حمایت ادامه دارد؛ رقم واریزی هواداران به مرز دو و نیم میلیارد تومان رسید

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1229 ] - چهارشنبه, 12 خرداد 1400

حمایت ادامه دارد؛ رقم واریزی هواداران به مرز دو و نیم میلیارد تومان رسید

طبق قرار هر چهارشنبه، مبلغ جمع آوری شده از طریق کمک هواداران اعلام شد. به گفته کاوه علی اسماعیلی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، تا ساعت 17 و 30 دقیقه امروز... 5 out of 5 based on 13 ratings.
حمایت ادامه دارد؛ رقم واریزی هواداران به مرز دو و نیم میلیارد تومان رسید

طبق قرار هر چهارشنبه، مبلغ جمع آوری شده از طریق کمک هواداران اعلام شد. به گفته کاوه علی اسماعیلی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، تا ساعت 17 و 30 دقیقه امروز...

ارتش سرخ دات كام :

طبق قرار هر چهارشنبه، مبلغ جمع آوری شده از طریق کمک هواداران اعلام شد.

به گفته کاوه علی اسماعیلی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، تا ساعت 17 و 30 دقیقه امروز، چهارشنبه 12 خرداد رقم 24 میلیارد و 400 میلیون ریال وارد حساب باشگاه شده است.

مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس افزود: طبق تصمیم هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در هفته آتی هدایایی به صورت قرعه کشی به هوادارانی که تا به حال کمک کرده اند، تعلق می گیرد و طرفدارانی که از  فردا پنجشنبه 13 خرداد تا صبح روز چهارشنبه هفته آینده با هر رقمی به پرسپولیس کمک کنند، قرعه کشی ویژه  و جداگانه ای را تجربه می کنند.

علی اسماعیلی همچنین گفت: افزایش آرای انضباطی به خصوص در سطح بین المللی علیه باشگاه پرسپولیس، بحران ساز شده اما همین کمک های هواداری، مهم ترین دلگرمی برای تیم مدیریتی باشگاه برای تلاش جهت رفع مشکلات و بحران ها به حساب می آید. مدیریت باشگاه قدردان ریال به ریال پولی است که از سوی طرفداران به حساب اعلام شده پرسپولیس وارد می شود.

وی در نهایت تصریح کرد: به هر حال، کمپین ها ادامه دارد و باید بابت همراهی و اتحاد برای حمایت از باشگاه، به هواداران دست مریزاد گفت. طرفداران پرسپولیس همچنان در حال مرزگشایی در فرهنگ هواداری و حمایت از یک تیم فوتبال هستند که این اتفاق باید برای همه ارکان پرسپولیس یک افتخار تلقی شود.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • علی پیروندی
    علی پیروندی :
    طرفداران میلیونی هر میزان در توان دارند کمک کنید تا پرسپولیس دیگر مشکل مالی نداشته باشد میدونی اگر پرسپولیس مشکل مالیش حل شود میتواند بهترین بازیکنان داخلی و خارجی را جذب کند .چنانچه خیال عوامل باشگاه از نظر مالی راحت باشد مدیران با فراغ بال تضمیمات بموقع و بجا برای باشگاه خواهند گرفت. کادر فنی دیگر دغدغه عقب افتادن دستمزد بازیکنانش نخواد داشت بقولی پیش بچه ها شرمنده نیست تمام توان و فکرش روی ارتقا جایگاه فنی متمرکز خواهد بود چرا که وقتی بازیکنان طلبشان عقب میفتد با اولین کسی که مطرح میکنند سرمربی است و این موضوع تمرکز او را بهم میریزد . بارها دیدیم و شنیدیم چندین سر مربی بخاطر بی پولی وعمل نکردن پاشگاه در قبال طلب بازیکنانش از سمت خود استعفا داده است. بازیکن هم چنانچه بموقع طلبش را دریافت نکند دچار بی انگیرگی میشود.اگر مشکلات مالی پرسپولیس حل شود توان رزمی اش چنان بالا میرود دیگر هیچ تیمی جلودارش نخواهد بود بقول هوادارن همیشه قهرمانه پس یا علی مدد

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن