اکسید هد

آل کثیر: من بدشانس بودم، باید با اختلاف 4، 5 گل می بردیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1036 ] - چهارشنبه, 5 خرداد 1400

آل کثیر: من بدشانس بودم، باید با اختلاف 4، 5 گل می بردیم

عیسی آل کثیر مهاجم گلزن پرسپولیس که در دربی با گلزنی اش بساط موفقیت پرسپولیس را مهیا کرد در دیدار ذوب آهن هم تمام تلاشش را انجام داد اما این تلاش منجر به ادام... 5 out of 5 based on 2 ratings.
آل کثیر: من بدشانس بودم، باید با اختلاف 4، 5 گل می بردیم

عیسی آل کثیر مهاجم گلزن پرسپولیس که در دربی با گلزنی اش بساط موفقیت پرسپولیس را مهیا کرد در دیدار ذوب آهن هم تمام تلاشش را انجام داد اما این تلاش منجر به ادام...

ارتش سرخ دات كام :

عیسی آل کثیر مهاجم گلزن پرسپولیس که در دربی با گلزنی اش بساط موفقیت پرسپولیس را مهیا کرد در دیدار ذوب آهن هم تمام تلاشش را انجام داد اما این تلاش منجر به ادامه گلزنی هایش در لیگ برتر نشد. با این وجود مهاجم جنوبی پرسپولیس موفقیت تیمش را خیلی مهم می داند و سایر موارد را در اولویت نمی داند. بعد از پیروزی باارزش و حساس خارج از خانه پرسپولیس مقابل ذوب آهن گپ و گفتی با آل کثیر داشتیم.
 
*تحلیلت از بازی مقابل ذوب آهن چیست؟ چطور در نیمه اول با وجود حملات زیاد گل خوردید و بازنده به رختکن رفتید؟
 ما از ابتدای بازی با توپ پر وارد زمین شدیم چون تیم مان در حساس ترین موقعیت ممکن قرار داشت و دوست نداشتیم از صدر به لحاظ امتیازی فاصله بگیریم، اما با بدشانسی محض در حالی که تیم برتر میدان بودیم از حریف گل خوردیم و با یک گل خورده بازنده به رختکن رفتیم.

*با وجود تک گلی که دریافت کرده بودید فکر می کردی نتیجه را در نیمه دوم برگردانید؟
 صددرصد حتی موقعی که گل خوردیم فکر برد می کردم، چون انصافاً تیم مان در مقابل ذوب آهن در ادامه نمایش های خوبی که در سایر بازی ها داشت یکی از بهترین نمایش های فصلش را ارائه داد و مستحق برد حتی با اختلاف چهار، پنج گل هم بود، اما نکته مهم پیروزی و کسب سه امتیاز بود که به آن رسیدیم و اجازه ندادیم از صدر فاصله امتیازی بگیریم.

*چرا خودت هم بعد از گلزنی در دربی که با گل سه امتیازی ات موجبات برد باارزش سرخپوشان مقابل رقیب سنتی را فراهم ساختی مقابل ذوب آهن دو فرصت خوب گلزنی را از دست دادی؟
 هر مهاجمی در هر بازی دنبال گلزنی و پیروزی تیمش است. من هم در بازی مقابل ذوب آهن در آن صحنه و در یک نیمه ای که در زمین بودم تمام تلاشم را برای موفقیت انجام دادم اما از بدشانسی ام آن دو فرصت گل نشد.

*بعد از دست دادندو فرصت خوب گلزنی ناراحت نشدی؟
 من تلاشم را برای گلزنی کردم و بازی نیست که به عنوان یک مهاجم از وظیفه اصلی ام غافل شوم، اما گاهی با وجود همه تلاشی که انجام می دهی موفق نمی شوی. من هم بازی نیست که از گلزنی غافل باشم اما گفتم نشد که گل بزنم. با این وجود خدا را شکر وقتی پیروز شدیم و سه امتیاز را گرفتیم، من هم مانند همه بچه ها و اعضای کادر و هواداران میلیونی مان خیلی خوشحال بودم و فقط به این فکر می کردم که از صدر فاصله امتیازی نگیریم که همینطور هم شد.

*در بازی های بعدی که بدشانسی مثل بازی مقابل ذوب آهن برایت تکرار نخواهد شد؟
 اگر به صلاحدید کادر فنی در بازی های بعدی به میدان رفتم ان شاءالله تلاش می کنم باز هم موفق باشم و امیدوارم بدشانسی ام در بازی های بعدی تکرار نشود.

*در اصفهان اتفاقات تلخی برای تان رخ داد که بسیار خطرناک بود!
 بله، واقعاً شاهد اتفاق تلخی در اصفهان بودیم و خدا خیلی رحم کرد که اتفاق بدی برای تیم و بقیه اعضا رخ نداد. شرایط خاصی بعد از اتفاقات تلخ اصفهان بر تیم حاکم شده بود و البته عزم ما را برای پیروزی دوچندان کرده بود که به هر شکل ممکن با برد از زمین بیرون بیاییم و سه امتیاز را بگیریم که خدا را شکر با درایت کادر فنی مان و بازی خوب بازیکنان مان به خواسته مان رسیدیم.

*این اتفاقات در کل به نظر عزم تان را برای قهرمانی دوچندان کرده.
 حتما! همینطور است که می گویید. ما مدافع چهار دوره قهرمانی متوالی لیگ برتر هستیم و باور کنید حتی یک لحظه هم به قهرمان نشدن فکر نمی کنیم و اصلاً چیزی تحت این عنوان که قهرمان نمی شویم در مخیله بازیکنان ما نمی گنجد.

*اما بازی های خیلی سختی را تا پایان لیگ پیش رو دارید ضمن اینکه به نظر سپاهان هم با شرایطی که دارد امسال نمی خواهد قافیه قهرمانی را به راحتی به شما واگذار کند.
 هر سال قهرمانی سخت تر می شود و ما هم خیلی خوب این نکته را می دانیم که هر سال جام سخت تر کسب می شود و مدال و جام به راحتی به دست نمی آید، با این وجود بدانید هیچ تیمی در قهرمانی حریف پرسپولیس نمی شود و ما ان شاءالله گلات قهرمانی را با هواداران مان جشن خواهیم گرفت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:34
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن