مهدی ترابی با احتمال جانشینی وحید امیری

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 853 ] - پنجشنبه, 20 خرداد 1400

مهدی ترابی با احتمال جانشینی وحید امیری

با توجه به مصدومیت وحید امیری در بازی با بحرین احتمالا در بازی با کامبوج مهدی ترابی از ابتدا در ترکیب تیم ملی به میدان خواهد آمد و البته پست او هافبک چپ خواهد... 3 out of 5 based on 2 ratings.
مهدی ترابی با احتمال جانشینی وحید امیری

با توجه به مصدومیت وحید امیری در بازی با بحرین احتمالا در بازی با کامبوج مهدی ترابی از ابتدا در ترکیب تیم ملی به میدان خواهد آمد و البته پست او هافبک چپ خواهد...

ارتش سرخ دات كام :

با توجه به مصدومیت وحید امیری در بازی با بحرین احتمالا در بازی با کامبوج مهدی ترابی از ابتدا در ترکیب تیم ملی به میدان خواهد آمد و البته پست او هافبک چپ خواهد بود در آرایش 2-4-4.

مهدی ترابی که سازنده ی گل سوم تیم ملی در بازی هنگ کنگ بود بدون شک جانشین شایسته ای برای وحید امیری در خط هافبک خواهد بود. البته نه تنها مهدی ترابی. بلکه دیگر بازیکنانی که در بازی با بحرین روی نیمکت تیم ملی نشستند بازیکنان با کیفیتی بودند و دیدید که بعد از ورود به میدان شرایط بازی تیم ملی را تغییر دادند؛ نمونه اش سامان قدوس.

ایران یک تیم خوب درون زمین دارد و یک تیم خوب روی نیمکت و حتی چند بازیکن با کیفیت روی سکوها. تفاوت فنی بین آنها وجود ندارد و این سلیقه ی اسکوچیچ و هم چنین نوع بازی حریف است که منجر به حضور برخی ها در ترکیب اصلی و دیگران روی نیمکت می شود و بدون شک در بازی با کامبوج مهدی ترابی می تواند ثابت کند یک بازیکن تاثیر گذار برای تیم ملی است. همانند اتفاقی که در بازی با هنگ کنگ رخ داد.

وحید امیری که با مصدومیت کشیدگی از ناحیه همسترینگ مواجه شده در اردوی تیم ملی حضور دارد و پزشکان تیم ملی تلاش می کنند او را به بازی با عراق برساند. این حساس ترین و آخرین بازی پیش روی تیم ملی است که سه شنبه هفته ی آینده در استادیوم المحرق برگزار می شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن