اکسید هد

طلسم مغانلو، عبدی بعد از مدت ها شکست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 798 ] - چهارشنبه, 5 خرداد 1400

طلسم مغانلو، عبدی بعد از مدت ها شکست

3 بازی عقب افتاده دوشنبه، محل تاخت و تاز مهمانان بود. هیچ میزبانی در این 3 بازی برنده نشد و از مجموع 9 امتیاز رد و بدل شده تنها یک امتیاز به حساب فولاد میزبان... 5 out of 5 based on 2 ratings.
طلسم مغانلو، عبدی بعد از مدت ها شکست

3 بازی عقب افتاده دوشنبه، محل تاخت و تاز مهمانان بود. هیچ میزبانی در این 3 بازی برنده نشد و از مجموع 9 امتیاز رد و بدل شده تنها یک امتیاز به حساب فولاد میزبان...

ارتش سرخ دات كام :

3 بازی عقب افتاده دوشنبه، محل تاخت و تاز مهمانان بود. هیچ میزبانی در این 3 بازی برنده نشد و از مجموع 9 امتیاز رد و بدل شده تنها یک امتیاز به حساب فولاد میزبان واریز شد و ذوب آهن و صنعت نفت دست خالی ماندند.

پرسپولیس موفق شد در بازی فوق العاده حساس برای رسیدن به سپاهان صدرنشین در اصفهان در شرایطی که با حکم عجیب و غریب کمیته انضباطی کایپتان خود را در لیست بازی نداشت برابر ذوب آهنی که در خطر سقوط است پیروز شود و هم امتیاز با سپاهان در صدر جدول قرار گیرد.

دو بازیکن تعویضی گل محمدی در این بازی موفق شدند با باز کردن دروازه گردان بعد از مدت ها در لیگ برتر گل به ثمر برساند و پرسپولیس را در یکی از کلیدیی ترین بازی های فصل به برتری برسانند.

* شهریار مغانلو/ یک دقیقه/ 277 روز
 کمتر از یک دقیقه زمان نیاز داشت تا با یک ضربه سر دقیق، گل مساوی پرسپولیس را وارد دروازه شهاب گردان کند و همچنان او را در حسرت کلین شیت برابر پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر بگذارد. مغانلو دقیقه 68 وارد زمین شد و دقیقه 69، ارسال نوراللهی را تبدیل به اولین گلش برای پرسپولیس در لیگ برتر کرد. این شانزدهمین گلی بود که مغانلو در تاریخ لیگ برتر می زند ( 15 گل برای پیکان و یک گل برای پرسپولیس). 277 روز طول کشید تا مغانلو یک بار در لیگ برتر گل بزند که دلیل اصلی اش، حضور او در لیگ پرتغال بود. مغانلو برای زدن اولین گل لیگ برتری اش با پیراهن پرسپولیس 5 بازی (430 دقیقه) صبر کرد.

* مهدی عبدی/ 35 دقیقه/ 125 روز
عقب افتادن پرسپولیس از ذوب آهن به علاوه دو گلی که مهدی عبدی برابر شاهین بندرعامری در جام حذفی زده بود، عاملی شد تا یحیی گل محمدی بین دو نیمه بازی تصمیم بگیرد شماره 16 را به زمین بفرستد. عبدی دقیقه 46 وارد زمین شد و دقیقه 81 گل برتری پرسپولیس را روی ارسال امید عالیشاه زد. او البته قبل از این گل، یک گل دیگر هم زد که با پرچم کمک داور آفساید و مردود اعلام شد. سومین گل فصل عبدی و ششمین گل او در تاریخ لیگ برتر، 382 دقیقه بعد از گل قبلی اش (به فولاد در هفته یازدهم) در این فصل به ثمر رسید. د رحقیقت عبدی به 125 روز زمان نیاز داشت تا یک بار دیگر برای پرسپولیس در لیگ برتر گل بزند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:34
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن