برای محمدحسن انصاری فرد؛ خالق حماسه کالدرون

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 1275 ] - چهارشنبه, 12 خرداد 1400

برای محمدحسن انصاری فرد؛ خالق حماسه کالدرون

همانطور که انتظار می رفت باشگاه پرسپولیس در پرونده شکایت گابریل کالدرون محکوم شد و حالا ظرف 30 روز آینده باید 14 میلیارد تومان به حساب مربی آرژانتینی بریزد. ا... 5 out of 5 based on 9 ratings.
برای محمدحسن انصاری فرد؛ خالق حماسه کالدرون

همانطور که انتظار می رفت باشگاه پرسپولیس در پرونده شکایت گابریل کالدرون محکوم شد و حالا ظرف 30 روز آینده باید 14 میلیارد تومان به حساب مربی آرژانتینی بریزد. ا...

ارتش سرخ دات كام :

همانطور که انتظار می رفت باشگاه پرسپولیس در پرونده شکایت گابریل کالدرون محکوم شد و حالا ظرف 30 روز آینده باید 14 میلیارد تومان به حساب مربی آرژانتینی بریزد. از روز روشن تر بود که آنطور فراری دادن مربی موفق آرژانتینی چنین تبعاتی به همراه خواهد داشت.

محمدحسن انصاری فرد و همکارانش که در دوران کالدرون مدیریت باشگاه را بر عهده داشتند به دلایل واهی تمام تمرکزشان را روی قطع همکاری با این مربی گذاشتند و آنقدر در این مسیر پیش رفتند که نهایتا این مربی زحمتکش به کشورش برگشت. انگار تنها چیزی هم که این وسط اهمیت نداشت، تفاهم و توافق با او بود. در نتیجه کسی که فقط 16 بازی روی نیمکت پرسپولیس نشست، امروز توانسته برای دریافت کل دستمزدش حکم بگیرد.

در حالی سرخپوشان به پرداخت 14 میلیارد تومان ظرف فقط 30 روز محکوم شده اند که این باشگاه مشکلات شدید مالی دارد و به تازگی از هوادارانش کمک مستقیم نقدی خواسته است. از سوی دیگر شاید زمان قطع همکاری با مربی آرژانتینی با پرداخت نیمی از این مبلغ می شد پرونده مورد نظر را بست، اما گویا در آن مقطع برای مدیران باشگاه فقط خلاصی از دست کالدرون به هر قیمتی و به هر شکلی اولویت داشت.

کاش محمدحسن انصاری فرد که بعدها اسناد و مدارک کت وشلوار خریدنش از حساب پرسپولیس هم منتشر شد،  حالا حداقل به اندازه پول همان لباس ها به باشگاه کمک کند. مگر او خودش را هوادار این تیم نمی داند؟ وقتی هوادار کارگر و کارمند بخشی از دستمزد ناچیز ماهانه اش را به باشگاه می بخشد، چرا نیابد انتظار داشته باشیم امثال محمدحسن هم همین کار را بکنند؟ نمی گوییم کل مابه التفاوت 200 یا 300 هزار دلاری شیوه قطع همکاری با کالدرون را خود انصاری فرد پرداخت کند، اما لااقل به اندازه پول کت وشلوار و «جوراب» مساعده ای که می توان انتظار کمک داشت. درست نمی گوییم جناب انصاری فرد؟


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • قلمراد دوم
  قلمراد دوم :
  آدم فدراسیون بود اومده بود با این کار از درون ضربه بزنه و مانع قهرمانی پرسپولیس بشه که نشد از این آدمای سوراخ زیاد داریم
 • بهنام عصری
  بهنام عصری :
  وقتی انتصابها از سوی شخص وزیر ورزشه سادگی ست که تصور کنیم وحدت رویه موجود و مشترک میان مدیرانی چون عرب ، انصاری فر و رسول پناه در فراری دادن مربیان و بازیکنان موفق و تاثیر گذار و چرخه تولید ، افزایش و انباشت بدهی امری اتفاقی ست !!!!
 • علی پیروندی
  علی پیروندی :
  از صعف مدیریت ها در رابطه با مربیان و بازیکنان خارجی پرسپولیس ده ها میلیارد پول مفت پرداخت ویا بقولی ضرر کرد در زمینه پرداخت دستمزد آنها آنهم در چندین مرحله می گویند پول نداریم یا نداشیم ولی وقتی از جانب فیفا و غیرو موظفشون میکنند حتی با چندین درصد بیشتر مانند هزینه دادرسی و وکیل و دیکرد یکجا میپردازند چطور آن هزینها با میزان مبلغ پایینتر و زمان بندی بیشتر نتونستن بپردازند ولی در زمان اجبار با اضافات آن راحت جور میکنند و میپردازند!!!؟؟؟ هزنینهای اضافه تنها هزینه ای نیست که روی دست باشگاه میگذارند بلکه در جاهای دوسه برابر آن به مربیان بعدی هزینه میکنند . نمونه اش اگر پول برانکو در سررسیدهای خودش آنهم در چند قسط وبه موقع میپرداختند آن مربی با اون کیفیت خوبش که تیم را از بدبختی نجات داده بود و هواداران عاشقش بودند مجبور بود یکسال دیگه در پرسپولیس بماند تا دیگر نیاز نباشد حدود 20 ملیلیارد به کالدرون بدهند (هزینه تکراری) ضعف وندانم کاری جناب مدیران در اینجا ختم نمیشود پول کاردرون هم به موقع نمیدهند تا ایشان هم برود تمام دستمزدش را از طریق فیفا بستاند ، 20 میلیارد دیگه هزینه میکنند وبه پدیده گل محمدی میدن جای کالدرون میارن یعنی با پرداخت بموقع دستمزد برانکو مجبور نبودن چهل میلیارد تومان هزینه تکراری بپردازند . جالب در این همه خرابکاری کسی نیست از آنها بازخواست و حساب کشی بخواهد.حتما تنها بهانشون این است پول نداشتن پول برانکو را بدهند باید پرسید پس چطور تونستید انرا با چندین درصد اصافه یکجا بپردازد. در بخش بازیکن خارجی هم اوضاع از این وخیم تر است بازیکن بی کیفیت و پول زیاد
 • آریا انصاری
  آریا انصاری :
  خیلی ملایمت به خرج داد

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن