اکسید هد

کمیته اخلاق باید به اتفاقات بازی ذوب آهن و پرسپولیس ورود کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 808 ] - سه شنبه, 11 خرداد 1400

کمیته اخلاق باید به اتفاقات بازی ذوب آهن و پرسپولیس ورود کند

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: اتفاقات بازی پرسپولیس و ذوب آهن خارج از زمین مسابقه بوده و معمولا کمیته انضباطی به این مسائل ورود نمی کند. حسین عبدالله... 5 out of 5 based on 3 ratings.
کمیته اخلاق باید به اتفاقات بازی ذوب آهن و پرسپولیس ورود کند

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: اتفاقات بازی پرسپولیس و ذوب آهن خارج از زمین مسابقه بوده و معمولا کمیته انضباطی به این مسائل ورود نمی کند. حسین عبدالله...

ارتش سرخ دات كام :

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: اتفاقات بازی پرسپولیس و ذوب آهن خارج از زمین مسابقه بوده و معمولا کمیته انضباطی به این مسائل ورود نمی کند.

حسین عبداللهی در گفت و گویی، درباره جلسه روز گذشته کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای رسیدگی به تخلفات دیدار آلومینیوم اراک و تراکتور اظهار داشت: من در جلسه روز گذشته حضور نداشتم اما از برگزاری آن مطلع شدم. معمولا پس از پایان هر جلسه اگر نیازی به بررسی و تحقیق بیشتر نباشد، در همان روز یا فردای آن رای صادر می شود. شاید آقایان به حرف شهود استناد کرده باشند و نیاز باشد کمیته از شاهد تحقیق کند. 

وی درباره اظهارنظر ابوالفضل حسن زاده مبنی بر اینکه رای کمیته انضباطی درباره اتفاقات قبل از دیدار ذوب آهن و پرسپولیس و پرتاب نارنجک به سمت اتوبوس سرخ ‍ پوشان سخت گیرانه خواهد بود، گفت: این اتفاق در خارج از زمین رقم خورد و کمیته انضباطی معمولا به این مسائل ورود نمی کند و رسیدگی به این پرونده در صلاحیت کمیته اخلاق است. 

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره اینکه باشگاه پرسپولیس پس از صدور رای کمیته استیناف مبنی بر پرداخت طلب 800 میلیونی سوشا مکانی، بار دیگر به کمیته انضباطی اعتراض کرده است، گفت: من در جریان این موضوع نیستم اما معمولا رسیدگی به اختلافات مالی برعهده کمیته وضعیت است و آرای این کمیته هم معمولا در کمیته استیناف قابلیت تجدیدنظر خواهی دارد. البته اگر در یک پرونده مدرکی دست طرفین باشد و تصور کنند در رسیدگی هر کدام از کمیته ها مغفول مانده آن طرف می تواند درخواست رسیدگی مجدد بدهد. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی9
2مهدی عبدی8
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن