اکسید هد

نعمتی: مصدوم نیستم و آماده بازی برای پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 750 ] - سه شنبه, 4 خرداد 1400

نعمتی: مصدوم نیستم و آماده بازی برای پرسپولیس

بازیکن پرسپولیس مدعی است مصدومیتی پیش از دیدار برابر ذوب آهن نداشته و با نظر فنی در این بازی استراحت کرده است. سیامک نعمتی که طی دیدارهای اخیر پرسپولیس توانست... 5 out of 5 based on 1 ratings.
نعمتی: مصدوم نیستم و آماده بازی برای پرسپولیس

بازیکن پرسپولیس مدعی است مصدومیتی پیش از دیدار برابر ذوب آهن نداشته و با نظر فنی در این بازی استراحت کرده است. سیامک نعمتی که طی دیدارهای اخیر پرسپولیس توانست...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن پرسپولیس مدعی است مصدومیتی پیش از دیدار برابر ذوب آهن نداشته و با نظر فنی در این بازی استراحت کرده است.

سیامک نعمتی که طی دیدارهای اخیر پرسپولیس توانسته بود با حضور موفق در سمت راست دفاعی سرخپوشان، جواز حضور در تیم ملی را از سوی دراگان اسکوچیچ را به دست بیاورد، در آخرین لیست تیم ملی غایب بود و نتوانست در مرحله انتخابی تیم ملی حضور یابد.

غیبت این بازیکن در لیست تیم ملی به نظر می رسید به دلیل مصدومیت او باشد که در آخرین اعلام کادرپزشکی سرخپوشان هم در لیست نفرات مصدومان قرار داشت. با این حال سیامک نعمتی مدعی است که هیچ مصدومیتی نداشته و تنها بر اساس نظر کادرفنی در دیدار برابر ذوب آهن غایب بوده است.

سیامک نعمتی درباره دیدار برابر ذوب آهن می گوید: خوشبختانه توانستیم سه امتیاز ارزشمندی از اصفهان دشت کنیم و این مساله به ما در ادامه مسیر کمک زیادی خواهد کرد. بازی سختی بود و سه امتیاز مهمی از آن کسب کردیم تا همچنان در کورس مدعی اول قهرمانی قرار داشته باشیم و امیدوارم در پایان فصل با اتفاق خوشحال کننده ای برای ما همراه باشد.

مدافع راست سرخپوشان درباره غیبت خود در این بازی می گوید: اینکه می گویند مصدوم بودم درست نیست و خدا را شکر شرایط خوبی دارم و می توانم برای پرسپولیس بازی کنم. این نظر آقای گل محمدی بود که در این بازی حاضر نباشم و مشکلی از نظر مصدومیت ندارم.

وی درباره عدم دعوت به تیم ملی گفت: برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم. در اردوهای قبلی حاضر بودم و انگیزه زیادی داشتم تا انشاالله بتوانم در کنار آنها در بحرین نیز حاضر باشم. قسمت نبود و به این اتفاق با خوش بینی نگاه می کنم و آرزویم این است که بتوانیم از این مرحله با موفقیت خارج شویم و برای تیم ملی آرزوی برد در بازی های پیش رو و صعود از این مرحله را دارم.

نعمتی در واکنش به اینکه گفته می شود دلیل غیبتش به مصدومیتش قبل از اعلام اسامی مرتبط بوده گفت: من مصدوم نبودم و نیستم و این تنها نظر کادرفنی بود که بازی نکنم.

بازیکنان تاثیرگذار پرسپولیس در این فصل درباره اتفاقات قبل از بازی گفت: واقعا همه چیز وحشتناک پیش رفت و انتظار این اتفاقات را نداشتیم. همیشه احترام خاصی برای مردم خوب اصفهان قائل هستم و حساب کسانی که این رفتار زشت را داشتند با مردم عزیز اصفهانی جداست. امیدوارم تدابیر لازم و برخوردهای مناسبی صورت گیرد تا دیگر شاهد اتفاقاتی اینچنینی نباشیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : مهدی سید علی
سه شنبه, 29 تیر 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی8
2مهدی عبدی6
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن