رادوشویچ: مقصر جدایی از پرسپولیس من نبودم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1800 ] - پنجشنبه, 13 خرداد 1400

رادوشویچ: مقصر جدایی از پرسپولیس من نبودم

دروازه بان کروات پرسپولیس تاکید کرد که قراردادش را به صورت یک طرفه با این تیم فسخ کرده است. ساعتی پیش اعلام شد بوژیدار رادوشویچ دروازه بان کروات پرسپولیس قرار... 3 out of 5 based on 6 ratings.
رادوشویچ: مقصر جدایی از پرسپولیس من نبودم

دروازه بان کروات پرسپولیس تاکید کرد که قراردادش را به صورت یک طرفه با این تیم فسخ کرده است. ساعتی پیش اعلام شد بوژیدار رادوشویچ دروازه بان کروات پرسپولیس قرار...

ارتش سرخ دات كام :

دروازه بان کروات پرسپولیس تاکید کرد که قراردادش را به صورت یک طرفه با این تیم فسخ کرده است.

ساعتی پیش اعلام شد بوژیدار رادوشویچ دروازه بان کروات پرسپولیس قرارداد خود را به صورت یک طرفه با باشگاه فسخ کرده است. در همین خصوص با رادوشوویچ در کرواسی تماس گرفتیم تا در مورد این مسئله صحبت کنیم.

بوژیدار رادوشویچ در گفت وگویی در مورد جدایی اش از پرسپولیس گفت: متأسفانه خبر فسخ قرارداد من با پرسپولیس صحیح است و من قراردادم را با این باشگاه فسخ کردم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا چنین کاری انجام داده است؟ عنوان کرد: تمام چیزی که می توانم بگویم این است که مقصر این مسئله من نبودم و من را مجبور کردند که این کار را انجام بدهم. آنها به من و خانواده ام با بی احترامی رفتار کردند.

دروازه بان کروات پرسپولیس خاطرنشان کرد: من اجازه نمی دهم شکوری در مورد من بد صحبت کند. او باید بداند که پرسپولیس سایپا نیست و ما هیچ کدام بزرگتر از پرسپولیس نیستیم.

رادوشویچ افزود: از گل محمدی، مطهری، فنایی، رحیم پور و همه تیم پرسپولیس تشکر می کنم. هیچ وقت روزهای بودنم در پرسپولیس را فراموش نمی کنم. این تمام توضیحات من در مورد این مسئله بود.

وی در پایان خطاب به هواداران پرسپولیس گفت: از هواداران می خواهم حرف هایی که در مورد من زده می شود را باور نکنند. رفتارهای بدی از سوی باشگاه با من شد و صبر من لبریز شد. من خانواده ام را دوست دارم و آنها نباید این حرف ها و این صحبت ها را ببینند و گوش کنند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن