اکسید هد

ترابیان: داستان تحریم گریبان پرسپولیس را گرفته است

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 590 ] - چهارشنبه, 19 خرداد 1400

ترابیان: داستان تحریم گریبان پرسپولیس را گرفته است

طلسم تیم ملی در منامه شکست. با وجود همه شیطنت هایی که بحرینی ها به کار بسته بودند، تیم شان در زمین مسابقه نتوانست کاری مقابل شاگردان اسکوچیچ از پیش ببرد و 3 ب... 5 out of 5 based on 4 ratings.
ترابیان: داستان تحریم گریبان پرسپولیس را گرفته است

طلسم تیم ملی در منامه شکست. با وجود همه شیطنت هایی که بحرینی ها به کار بسته بودند، تیم شان در زمین مسابقه نتوانست کاری مقابل شاگردان اسکوچیچ از پیش ببرد و 3 ب...

ارتش سرخ دات كام :

طلسم تیم ملی در منامه شکست. با وجود همه شیطنت هایی که بحرینی ها به کار بسته بودند، تیم شان در زمین مسابقه نتوانست کاری مقابل شاگردان اسکوچیچ از پیش ببرد و 3 بر صفر مغلوب ایران شد.

حالا همه چشم ها به بازی سخت تر با عراق است. در روزهایی که تیم ملی در منامه به جام جهانی فکر می کند، پرسپولیس هم تمریناتش را در تهران دنبال می کند و به فکر ادامه بازی هاست.
مشکلات مالی همچنان پابرجاست، کنفدراسیون فوتبال آسیا آب پاکی را روی دست سرخپوشان ریخت و به خاطر تحریم، بار دیگر تاکید شد که پولی به حساب تیم نایب قهرمان آسیا واریز نخواهد شد.
در خصوص تیم ملی، پرسپولیس و رقبا گفت وگویی با رضا ترابیان بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس داشتیم. او معتقد است که هم تیم ملی می تواند به مرحله بعدی صعود کند و هم سرخپوشان شرایط خوبی برای تکرار قهرمانی دارند.

صحبت ها با رضا ترابیان را در زیر می خوانید:

*برخلاف تدارکات نه چندان خوب تیم ملی و همه تلاشی که بحرینی ها برای غلبه بر ایران به کار بسته بودند، تیم به نتیجه خوبی در منامه رسید.
یک مقدار از قبل نگرانی هایی بود، بازی در نیمه اول همان طور که پیش بینی می شد، قفل شده بود و واقعا نیاز به این بود که گلی زده شود تا سیستم دفاعی بحرین بازتر بازی کند. در ادامه نیز با دو، سه تعویض در نیمه دوم به نتیجه خوبی رسیدیم. مشکل گل اول بود و بعد از آن دفاع بحرین باز شد و آن ها از آن دفاع صددرصدی و پرس دست برداشتند. بچه ها بازهم موقعیت داشتند و می توانستند گل های بیشتری بزنند.

*از همه مهم تر طلسم نبردن در منامه بود که شکست.
عالی بودند بچه ها. خوشبختانه کادر فنی نفر زیاد دارند. شاید 18-17 تا لژیونر در تیم ملی داشته باشیم که همه موفق هم هستند. من فکر می کنم فقط زمان نیاز باشد که مربی بتواند بازیکنانش را هماهنگ کند. زمان برای رسیدن به هماهنگی بین بازیکنان خیلی کم بود. اردوی درست نداشتند، بازی تدارکاتی خوب هم به خاطر کرونا ترتیب داده نشد اما در ادامه بهتر می شوند.

*بعد از کامبوج، بازی بسیار مهمی با عراق خواهیم داشت.
تیم ملی بازی به بازی بهتر می شود. من فکر می کنم با توجه به اینکه بازی تدارکاتی نداشتیم، دیدار با کامبوج تمرینی خیلی خوبی پیش از دیدار با عراق است. اصلا اینکه پیش از دیدار با بحرین و عراق با هنگ کنگ و کامبوج بازی می کنیم، برای ایران خوب هست. قرعه خوبی نصیب ما شد و در دیدار با کامبوج، فرصت خوبی هست که بچه ها هماهنگ تر شوند. بازی با عراق هم طبیعتا نباید مشکلی برای مان ایجاد کند ولی قطعا نسبت به بحرین بازی سخت تری است. عراقی ها همیشه تیم خوبی دارند، فیزیکی تر با دوندگی بیشتر. آن ها شانس اول شدن در گروه را دارند و بازی سختی هست. سوای از حاشیه های دیدار با بحرین، میزبان برنامه ریزی می کند که زمین بدی را به ایران بدهد. مثل دیدار با هنگ کنگ دیدیم چقدر زمین مشکل داشت. کار کردن در چنین زمینی سخت هست. سرمربی تیم مهم ترکیب را جوری چیده که برای حمله باید توپ در زمین به گردش دربیاید و از عمق وارد شوند، این هم مستلزم زمین خوب هست چون کمتر به کناره ها می روند.

*شانس صعود تیم ملی را چقدر می دانید؟
امیدواری زیاد شد، مخصوصا با عملکردی که بچه ها در نیمه دوم با بحرین داشتند. بحرین به اصطلاح چرک و پرحاشیه بازی می کند، آن ها همیشه دعوا درست می کنند، اما بچه ها این قدر راحت بازی کردند که کار به اینجا نکشید با اینکه بازی در منامه هم بود. امیدوارم عراق را هم به همین شکل ببریم.

*یک خبر ناراحت کننده هم در مورد پاداش آسیایی پرسپولیس برای چندمین بار رسانه ای شد.
دیگر این گرفتاری هست، متاسفانه داستان تحریم و مشکلات انتقال پول گریبانگیر تیم های ورزشی ما هم شده و الان دوباره گریبان پرسپولیس را گرفته، آمدن این پول کمک خیلی زیادی می توانست به باشگاه بکند.

*خصوصا که همچنان با پرونده کادر فنی خارجی مواجه هستیم.
البته نمی دانم شاید بتوانند بدهی خارجی ها را با این پول پرداخت کنند. چون این پول داخل ایران نمی آید ولی یک بخشی هم باید می آمد و به تیم و بچه ها تزریق می شد.

*رادو هم به خاطر عدم پرداخت حق وحقوقش قراردادش را فسخ کرده، او دروازه بان دوم مطمئنی بود. حالا باید چه کرد؟
این مشکلات همیشه هست، خارجی که می آورند یک مقدار با بی تجربگی قرارداد می بندند و در پرداخت پول های شان مشکل دارند، بازیکن شکایت می کند و هزار تا مشکل درست می شود، این مساله مال الان نیست. رادو کمک خیلی خوبی بود، خیلی باشخصیت و با جنبه و حرفه ای است. من امیدوارم که کمک شود او را حفظ کنند چون با گزینه های داخلی نمی شود دروازه بان مطمئنی را جذب کرد. خارجی هم با این مشکلات غیرممکن است. بهتر بود او را تامین کنند که نرود.

*قبلا هم با هم در مورد صحبت های فرهاد مجیدی پس از دربی صحبت کرده بودیم. او دوباره به پرسپولیس بند کرده، به جای اینکه اشاره ای به اشتباهات خودش داشته باشد.
اصلا تیمش پکیج کامل از بازیکن است، فقط لازم است تمرکزش را روی کارش بگذارد تا نتیجه بگیرند. به جای اینکه به حاشیه بروند، خوب است کار کنند. معمولا کادر فنی می آید تیم را از حاشیه دور کند، نه اینکه به حاشیه ببرد. بهترین اتفاق برای استقلال می تواند این باشد که فرهاد مجیدی روی تیمش کار کند، آن ها همه چی دارند نمی دانم مشکل دیگر چیست و اصلا مشکلات شان چه ربطی به پرسپولیس دارد، مشکل مالی که همیشه بوده، هم برای پرسپولیس و هم استقلال، اینکه آن ها نتیجه نمی گیرند واقعا چه ارتباطی به پرسپولیس دارد که مجیدی دائم مقایسه می کند. این کار حرفه ای نیست، مجیدی بهتر است مشکل خودشان را حل کند.

*در این مدت تعطیلی لیگ، پرسپولیس می تواند فرم مطلوب خود را حفظ کند؟
به نظر من تیم ازنظر فرم بازی و روش خیلی ایده آل است و بچه ها باتجربه شده اند و خوب هم نتیجه می گیرند. همه بی حاشیه کارشان را دنبال می کنند. مشکل خاصی بابت این تعطیلی پیش نمی آید. استقلال که خیلی عقب افتاده، تنها رقیب سپاهان هست که فکر می کنم تا آخر فصل کم بیاورد. ضمن اینکه ازنظر من بازی هایش سخت تر هست.

*پرسپولیسی های تیم ملی را در 2 بازی اخیر چطور دیدید؟
خیلی خوب بودند، خصوصا احمد نوراللهی که فوق العاده می دوید، کنعانی زادگان هم خوب بود. بقیه بازیکنان تیم ملی هم اکثرشان پرسپولیسی بودند که لژیونر شدند. بیرانوند، شجاع، طارمی و… در بین استقلالی ها قائدی خوب بود. می توانست مقابل بحرین گلزنی کند. بازیکن موثری است.

*حیف شد امیری آسیب دید.
کاش در بازی با عراق بود. حالا امیدوارم به بازی های پرسپولیس برسد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • morteza hosein poor
    morteza hosein poor :
    به نظر من باشگاه پرسپولیس میتونه از آ اف سی واسه طلب آسیاییش استفاده کنه و یکی مثل کالدرون که از باشگاه طلبکاره پاداش آسیای رو مستقیم از همونجا به حساب کالدرون بریزند چون ایران تو تحریمه ولی یکی مثل کالدرون و کشورش که در تحریم نیستند و این پول رو مستقیم میشه به حسابش واریز کنند بدون هیچ مشکلی.
  • علی پیروندی
    علی پیروندی :
    حالا که بخاطر تحریمها پرسپولیس آی اف سی نمیواند با وجود تحریمها پول بحق پرسپولیس را بدهد جا دارد دولت هرچه زودتر برجام را به سرانجام برساند تا نه تنها پرسپولیس بلکه هزاران مورد خرد وکلان دیگر مشکلشون برطرف شود وچونکه پرسپولیس بسیار در مضیقه مالی قراردارد حتی احتمال اینکه با جریمه های سنگین مالی و امتیازی و بسته شدن پنجره نقل و انتقالات مواجه شود بنابراین دولت معادل ریالی طلبش از ای اف سی به حساب باشگاه بریزد.چون مالکیت باشگاه متعلق به خود دولت است کمکش که نمیکند لااقل این کار را که میتواند انجام دهد. چون بخاطر دولت مشکل بوجود آمده باشگاه قادر به دریافت طلبش نیست

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی9
2مهدی عبدی8
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن