانلو بجای پهلوان به زمین آمد دو اتفاق افتاد. پهلوان که کاررایی او کم بود بیرون رفت و حضور دو مهاجم به خط دفاع ذوب آهن آنقدر فشار آورد که بشکند و این اتفاق افتاد و عبدی و مغانلو گلهایی زدند تا پرسپولیس از سومین دایره آتش بعد از بازی با سپاهان در اصفهان و دربی تهران در بازی با ذوب آهن با اصفهان عبور کند.

پرسپولیس بازی را 2 به 1 برد اما می توانست گلهای بیشتری بزند و آن گل وحشتناک را نخورد. اما برد در اصفهان برای پرسپولیسی ها فرار از دایره های آتشینی بود که برابش در درون و بیرون زمین تدارک دیده بودند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : مهدی سید علی
سه شنبه, 29 تیر 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی8
2مهدی عبدی6
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن