اکسید هد

بازیکنی که 3برابر گران تر از طارمی بود

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 3365 ] - شنبه, 8 خرداد 1400

بازیکنی که 3برابر گران تر از طارمی بود

اواخر بهار93 یعنی پیش از آغاز لیگ چهاردهم حرفه ای، 2مهاجم همنام به پرسپولیس پیوستند؛ 2مهدی، یکی دغاغله و دیگری طارمی. دغاغله در نیم فصل دوم لیگ سیزدهم زیرنظر ... 5 out of 5 based on 12 ratings.
بازیکنی که 3برابر گران تر از طارمی بود

اواخر بهار93 یعنی پیش از آغاز لیگ چهاردهم حرفه ای، 2مهاجم همنام به پرسپولیس پیوستند؛ 2مهدی، یکی دغاغله و دیگری طارمی. دغاغله در نیم فصل دوم لیگ سیزدهم زیرنظر ...

ارتش سرخ دات كام :

اواخر بهار93 یعنی پیش از آغاز لیگ چهاردهم حرفه ای، 2مهاجم همنام به پرسپولیس پیوستند؛ 2مهدی، یکی دغاغله و دیگری طارمی.

دغاغله در نیم فصل دوم لیگ سیزدهم زیرنظر همین دراگان اسکوچیچ که سرمربی تیم ملی است، روزهای بسیار خوبی را پشت سر گذاشته بود، اما طارمی را هیچ کس نمی شناخت. روز عقد قرارداد خیلی از عکاس ها دور دغاغله جمع شدند، اما طارمی درنهایت غربت آمد، امضا کرد و رفت.

آن سال ها انتشار رقم قرارداد بازیکنان رسم بود و جالب است بدانید دغاغله 3برابر بیشتر از طارمی پول گرفت. قرارداد او 475میلیون تومان اعلام شد؛ درحالی که بازیکن بوشهری فقط 150میلیون تومان می گرفت.

با این همه اما درون زمین مشخص شد طارمی ستاره مستعد و آینده داری است. او رو به جلو رفت و دغاغله پسرفت کرد. بازیکن سابق ملوان بعد از حضور ناموفق در پرسپولیس، بازی در تیم های فولاد، سایپا، مس کرمان، فجرسپاسی، گل گهر و شاهین بوشهر را تجربه کرد. اسفندماه گذشته هم خبر پیوستن او به یک تیم انتهای جدولی به نام الحدود در لیگ عراق منتشر شد. داستان طارمی اما بسیار متفاوت است و قیمت او حالا بعد از 7سال، چند صدبرابر افزایش پیدا کرده است.

این قیاس داستانی برای برخی از هواداران بود تا به یاد داشته باشند نام ها برای پرسپولیس بازی نمی کنند تا ابتدای هر فصل نقل و انتقالات با فشار وحشتناک بر روی مدیران باشگاه زمینه چند برابر شدن قیمت بازیکن ها توسط ایجینت هایشان را فراهم نکند. نام ها می آیند و می روند و این پرسپولیس است که به بازیکنان هرچند گمنامش اعتبار می دهد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • علی پیروندی
    علی پیروندی :
    هواداران همه از نظر مالی طبقات ضعیف جامه هستند شاید از هزینه های معمول خود صرفنطر کرده و 40 یا 50 هزار تومان پول توجیبی خود را به پرسپولیس تیم محبوشون کمک می کنند ان شااله پرسپولیس می ماند و هست تا بازهم همچون مهدی طارمی پرورش و مطرح نمایند وتحویل جامعه فوتبال دهد تو این شرایط که باشگاه با مشکل مالی دست و پنجه نرم می کند و شرایط کرونایی به این بی پولی دامن زده است جا دارد مهدی طارمی و امثالهم به تیم محبوشان که سکوی پرتاب انها بوده کمک کنند تا هم باری از دوش باشگاه بردارند و هم دعای خیر هواداران پشت سر خود داشته باشند و باشگاه هم بتواند در آینده مهدی طارمی های دیگری به سطح اول فوتبال دنیا برساند. در شرایط کرونایی اکثر فوتبایست ها برای کمک به باشگاشون رصدی ازقراردادشون را کم کردن تا باشگاشون دچار بحران مالی نشود امید است بازیکنان ما هم از این امر قشنگ پیروی کنند

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی9
2مهدی عبدی8
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن