پنج میلیارد برای دو بازی!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1261 ] - سه شنبه, 18 خرداد 1400

پنج میلیارد برای دو بازی!

شاید هیچ کجای دنیا مدیرانی پیدا نشوند که با یک دروازه بان بالای 30 سال خارجی که عمدتا نیمکت نشین است و رقم دستمزدش حتی ممکن است از دروازه بان اصلی تیم بیشتر ش... 5 out of 5 based on 7 ratings.
پنج میلیارد برای دو بازی!

شاید هیچ کجای دنیا مدیرانی پیدا نشوند که با یک دروازه بان بالای 30 سال خارجی که عمدتا نیمکت نشین است و رقم دستمزدش حتی ممکن است از دروازه بان اصلی تیم بیشتر ش...

ارتش سرخ دات كام :

شاید هیچ کجای دنیا مدیرانی پیدا نشوند که با یک دروازه بان بالای 30 سال خارجی که عمدتا نیمکت نشین است و رقم دستمزدش حتی ممکن است از دروازه بان اصلی تیم بیشتر شود، قرارداد سه ساله ببندد. این اتفاق اما در دوران مدیریت محمدحسن انصاری فرد در پرسپولیس رخ داده است. او که به اتخاذ تصمیمات عامه پسند شهرت دارد، با توجه به محبوبیت بوژیدار رادوشوویچ با این دروازه بان پای میز مذاکره نشست و قرارداد گلر کروات را به مدت سه فصل تمدید کرد.

هر سه فصل هم دستمزد او دلاری و رو به صعود خواهد بود. اگر بخواهید دقیق تر بدانید، بوژیدار برای فصل جاری قرارداد 210 هزار دلاری بسته، این رقم در فصل آینده به 270 هزار دلار خواهد رسید و سال سوم 320 هزار دلار می شود. این یعنی رادوشوویچ امسال برای دو بازی با شاهین بندر عامری در جام حذفی و گوا در لیگ قهرمانان آسیا، حدود پنج میلیارد تومان دستمزد از پرسپولیس دریافت خواهد کرد.

از باب مقایسه بد نیست بدانید جلال حسینی به عنوان کاپیتان و یکی از موثرترین بازیکنان پرسپولیس که در 40 سالگی در تک تک بازی ها حاضر است، قراردادی یک میلیارد و 800 میلیون تومانی با باشگاه دارد. شما اصلا بگو دو میلیارد؛ باز سه میلیارد کمتر از دروازه بان خارجی نیمکت نشین تیم می شود که لابد هزینه های اسکانش هم با باشگاه است!

رادو گلر بدی نیست و شاید اگر قرارداد او سال به سال با رقم معقول تمدید می شد، اشکالی به وجود نمی آمد، اما اتفاقی که الان افتاده، به شدت به ضرر پرسپولیس است. این قرارداد همین طوری در حالت عادی هم پوست تیم را می کند، فقط همین کم بود که رادوشوویچ قهر کند و بخواهد قراردادش را فسخ کند. گلر کروات سرخپوشان هنوز از تعطیلات برنگشته و طی چند مصاحبه از فسخ قراردادش با باشگاه به خاطر بدحسابی و عدم دریافت به موقع مطالباتش خبر داده است. اگر تهدید رادو عملی شود و این دروازه بان قراردادش را به طور یکطرفه فسخ کند، ممکن است باشگاه پرسپولیس با دردسر بزرگی مواجه شود. در این صورت قرمزها باید کل دستمزد سه ساله رادو را به او بپردازند و این یعنی 800 هزار دلار!


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن