اکسید هد

خلیلی: هر وقت پرسپولیس قدرتمند باشد تیم ملی هم قدرت است

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 646 ] - چهارشنبه, 19 خرداد 1400

خلیلی: هر وقت پرسپولیس قدرتمند باشد تیم ملی هم قدرت است

خلیلی: هر وقت پرسپولیس قدرتمند باشد تیم ملی هم قدرت مضاعفی پیدا می کند. محسن خلیلی در گفت وگویی، اظهار داشت: از ابتدای فصل تا به حال شاهد قدرت نمایی پرسپولیس ... 5 out of 5 based on 5 ratings.
خلیلی: هر وقت پرسپولیس قدرتمند باشد تیم ملی هم قدرت است

خلیلی: هر وقت پرسپولیس قدرتمند باشد تیم ملی هم قدرت مضاعفی پیدا می کند. محسن خلیلی در گفت وگویی، اظهار داشت: از ابتدای فصل تا به حال شاهد قدرت نمایی پرسپولیس ...

ارتش سرخ دات كام :

خلیلی: هر وقت پرسپولیس قدرتمند باشد تیم ملی هم قدرت مضاعفی پیدا می کند.

محسن خلیلی در گفت وگویی، اظهار داشت: از ابتدای فصل تا به حال شاهد قدرت نمایی پرسپولیس در لیگ داخلی و آسیا بودیم. تیمی که به شخصیت بالایی رسیده و توانسته بهترین شرایط را برای خود بسازد.

وی افزود: شاید هر تیم دیگری غیر از پرسپولیس بود، این همه فشار را تاب نمی آورد؛ از اواسط فصل تا به حال، پرسپولیس در هر بازی خود با یک بحران واقعی مواجه می شود اما این تیم با هدایت یحیی گل ‎محمدی و ایثاری که بازیکنان نشان می دهند، همین حالا جزو بالانشین های جدول است و بدون تردید شانس اول قهرمانی را در اختیار دارد. من معتقدم پرسپولیس می تواند در این فصل نیز مثل چهار فصل گذشته قهرمان لیگ شود چون هیچ تیمی انگیزه های پرسپولیس و شجاعت و جسارت بازیکنانش را ندارد. همچنین با احترام به مربیان سایر تیم ها می گویم؛ یحیی گل محمدی و همکارانش قوی ترین کادر فنی را تشکیل می دهند و این موضوع می تواند برای باشگاه پرسپولیس یک امتیاز مثبت تلقی شود.

پیشکسوت خوشنام پرسپولیس ادامه داد: در حال حاضر، بدهی های انباشته از گذشته که با سوءمدیریت برخی مدیران قبلی برای جعفر سمیعی به ارث گذاشته شده، مهم ترین چالش و دردسر باشگاه به حساب می آید. با چشمان خود می بینم مدیران فعلی در تلاش هستند تا بهترین شرایط مالی را رقم بزنند. تقریبا هفته ای یک یا دو بار با مدیران باشگاه در تماس هستم و از مشکلات پرسپولیس آگاهم؛ از این نظر می گویم که تمام این معضلات و بحران های مالی را درک می کنم. امیدوارم اتفاقات مثبتی در ادامه فصل برای حل مشکلات رخ دهد. مدیریت باشگاه پرسپولیس با عملکرد خوب و مثبت خود جلوی بسیاری از سودجویی ها را گرفته ولی همچنان بدهی های گذشته مانع حرکت سریع مدیریت باشگاه است که امیدواریم این مشکلات هرچه زودتر حل شود.

مهاجم پیشین سرخپوشان و در مورد عملکرد تیم ملی هم گفت: در تاریخ فوتبال ایران، هر زمانی که پرسپولیس قدرتمند بوده، تیم ملی فوتبال کشورمان هم قدرت مضاعفی داشته و توانسته بهترین نتایج را بگیرد. شاید خیلی ها منتظر شکست تیم ملی مقابل بحرین بودند ولی دیدیم که شجاعت بازیکنان این اجازه را نداد. پرسپولیس خود را حامی تیم ملی می داند و موافقت با حضور شش یا هفت بازیکن به همراه کریم باقری در اردوی تیم ملی، بار دیگر این اتحاد و همدلی را به نمایش گذاشت. باید تمام ارکان و اعضای جامعه بزرگ فوتبال کشورمان متحد بمانند تا تیم ملی به جام جهانی صعود کند و افتخاری دیگر در فوتبال کشورمان رقم بخورد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • علی پیروندی
    علی پیروندی :
    جدا پسرپولیس روی کاکل پرسی پولیسیهای حال و قدیم و میچرخد بغیر از آزمون و قلی زاده که هردوشون بارها اذعان کردن قلبن پرسپولیسین حتی قلی زاده چند وقت پیش گفت برمیگردم بهمراه دوستم مهدی ترابی پرسپولیس را قهرمان آسیا می کنیم زنده و پاینده و پیروز باشین پرسپولیسیهای غیور

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
یکشنبه, 3 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی9
2مهدی عبدی8
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن