اکسید هد

محمدخانی: جای سید جلال و لک در تیم ملی خالی است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 558 ] - یکشنبه, 9 خرداد 1400

محمدخانی: جای سید جلال و لک در تیم ملی خالی است

ناصرمحمدخانی ابتدا از بازی با ذوب آهن شروع می کند ومی گوید این تیم با پیروزی در بازی با ذوب آهن نشان داد که کماکان بخت نخست قهرمانی در لیگ برتر است و گلات دور... 5 out of 5 based on 2 ratings.
محمدخانی: جای سید جلال و لک در تیم ملی خالی است

ناصرمحمدخانی ابتدا از بازی با ذوب آهن شروع می کند ومی گوید این تیم با پیروزی در بازی با ذوب آهن نشان داد که کماکان بخت نخست قهرمانی در لیگ برتر است و گلات دور...

ارتش سرخ دات كام :

ناصرمحمدخانی ابتدا از بازی با ذوب آهن شروع می کند ومی گوید این تیم با پیروزی در بازی با ذوب آهن نشان داد که کماکان بخت نخست قهرمانی در لیگ برتر است و گلات دور از دسترس نیست.
محمدخانی درادامه به عملکرد خوب خط حمه اشاره دارد و می گوید در بازی با ذوب آهن عبدی و مغانلو عالی ظاهر شدند و پرسپولیس به همان تیمی که دوست داشتیم تبدیل شد. البته خط حمله می تواند از این بهتر هم باشد. برای همین باید دقت بیشتری در زدن ضربات آخر داشته باشند.
محمدخانی به حضور کریم باقری هم در تیم ملی اشاره دارد و می گوید این بهترین تصمیم بود چراکه کریم می تواند به تیم ملی کمک کند همانطور که به پرسپولیس کمک می کند. این بهترین اتفاق بود.  محمدخانی در ادامه می گوید تیم ملی می تواند در بحرین به مرحله بعدی انتخابی جام جهانی صعود کند چون ما از سایر تیم های گروه بهتر هستیم.

*از بازی با ذوب آهن شروع کنیم بازی را چطور دیدید ؟
بازی خوبی بود پرسپولیس درهر دونیمه خوب بازی کرد و از حریف خود سر تر بود. اما در نیمه دوم خیلی بهتر بود و باید بگویم کامبک خوبی داشت. البته اگرآل کثیر در نیمه اول دقت بیشتری داشت پرسپولیس با شکست به رختکن نمی رفت. به هرحال با توجه به تعویض هایی که در نیمه دوم یحیی گل محمدی انجام داد  توانست از باخت پیروزی بسازد و 3 امتیاز حساس را کسب کند.

*به فرصت سوزی آل کثیر اشاره کردید فکرنمی کنید او هنوز کمی نوسان دارد ؟
 ببینید آل کثیر بعد از6 ماه محرومیت دوباره  به فوتبال برگشته است. من اعتقاد دارم زمان بیشتری احتیاج دارد. برای همین این نوسان کمی طبیعی است. شما دیدید یحیی در بین دو نیمه او را تعویض کرد چرا که  یک مربی بهتر از هرکسی به وضعیت تیمش اشراف دارد و می داند چه موقع چه تصمیمی بگیرد. بازهم تاکید می کنم آل کثیر نیمه اول خوب نبود و نتوانست انتظارات را بر آورده کند. برای همین یحیی او را بیرون کشید و عبدی را به زمین آورد که به خوبی هم جواب داد. یک زمانی شما باید به این صورت به تیم شوک دهید.

*بحث عبدی شد او از جام حذفی شروع خوبی داشته  4 گل در دوبازی به ثمر رسانده که آمار خوبی است. فکر می کنید او به روزهای خوبش برگشته؟
عبدی مهاجم جوان و خوبی است. یک مدت در افت بود و برای همین نیمکت نشین شد. من فکر می کنم نیمکت نشینی تلنگر خوبی برای او بود و متوجه شد در چه تیمی بازی می کند. او در جام حذفی 2 گل زد و روحیه گرفت و در بازی با ذوب آهن یحیی گل محمدی خوب موقعی او را به زمین آورد و شما دیدید او گل پیروزی و 3 امتیازی تیم را به ثمر رساند. عبدی جا دارد که بهتر هم شود و برای همین باید تمریناتش را بیشتر کند و با تلاش بیشتر به مهاجم تراز اول تبدیل شود چون پتانسل این مهم را دارد.

*شهریار مغانلو را چطور می بینید او در آسیا  4 گل زد و در لیگ هم نخستی گل خود را به ثمر رساند؟
شهریار بازیکن خیلی خوبی است. او در آسیا فوق العاده بود و حالا در لیگ هم موفق شد گل بزند. حضور او در زمین در نیمه دوم یکی دیگر از تعویض های خوب یحیی بود. مغانلو هم خوب سر می زند و هم با پا خوب بازی می کند. او توان خط حمله را بیشتر کرده است. مغانلو قدرت فیزیکی خوبی دارد و همین به او کمک می کند. یک نکته مهم در باره او بازی سازی اش است. شما ببینید او به خوبی بازیکنان کناری اش را صاحب توپ می کند تا آن ها در موقعیت گلزنی قرار بگیرند.

*با تمام این اوصاف خط حمله پرسپولیس در نیم فصل دوم توانسته انتظارات را برآورده کند؟
 پرسپولیس همیشه از قدیم تا به الان  به این مشهور بوده که خط حمله بسیار خوبی داشته و دارد. از قدیم که بزرگانی چون مرحوم همایون بهزادی در این تیم بازی می کردند و چه در زمان ما فرشاد پیوس و فتح آبادی و خود من بودیم و بعد علی دایی و طارمی و..... جضور داشتند و در تیم ملی هم بهترین بودند. برای همین در خصوص عملکرد خط جمله پرسپولیس در نیم فصل دوم می توانم بگویم من فکر اگر در نیم فصل اول این مهاجمان بودند الان پرسپولیس با فاصله مناسب و حاشیه امنیت در صدر جدول بودند. مغانلو، آل کثیر، عبدی و حتی مهدی خانی می توانند به پرسپولیس خیلی کمک کنند.

 *پرسپولیس می تواند با پنجمین قهرمانی گلات کند ؟
پرسپولیس برای قهرمانی یک رقیب خیلی جدی به نام سپاهان دارد. من اعتقاد دارم کار سخت است اما پرسپولیس می تواند امسال هم از پس این موضوع بر بیاید و با پنجمین قهرمانی خود گلات کند چون تجربه به مراتب بیشتری نسبت به سپاهان دارد .

*استقلال را رقیب پرسپولیس نمی دانید؟
ببینید پرسپولیس و سپاهان تا حد زیادی حساب خودشان را از دیگر مدعیان جدا کرده اند و این در جدول مشخص است. اما استقلال خیلی عقب تر از این دوتمی است برای همین شانس خیلی کمی برای قهرمانی دارد مگر اینکه اتفاقات عجیبی در هفت هفته پایانی رخ دهد.

*کریم باقری به عنوان مربی و مدیر در تیم ملی  حضور دارد او می تواند به تیم ملی کمک در بحرین کمک کند ؟
حضور کریم باقری در کنار تیم ملی در موقعیت کنونی هم اتفاق بزرگی بود.   از نظر فوتبالی کریم باقری قطعا یک پشتوانه بزرگ برای تیم ملی خواهد بود و او نیازی به تعریف هیچ کدام از ما ندارد. اسم و تجربه و سابقه کریم یک وزنه است و خیلی امیدوارم که در این موقعیت سخت بتواند به تیم ملی کمک کند. او سال ها است در پرسپولیس بهترین عملکرد را داشته و فضای همدلی و رفاقت را در پرسپولیس ایجاد کرده است. او در موفقیت های تیم قطعا نقشی تاثیرگذار داشت. من از شنیدن این خبر واقعا خوشحال شدم. با بودن  باقری از بابت مسائل روحی روانی تیم هم خیال ما تا حدود بسیار زیادی راحت می شود.

*فکر می کنید تیم ملی بتواند در بحرین جواز صعود بگیرد ؟
تیم ما برتر از حریفان است ولی اصلا نباید حریفان را دست کم گرفت و باید به آنها احترام گذاشت. فوتبال فراز و نشیب دارد و همیشه شما روی دور بردن نیستید. من فکر میکنم با اتحاد و همدلی می توانیم صعود کنیم. هم من هیچ شکی به اراده و توان بالای تیم ملی و بچه ها ندارم. ما از عراق و بحرین با اختلاف بالاتر و برتر هستیم و به همین دلیل صعود دور از دسترس نیست.

*ما برای صعود به چهار پیروزی نیاز داریم؟
به عقیده من همه چیز به تیم ملی خودمان بستگی دارد و بچه ها باید با ذهنیت برنده وارد زمین شوند. با تمام مشکلاتی که در فوتبال کشور می بینیم، با تمام اتفاقات و بحران های بدی که اتفاق افتاده، همه باید حمایت کنند تا این مرحله را پشت سر بگذاریم. الان وقت انتقاد، حاشیه و جنجال نیست. ما باید به جام جهانی برویم و این به نفع همه است. کادر فنی، خود بازیکنان که قطعا بالاترین هدفشان بازی کردن در جام جهانی است، رسانه ها، باشگاه ها و اهالی فوتبال. همه از موفقیت تیم ملی علاوه بر خوشحال شدن نفع می بریم چون حال فوتبالمان بهتر می شود.

*پرسپولیس 6 سهمیه در تیم ملی دارد اما بعضی ها اعتقاد دارند که پرسپولیس می توانست سهمیه بیشتری داشته باشد ؟
بله من هم همین عقیده را دارم. بازیکنانی چون سید جلال حسینی و میلاد سرلک و حتی حامد لک جایشان در تیم ملی خالی است. اسکوچیچ می توانست حتی  برای 4 بازی مهمی که در پیش داریم سید جلال را دعوت کند تا به خط دفاع تیم ملی کمک کند. به هرحال با تمام این اوصاف باید به تصمیم تیم ملی احترام بگذاریم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:34
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن