صدری: می خواهیم با کالدرون تعامل کنیم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 996 ] - پنجشنبه, 20 خرداد 1400

صدری: می خواهیم با کالدرون تعامل کنیم

رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: حکم کالدرون این اواخر به ما ابلاغ شد و تلاش می کنیم با او مذاکره و با تعامل این مشکل را حل کنیم. مجید صدری درباره آخرین و... 5 out of 5 based on 2 ratings.
صدری: می خواهیم با کالدرون تعامل کنیم

رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: حکم کالدرون این اواخر به ما ابلاغ شد و تلاش می کنیم با او مذاکره و با تعامل این مشکل را حل کنیم. مجید صدری درباره آخرین و...

ارتش سرخ دات كام :

رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: حکم کالدرون این اواخر به ما ابلاغ شد و تلاش می کنیم با او مذاکره و با تعامل این مشکل را حل کنیم.

مجید صدری درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: تیم وضعیت خوبی دارد. دوستان در حال تمرین هستند تا ان شالله بتوانیم مسابقات پیش رو را به بهترین شکل شروع کنیم. 

وی درباره مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: بلافاصله پس از رسیدن مان به باشگاه بحث طلب ما از AFC مطرح بود. هنوز این پول را به ما نداده اند ولی کارسازی هایش را انجام داده ایم و امیدوارم هر چه سریع تر این مبلغ به حساب باشگاه واریز شود.

رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: به دلیل تحریم ها پول را به ما نمی دهند اما واقعیت این است که این موضوع خیلی بی انصافی است زیرا دوستان دم از ورزش، آزادی و این حرف ها می زنند و تحریم نباید شامل حال یک باشگاه ورزشی شود.

صدری درباره آخرین وضعیت پرداخت مطالبات گابریل کالدرون عنوان کرد: حکم وی این اواخر به ما ابلاغ شد ولی از طریق مراجع قضایی و قانونی این موضوع را پیگیری کنیم تا اگر امکان دارد با کالدرون مذاکره کرده و با تعامل این مشکل را حل کنیم.

وی با اشاره به تلاش باشگاه پرسپولیس برای استفاده از مربی و بازیکنان داخلی توضیح داد: از زمانی که آمدیم تلاش کرده ایم طبق فرمایش مقام معظم رهبری از مربی و بازیکن داخلی استفاده کنیم. این موضوع مثل تولید داخلی می ماند و باید از منابع داخلی استفاده کنیم. الحمدالله رو سفید هم بوده ایم. یحیی گل محمدی واقعا باعث افتخار ما است. وی و کادرفنی ما همگی ایرانی هستند.

رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت کارگزار گفت: با این شرکت تعامل می کنیم تا اگر می توانند طبق شرایط ما باشند همکاری را ادامه بدهیم در غیر این صورت باید زیرساخت های درآمدی را برای باشگاه پرسپولیس ایجاد کنیم. قرارداد باید شفاف و روشن باشد که دو طرف در آن منتفع باشند. قرار نیست کارگزاری بگیریم که یک طرفه فقط بیاید پولی بدهد و ما باشگاه را بچرخانیم.

وی در ادامه گفت و گو با اخبار ورزشی شبکه سوم سیما خاطرنشان کرد: در هفته آینده فروشگاه عرضه محصولات پرسپولیس را خواهیم داشت که می تواند محصولات مختلف از لباس یا هرچه مدنظر هوادار باشد با برند پرسپولیس به در خانه هوادار برساند. در واقع هوادار آن را با مبلغ بیرون و از فروشگاه خود پرسپولیس می خرد. به طرفدار اطمینان خاطر می دهیم سود حاصل از این خرید در داخل باشگاه هزینه می شود.

رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت خصوصی سازی گفت: خصوصی سازی به انتهایش رسیده و همه کارهایی که به عهده باشگاه بوده انجام شده است. دست کم تا پایان دولت کار خصوصی سازی برای باشگاه تمام می شود.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • علی پیروندی
    علی پیروندی :
    باید قبل از شکایت و صدور رای تعامل میکردی نه حالا

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن