اکسید هد

عبدی: ما پرسپولیسیم و از هیچ تیمی ترسی نداریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 488 ] - دوشنبه, 10 خرداد 1400

عبدی: ما پرسپولیسیم و از هیچ تیمی ترسی نداریم

مهدی عبدی مهاجم جوان پرسپولیس از روزهای خوبش در هفته های اخیر و افتش پس از فینال آسیا می گوید. وقتی چند ساعت مانده به دیدار حساس پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قه... 5 out of 5 based on 1 ratings.
عبدی: ما پرسپولیسیم و از هیچ تیمی ترسی نداریم

مهدی عبدی مهاجم جوان پرسپولیس از روزهای خوبش در هفته های اخیر و افتش پس از فینال آسیا می گوید. وقتی چند ساعت مانده به دیدار حساس پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قه...

ارتش سرخ دات كام :

مهدی عبدی مهاجم جوان پرسپولیس از روزهای خوبش در هفته های اخیر و افتش پس از فینال آسیا می گوید.
وقتی چند ساعت مانده به دیدار حساس پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل النصر اعلام شد که عیسی آل کثیر، ستاره گلزن پرسپولیس 6ماه محروم است، کسی فکر نمی کرد یک جوان 20ساله جور او را بکشد و در نیمه نهایی و فینال گل بزند. عبدی بعد از آن مدتی را نیمکت نشین بود و نتوانست روند خوب خودش را ادامه دهد. اما از بازی مقابل شاهین بندرعامری دوباره درخشش عبدی آغاز شد. او در آن بازی حذفی 2گل زد و بازی بعدی در لیگ هم وقتی به بازی آمد، توانست در دقایق پایانی گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر برساند. این مهاجم که دوباره به روزهای اوجش برگشته است. جدیدترین حرف های او را بخوانید:

*با گل هایی که در داربی تهران و نیمه نهایی و فینال آسیا زدی، خودت را به عنوان گلزن بازی های بزرگ نشان دادی، اما بعد از آن در یک برهه ای دچار افت شدی. نظر خودت درباره روندی که طی کردی چیست؟
خدا را شکر می کنم که گل زدم و دوباره دارم گل می زنم. هواداران لطف دارند و به من می گویند مرد بازی های بزرگ. اما درباره اینکه گفتی مدتی دچار افت شدم، واقعا خودم هم نمی دانم چه اتفاقی افتاد! فوتبالیست های زیادی بودند که برای مقطع کوتاهی دچار افت شدند. همین الان لااقل 10نفرشان را می توانم برایتان اسم ببرم. این اتفاقات برای هر فوتبالیستی پیش می آید. حالا خدا را شکر برگشتم.
 
*بعد از آن افت، بازی حذفی مقابل شاهین بندرعامری نقطه اوج گرفتن دوباره تو بود. بازی بعد مقابل ذوب آهن هم به زمین آمدی و با گلزنی ات گره گشا شدی. اگرچه یک گلت هم به اشتباه آفساید اعلام شد.
بله، بعد از مدتی سختی کشیدن و تمرینات اختصاصی و گروهی که با تیم داشتم، در داربی آقایحیی 5دقیقه به من فرصت بازی داد. در همان 5دقیقه سعی کردم خودم را نشان بدهم. بازی بعدی مقابل شاهین بندرعامری، قبل از بازی به دکتر تیم گفتم دکتر می خواهم این بازی هت تریک کنم! می خواهم خیلی بدوم و تلاش کنم. 2تا گل زدم و نشد گل سوم را بزنم. خدا را شکر خوب بودم و آقایحیی هم از من در آن بازی راضی بود تا به مسابقه حساس با ذوب آهن رسیدم. من در نیمه اول روی سکو داشتم بازی را می دیدم و دفاع ذوب آهن را خیلی خوب آنالیز کرده بودم. می دانستم اگر به زمین بروم باید کجا جاگیری کنم. وقتی به زمین رفتم گل اول را زدم اما به اشتباه آفساید اعلام شد. داشتم خودم را می کشتم! گل درست بود. به کمک داور هم گفتم شما بعد که فیلم بازی را ببینی، خودت شرمنده می شوی. الکی آفساید گرفتند ولی من دست از تلاش برنداشتم و خدا را شکر گل دوم و گل پیروزی بخش تیم را زدم.

*وقتی عیسی آل کثیر چند ساعت قبل از نیمه نهایی آسیا محروم شد، شاید کمتر کسی فکر می کرد تو بتوانی جای او را در نیمه نهایی و فینال به آن خوبی پر کنی. کمی از شرایط آن روزها بگو.
وقتی عیسی محروم شد، فکر می کنم ساعت 12یا یک ظهر بود و ما 4 ساعت بعد با النصر بازی داشتیم. حمیدخان مطهری به اتاقم زنگ زد گفت مهدی یک لحظه بیا اتاقم کارت دارم. گفتم خیر باشد. به اتاقش رفتم و با بغض داشت با من حرف می زد. گفت می دانی عیسی محروم شده است؟ گفتم بله. خیلی ناراحت بودم. بعد تأکید کرد از دقیقه یک در زمین هستی. خوب تمرکز کن. اشک را در چشمانش می دیدم. دست گذاشت روی پاهایم گفت مهدی امروز به زمین می روی و یک گل می زنی، گل هم با ضربه سر است، ببین کی بهت گفتم! خوشحالم که همینطور شد و با ضربه سر گل زدم. از همان جا اعتمادبه نفسم بیشتر شد.

*فکر می کنی گل بعدی که در یک بازی خاص و بزرگ می زنی، مقابل کدام تیم خواهد بود؟
والله بازی های خاص که همه را زدم، حالا نمی دانم از تیم های خارجی دیگر به چه تیمی گل بزنم. روی آن فکر نکردم.

*الگوی خارجی ات کدام بازیکن است؟
زلاتان. خیلی سبک بازی اش را دوست دارم.

*هواداران پرسپولیس الان از شما هم حضور مجدد در فینال آسیا و هم قهرمانی می خواهند. روند خوبتان هم نشان می دهد که می توانید به این مهم برسید. نظر خودت چیست؟
از قدیم گفتند تا سه نشه بازی نشه! فعلا ما 2بار به فینال آسیا رفتیم و با بدشانسی قهرمان نشدیم. فکر می کنم این بار آخر VAR بود که نتیجه بازی را تعیین کرد. امسال هم با تمام قدرت می رویم که ان شاءالله قهرمانی را برای هواداران مان بیاوریم و خوشحال شان کنیم.

*اگر آن وقفه در روند خوبت ایجاد نمی شد، احتمالا الان همراه تیم ملی برای بازی های مقدماتی جام جهانی عازم بحرین بودی.
بله، من داشتم خیلی خوب کار می کردم و بعد یکهو بدشانسی آوردم و وقفه کوتاهی در پیشرفتم ایجاد شد. دقیقا همان موقع صحبت هایی در مورد دعوتم به تیم ملی مطرح بود که یک مقدار بدشانسی آوردم.

*حالا برنامه ات برای فصل بعد چیست؟ می خواهی در پرسپولیس بمانی یا به لژیونرشدن فکر می کنی؟
من با پرسپولیس قرارداد دارم و حالاحالاها در این تیم می مانم تا زمانی که من را بیرون بیندازند! فعلا به لژیونرشدن فکر نمی کنم تا اینکه اتفاق های بهتری در زندگی ام بیفتد. حالا بعدها ببینیم چه می شود. خدا بزرگ است.

*وقتی داربی را بردید، استقلالی ها گفتند حق ما باخت نبود و اگر با قرعه کشی جام حذفی به هم بخوریم، آن شکست را جبران می کنیم. نظرت درباره احتمال رویارویی مجدد با استقلال در جام حذفی چیست؟
در مورد تیم حریف صحبتی ندارم. ما هر چه هست و نیست را در زمین اجرا می کنیم. ما پرسپولیسیم و از هیچ تیمی ترسی نداریم.

*یک سؤالی هست که دوست داریم در جوابش حرف دلت را بگویی. از مهدی شیری بابت اینکه با خطای هندش باعث شد گلت در فینال آسیا بی اثر شود، ناراحت نیستی؟
نه به خدا قسم. بالاخره فوتبال است و برای هر بازیکنی ممکن است این اتفاقات پیش بیاید. من خودم نخستین نفر بودم که رفتم شیری را بغل کردم و دلداری اش دادم. اصلا ناراحت نشدم.

*به نظرت می توانی روزی مثل مهدی طارمی در یک تیم درجه یک اروپایی بازی کنی؟
بله، ان شاءالله که یک روزی پرچم ایران را در کشورهای اروپایی بالا ببرم.

*چرا وقتی گل می زنی می روی یحیی گل محمدی را در آغوش می گیری؟
من آقایحیی را خیلی دوست دارم. او به من اعتماد می کند، من هم با گلزنی جواب اعتمادش را می دهم و به سراغ او می روم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال تاجیکستان
استقلال تاجیکستان
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:34
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن